Totolotek kod promocyjny na bonus bez depozytu

Jak wykorzystać kody promocyjne u bukmacherów

Stron z kodami promocyjnymi jest pełno. Najczęściej dotyczą one zniżek na ubrania i kosmetyki. Duże koncerny, ale też mniejsze marki chcą przyciągnąć klientów niższymi cenami na wybrane produkty, a dzięki stronom i blogom ta oferta jest szeroko rozpromowana. Nie inaczej jest z kodami bonusowymi u bukmacherów. Z tą różnicą, że są one dostępne tylko na wybranych stronach. Z nami otrzymasz bonusy wyższe od standardowych. Dorzucamy na start freebety, zakłady bez ryzyka, powiększamy bonusy od depozytu.

Jak korzystać z kodów promocyjnych

Jak już wiesz kody bonusowe gwarantują Ci lepszą ofertę na start. Poniżej przedstawimy wszystkich legalnych bukmacherów, którzy posiadają kody i opiszemy czym różni się promocja z kodami od standardowej oferty. Najpierw jednak wytłumaczmy jak wykorzystać kody promocyjne u bukmacherów i jak obstawiać mecze z kodami bukmacherskimi.

Rejestracja z kodem

To najczęściej spotykana opcja. Podczas rejestracji u bukmachera znajdziesz pole z napisem kod promocyjny/bonusowy. Zazwyczaj trzeba go uzupełnić wpisując kod dostępny na naszej stronie. Czasem jednak będzie on już wpisany. Oczywiście, aby skorzystać z lepszej oferty musisz zarejestrować się u bukmachera przez nasz link. Po pierwsze dopiero wtedy aktywujesz wyższe bonusy, po drugie kod będzie już wpisany, po trzecie jeśli nie będzie to kody do konkretnych buków znajdziesz na naszej stronie i po czwarte masz pewność, że są to aktualne kody, które gwarantują promocję.

Gdzie wpisać kod

W formularzu znajdziesz specjalne miejsce na wpisanie kodu. Choć wpisany kod lub pole do uzupełnienia powinno być widoczne od razu po przejściu do rejestracji, nie przejmuj się jeśli nie będzie go na pierwszej stronie.

Rejestracja zazwyczaj składa się z kilku kroków. najpierw podajesz swoje podstawowe dane osobowe, a następnie skan dowodu czy nr konta.

Bonus po wpłacie

Podczas rejestracji u bukmachera Etoto nie znajdziesz pola z kodem. To dlatego, że aby otrzymać bonus musisz najpierw wpłacić depozyt. Można więc powiedzieć, że promocję uruchamia wpłata środków, a nie sama rejestracja.

Wybór promocji

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Odbierz zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna

Niekiedy bukmacherzy oferują dwie różne promocje. Np. zakład bez ryzyka lub bonus od wpłaty czy wyższy freebet i niższy bonus od depozytu lub wyższy bonus od wpłaty i niższy darmowy zakład. Gracz musi wybrać, którą ofertę woli. Zazwyczaj na stronie bukmachera musisz zaznaczyć pole, że decydujesz się na daną promocję i rezygnujesz z drugiej. Na naszej stronie po prostu klikasz w baner z wybraną ofertą, która przekieruje Cię do konkretnej promocji.

Jakie są kody u legalnych bukmacherów

Każdy bukmacher ma inny kod aktywujący bonus. Różnią się też oczywiście same bonusy. U jednego promocja na darmowy zakład wynosi 10 zł, u drugiego 100 zł. Bonus od depozytu też może wynosić 500 zł albo powyżej 1000. Nie zawsze wyższa oferta będzie jednak bardziej korzystna. Duży wpływ ma wysokość obrotu i minimalny kurs, po jakim należy go obrócić. Co to oznacza w praktyce? Że kwota bonusu (czasem bonusu i depozytu), np. 100 zł musi być obrócona tyle razy ile wymaga tego bukmacher. Np. trzykrotny obrót oznacza, że musisz postawić 300 zł (100×3) na zakłady. Nie koniecznie 3 kupony po 100 zł. Mogą to być np. 2 kupony po 100 zł i dwa po 50 zł itp. Zgadzać musi się tylko kwota i min. kurs. Każdy zakład ma przypisany jakiś kurs. Np. mecz Polska-Włochy (1 – 5.0, x – 3.5, 2 – 1.7). Jeśli minimalny kurs wynosi 2.0, oznacza to, że możesz postawić zakład na remis i wygraną Polaków (kurs na Włochów wynosi 1.7 jest więc niższy niż 2.0). Zwróć uwagę, że niekiedy bukmacher wymaga większej ilości typów na kuponie, np. 3 zdarzenia. Tak więc musisz postawić kupon z 3 zdarzeniami, powiedzmy mecze Ligi Narodów: Włochy – Polska, Turcja – Rosja i Szwajcaria Islandia. Oczywiście mogą to być spotkania nie tylko z piłki nożnej, możesz je także mieszać. Ważne, aby zgadzały się wymogi kursu.

