Kalendarze adwentowe bukmacherów online 2019

Kalendarze adwentowe bukmacherów online

Grudzień to czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Kupujemy najbliższym prezenty, sprzątamy mieszkania, przygotowujemy tradycyjne potrawy. W tym szczególnym czasie o swoich graczach nie zapomnieli też legalni bukmacherzy online. Kilka zakładów przygotowało kalendarze adwentowe, dzięki którym użytkownicy przez ponad 3 tygodnie grudnia mogą zdobyć freebety, bonusy bez depozytu, darmowe zakłady i nagrody rzeczowe.

AKOlendarz grudniowy eWinner

Kalendarz grudniowy eWinner
Codziennie inna promocja w AKOlendarzu eWinner

Jeden z “najmłodszych” bukmacherów przygotował dla swoich graczy promocję AKOlendarz Grudniowy. Jak zapowiada eWinner w ramach akcji będą kumulowane nagrody, quizy, bonusy i wydarzenia. Od 1 do 24 grudnia codziennie będzie odkrywane jedno okienko z nową promocją. Pierwszą był cashback 142 zł na Puchar Świata w skokach narciarskich w Kuusamo. Drugiego dnia w ramach quizu piłkarskiego gracze mogli zdobyć koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej, piłkę Adidas, torbę sportową i worek sportowy. Co przyniosą kolejne dni AKOlendarza Grudniowego? Sprawdzajcie codziennie na stronie ewinner.pl.

Jako nowy gracz tego bukmachera możesz też skorzystać z pakietu powitalnego, w ramach którego otrzymasz bonus od depozytu i zakład bez ryzyka zwiększony dzięki kodowy promocyjnemu eWinner.

Kalendarz Adwentowy TOTALbet

Promocja świąteczna TOTALbet
Znajdź Mikołaja i skorzystaj z kalendarza adwentowego TOTALbet

Promocyjny kalendarz adwentowy uruchomił bukmacher TOTALbet. Akcja trwa również do 24 grudnia i codziennie gracze będą mogli skorzystać z innej promocji.

Bukmacher dla urozmaicenia zmienił tradycyjną formułę kalendarza adwentowego polegającej na otwieraniu okienek i przygotował zabawę, w której gracz musi odnaleźć na obrazku zielonego Mikołaja ukrytego w tłumie. Gdy go znajdziesz musisz w niego kliknąć i wtedy pojawi się opis promocji na dany dzień. Jak zapowiada TOTALbet, każdego dnia odnalezienie Mikołaja będzie trudniejsze.

Przez 24 dni bukmacher zaoferuje graczom promocje, w których do zdobycia będą freebety, cashbacki, reloady, gra bez podatku i wiele innych ciekawych niespodzianek. 2 grudnia można było skorzystać z zakładu bez ryzyka na sporty wirtualne. Stawiając kupon AKO (min. 2 zdarzenia) na virtuale za min. 40 zł, w przypadku przegranej bukmacher zwróci 100 % stawki do 40 zł.

Szukajcie zielonego Mikołaja i odkrywajcie kolejne promocje w kalendarzu adwentowym. Dołącz do graczy TOTALbet i odbierz bonus od depozytu i darmowy zakład.

forBET kalendarz adwentowy

Promocja świąteczna forBET
Zdobywaj nagrody w kalendarzu adwentowym forBET

Podobnie jak rok temu forBET przygotował kalendarz adwentowy. Użytkownicy zarejestrowani u tego bukmachera codziennie, od 1 do 24 grudnia mogą odkrywać nowe promocje, dzięki którym mogą zdobyć aż 1 000 000 zł w bonusach, korzystać z unikatowych zakładów łączonych, zdobywać freebety i zakłady bez ryzyka, a także grać bez podatku. Osoby, które chcą skorzystać z grudniowych promocji, a nie mają konta u tego buka, mogą bardzo szybko i bezproblemowo się zarejestrować. Otrzymają w pakiecie powitalnym forBET wyjątkowe bonusy.

Jedna z pierwszych promocji kalendarza adwentowego dotyczyła zakładów na piłkę nożną tę rozgrywaną na żywo i w sportach wirtualnych. Wystarczyło tego dnia (2 grudnia) zagrać po jednym kuponie z obu zakładów. forBET dorzucał do wygranych kuponów bonus nawet 100 zł. Stawka musiała wynosić 10, 50 lub 100 zł. Chcesz więcej promocji? Odkrywaj bombki w kalendarzu adwentowym forBET do 24 grudnia.

Warto wspomnieć jeszcze o akcji maraton adwentowy prowadzonej także przez forBET. By wziąć w niej udział musisz znaleźć ukryte zdarzenie w ofercie bukmachera. Codziennie informację o miejscu ukrycia zdarzenia znajdziesz w promocji kalendarz adwentowy na dany dzień. W maratonie do wygrania pakiet wyjazdowy na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, podróż do Rio de Janeiro i mnóstwo nagród rzeczowych (konsole, elektryczne hulajnogi, tablety, aparaty cyfrowe itd.).

Świąteczny kalendarz LV BET

Promocje świąteczne w LV BET
Codziennie nowa promocja w świątecznym kalendarzu LV BET

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadza graczy również LV BET organizując świąteczny kalendarz. Od 1 grudnia użytkownicy mogą odkrywać ciastka, a pod nimi znajdą promocję na dany dzień. Nagrody to zarówno freebety, darmowe zakłady i innego rodzaju bonusy, ale również nagrody rzeczowe. Pierwszego dnia akcji stawiając zakład za 10 zł gracz otrzymywał kolejnego dnia 10 zł bonusu. W kolejnej promocji użytkownik, który zdobędzie najwyższą wygraną otrzyma koszulkę swojej ulubionej drużyny. Jesteśmy pewni, że w kolejnych dniach promocje będą coraz ciekawsze, aż do 24 grudnia. Warto dodać, że u bukmachera możesz też odebrać pakiet powitalny dla nowych graczy, który z kodem promocyjnym LV BET będzie powiększony o bonus bez depozytu. Korzystaj z bonusów na start i sprawdź co kryje się pod świątecznym ciastkiem.

Grudniowe promocje w PZBuk

Świąteczny kalendarz w PZBuk
Promocje ze świątecznego kalendarza PZBuk

Jeszcze jeden bukmacher obdarowuje w grudniu swoich graczy specjalnymi promocjami. PZBuk w ramach świątecznego kalendarza w dniach 1-24 grudnia odkrywa nowe niespodzianki. Każda promocja jest ważna tylko jeden dzień. Warto zainstalować aplikację mobilną tego buka, gdyż część promocji dotyczy zakładów postawionych właśnie przez apkę, a dodatkowo dzięki niej dostaniesz codziennie przypomnienie o nowej ofercie z kalendarza.

PZBuk nie zdradza jakich promocji możemy się spodziewać. Sądzimy, że będą to, podobnie jak u innych bukmacherów, darmowe zakłady, freebety i inne bonusy. Jedną z pierwszych akcji była możliwość zdobycia zakładu bez ryzyka. Wpłacając depozyt i stawiając w aplikacji zakład na sporty wirtualne, w razie niepowodzenia odbierzesz cashback 20 zł. Oczywiście by posiadać aplikację należy założyć konto u bukmachera, jeśli jeszcze go nie masz skorzystaj z kodu i zgarnij świetne bonusy na start w PZBuk.