Totolotek

Ten legalny bukmacher ma bardzo atrakcyjną ofertę na start, która uwzględnia dwa rodzaje bonusów (bez konieczności wyboru). Tak więc rejestrując się przez nasz link otrzymasz w Totolotku bonus od wpłaty 100% do 1120 zł (standard to 1000) oraz bonus bez depozytu 25 zł (zamiast 20 zł). Minimalna wpłata, która uprawnia Cię do bonusu od wpłaty to 20 zł. Sumę bonusu i kwotę pierwszej wpłaty musisz obrócić 3-krotnie po kursie min. 2.0. W przypadku bonusu bez depozytu również należy obrócić go 3 razy po kursie 2.0.

Fortuna

Podobnie jak w Totolotku także bukmacher Fortuna oferuje dwa bonusy w ramach oferty powitalnej. Zakład bez ryzyka wynosi 130 zł (standard to 100 zł), a od depozytu 100% do 400 zł. Do tego otrzymujesz bonus 10 zł bez depozytu. Łącznie to 530 zł, czyli o 30 zł więcej niż oferuje bukmacher Fortuna. Choć jest to promocja o połowę mniejsza od Totolotka, to wymagania obrotu nie są wygórowane. Zakład bez ryzyka w ogóle nie jest objęty obrotem, a bonus od wpłaty należy obrócić 4 razy po kursie min. 1.90 z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie.

LVBET

Bonus powitalny u bukmachera LV BET

Odbierz pakiet powitalny z kodem promocyjnym u bukmachera LV BET

Wysoki bonus od wpłaty to specjalność LV BET. U tego legalnego bukmachera otrzymasz 1000 zł od pierwszego depozytu i 500 zł od drugiego przy wpłacie min. 50 zł (1% z mnożnikiem x100 w przypadku pierwszego i 1% z mnożnikiem x50 w przypadku drugiego, a więc w zasadzie 100% i 50% od wpłaty). Do tego 30 zł bonusu bez depozytu (oferta buka to 20 zł) i 50 zł darmowego zakładu dla posiadaczy karnetów na mecze piłkarskie wybranych drużyn. Trzeba przyznać, że kwota 1580 zł brzmi bardzo przekonująca. Jednak środki bonusowe musisz wykorzystać na zakłady kombi z przynajmniej 3 zdarzeniami o łącznym kursie na kuponie 2.50 i min. kursie 1.25 na każde zdarzenie. Obrót wynosi natomiast x2 po min. kursie 2.0.

forBET

Bukmacher forBET postawił na bonus od wpłaty, a właściwie od trzech depozytów. Tak więc możesz uzyskać 1200 zł za trzy pierwsze depozyty, a do tego jeszcze 100 zł do pierwszej wpłaty. Za pierwszy depozyt jest to 100% do 400 zł (+100 zł), za drugi 75% do 400 zł, a za trzeci 50% do 400 zł. Minimalna kwota, aby uzyskać bonus to 20 zł. A jak wyglądają warunki obrotu? Aby odblokować bonus musisz obrócić kwotą depozytu po kursie min. 2.0, a następnie kwotą bonusu 4 razy po kursie 1.30 na kuponach z min. 3 zdarzeniami.

Milenium

W ramach bonusu na start u bukmachera Milenium otrzymamy 100% od depozytu do 760 zł, zakład bez ryzyka 10 zł i darmowy bonus 30 zł. Nie jest to może najwyższa oferta, ale uwzględnia aż trzy rodzaje bonusów. Jakie są z kolei wymagania dotyczące obrotu bonusem? Należy obrócić go 4 razy po kursie min. 2.0 w ciągu 60 dni od jego otrzymania.

Etoto

Bukmacher Etoto – jak już pisaliśmy – nie ma kodu promocyjnego. Ma jednak wysoki bonus powitalny, który można otrzymać nie wpisując nic podczas rejestracji. W Etoto otrzymasz na start aż 1000 zł, tzn. 200% do 100 zł od pierwszej wpłaty, oraz 100% do 900 zł od drugiej wpłaty. Kwotą depozytu i bonusu trzeba jednak obrócić w ciągu miesiąca 5 razy po kursie min. 2.20. Plusem jest jednak to, że do obrotu wchodzą zarówno zakłady przedmeczowe i live, jak i pojedyncze i wielokrotne.

STS

W ramach promocji dla nowych graczy STS przygotował bonus 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty. Nie jest on powalający, jednak warunki obrotu są dość korzystne. Należy go obrócić 3 razy po kursie min. 1.91. Podczas rejestracji w STS pamiętaj o zaznaczeniu pola kod promocyjny i boksu “chcę otrzymać bonus”.

Totalbet

100% do 500 zł i freebet 25 zł. Tyle otrzymasz w Totalbet z naszym kodem promocyjnym. Polecamy zwłaszcza drugi rodzaj bonusu, czyli darmowy zakład. Nie ma on żadnych warunków obrotu. Po prostu rejestrujesz się i zgarniasz darmowe 25 zł. Musisz je postawić na zakład solo lub kombi z kursem min. 2.0. Jeśli będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki, którą możesz następnie wypłacić.

Możesz wybrać też bonus od wpłaty 100% do 500 zł. Aby go aktywować musisz najpierw obrócić kwotą depozytu i zagrać za min. 2 takie same kupony po kursie min. 2.0. Jednak by wypłacić środki z konta bonusowego trzeba je obrócić 6 razy po min. kursie 2.0. Do tego na kuponie muszą się znaleźć min. 3 zdarzenia z min kursem 1.20.

Jak wykorzystać kody promocyjne u bukmacherów

Wiesz już gdzie wpisać kod promocyjny u danego bukmachera i że nie zawsze jego brak w formularzu rejestracyjnym oznacza, że nie przysługuje Ci wyższa oferta na start.

Wiesz też jakie są bonusy u legalnych bukmacherów i jakie są wymagania obrotu. Pamiętaj, że wybierając daną promocje warto sprawdzić takżę warunki jej przyznawania (np. czy dostępna jest na wszystkie zakłady, jaki jest minimalny kurs itp.).

Jakiego bukmachera my polecamy? Na pewno tego, który daje więcej niż w ofercie standardowej. Przykładowo Totolotek daje wyższy bonus od wpłaty i bez depozytu. W Fortunie otrzymasz z kolei wyższy zakład bez ryzyka. Warto zwrócić także uwagę na promocję LV BET i forBET.

Najlepsze bonusy na zakłady bukmacherskie
Najlepsze bonusy bez depozytu na zakłady bukmacherskie PL
bukmacher bez depozytu za rejestrację totolotek

Freebet 30 PLN
bez depozytu po rejestracji

freebet na zakłady

Info: Jak otrzymać bonus bez depozytu 30zł?
1. przejdź do bukmachera i załóż darmowe konto z kodem
2. aktywuj konto (link otrzymasz na maila)
Czas otrzymania bonusu: od razu po rejestracji
1x (kurs 1,50),
180 dni
warunki wypłaty
FREEBETVIP
kod promocyjny
Odbierz
LVBET zakłady bukmacherskie darmowy zakład 20 PLN bez depozytu na start
Darmowy zakład 20 PLN
bez depozytu na start

freebet na zakłady

Info: Jak otrzymać bonus bez depozytu 20zł?
1. przejdź do bukmachera i załóż darmowe konto z kodem
2. aktywuj konto (link otrzymasz na maila)
3. wyśli maila na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisz “Bonus bez Depozytu”
Czas otrzymania bonusu: do 48h
1x (kurs 1,50),
7 dni
warunki wypłaty
VIPLB
kod
promocyjny
Odbierz
FORTUNA zakłady bukmacherskie darmowa kasa 20 PLN na start za rejestrację!
20 PLN bez depozytu za rejestrację
freebet na zakłady

Info: Jak otrzymać bonus bez depozytu 20zł?
1. przejdź do bukmachera i załóż darmowe konto z kodem
2. aktywuj konto (link otrzymasz na maila)
Czas otrzymania bonusu: 20zł od razu po rejestracji
1x (kurs 1,50),
7 dni
warunki wypłaty
FORTUNAVIP
kod
promocyjny
Odbierz
Kody-bonusowe.pl