KSW 57 kursy bukmacherskie

Walka wieczoru
Phil - De Fries
Phil
De Fries
Kita
Michał
Michał - Kita
70% szans na wygraną
1,32
3,09
30% szans na wygraną
Kursy sprawdzone 18.12.2020

W sobotę, 19 grudnia 2020 roku zobaczymy ostatnią galę KSW w tym roku. Organizatorzy postarali się, żeby było to mocne zakończenie ostatnich 12 miesięcy i w 57 edycji będziemy świadkami aż trzech pojedynków o pas mistrzowski KSW. Karta walk została skompletowana już na dwa tygodnie przed wydarzeniem i od tego momentu zaczęła się rywalizacja bukmacherów o przyciągnięcie klientów do kursów bukmacherskich na KSW 57. My przejrzeliśmy wszystkie oferty zakładów wzajemnych online w Polsce. Dodatkowo przygotowaliśmy krótkie informacje o wszystkich walkach i zawodnikach, a także postaraliśmy się przewidzieć czego można spodziewać się w poszczególnych konfrontacjach. Zobaczmy zatem KSW 57 kursy bukmacherskie.

KSW 57 kursy bukmacherskie na zakłady

Zaczynamy jednak od tego co najbardziej interesuje wszystkich fanów mieszanych sztuk walki, czyli od kursów bukmacherskich na starcia podczas najbliższej gali KSW 57.

Zawodnik 1KursBukmacherZawodnik 2KursBukmacher
Phil de Fries1.42STSMichał Kita3.55TOTALbet/ forBET
Roman Szymański2.60forBETMarian Ziółkowski1.59LVBET
Antun Racic1.33LVBETBruno Augusto dos Santos4.30forBET
Artur Sowiński3.10forBETBorys Mańkowski1.46LVBET
Cezary Kęsik2.25forBETAbus Mogomedow1.90STS
Tomasz Drwal3.00forBETPatrik Kincl1.52STS
Kacper Koziorzębski1.51LVBETMarcin Krakowiak3.00forBET
Albert Odzimkowski1.44LVBETChristian Eckerlin3.21STS
KSW 57 kursy z dnia 18.12.2020, godz. 11:00

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas jedna w najbardziej wyrównanych kart walk w ostatnich edycjach. Już fakt trzech pojedynków o pas kategorii ciężkiej, lekkiej i koguciej powoduje, że zainteresowanych nie powinno zabraknąć, a do tego dochodzi walka dwóch bardzo medialnych postaci największej europejskiej organizacji MMA, czyli Artura Sowińskiego i Borysa Mańkowskiego. Pozostałe pojedynki, mimo że mniej prestiżowe, zostały sparowane tak, że obaj zawodnicy będą mieli porównywalne szanse na odniesienie zwycięstwa. Jeśli spojrzymy tylko na KSW 57 kursy bukmacherskie to najbardziej wyrównaną walka powinno być starcie Alberta Odzimkowskiego z Christianem Eckerlinem, a pojedynkiem który może być najbardziej jednostronny jest walka wieczoru, czyli konfrontacja Phila de Friesa z Michałem Kitą.

Fortuna posiadająca drugi największy serwis bukmacherski w Polsce w połowie 2020 roku podpisała z organizacją KSW umowę, w ramach której stała się oficjalnym sponsorem gal organizowanych przez największą w Europie organizację mieszanych sztuk walk. Dzięki temu logo Fortuny widoczne jest podczas transmisji, ceremonii ważenia i wszystkich wydarzeń towarzyszących galom. Dodatkowo Fortuna przygotowuje szeroką ofertę różnego rodzaju promocji, które często mają wpływ uatrakcyjnienie kursów oraz potencjalnych wygranych.

KSW 57 karta walk

Osiem walk, które przygotowała na ten wieczór organizacja KSW prezentuje się następująco:

  • 120,2 kg/265 lb: Phil de Fries (18-6, 2 KO, 12 Sub) vs Michał Kita (20-11-1, 12 KO, 5 Sub) – Walka o pas kategorii ciężkiej | KSW Heavyweight Championship Bout
  • 70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (13-5, 2 KO, 3 Sub) vs Marian Ziółkowski (21-8-1, 5 KO, 12 Sub) – Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout
  • 61,2 kg/135 lb: Antun Racić (24-8-1, 13 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos (9-1, 1 KO, 5 Sub) – Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout
  • 70,3 kg/155 lb: Artur Sowiński (21-11, 8 KO, 7 Sub) vs Borys Mańkowski (21-8-1, 3 KO, 8 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (12-0, 9 KO, 2 Sub) vs Abus Magomedow (23-4-1, 13 KO, 5 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Tomasz Drwal (22-5-1, 14 KO, 5 Sub) vs Patrik Kincl (22-9, 10 KO, 6 Sub)
  • 80 kg/176 lb: Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) vs Marcin Krakowiak (9-3, 4 KO, 5 Sub)
  • 77,1 kg/170 lb: Albert Odzimkowski (11-4, 3 KO, 7 Sub) vs Christian Eckerlin (12-5, 5 KO, 6 Sub)

KSW 57 analiza pojedynków

Wiemy już prawie wszystko o samej gali i poznaliśmy KSW 57 kursy bukmacherskie, więc czas bliżej przyjrzeć się poszczególnym zawodnikom, który w sobotę wejdą do klatki.

Phil de Fries vs Michał Kita

Michał Kita dosłownie wyrwał sobie tę walkę swoja niesamowitą ambicją. W sierpniu podczas KSW 54. popularny „Masakra” znokautował Michała „Longera” Andryszaka już w drugiej minucie pojedynku. Dwa miesiące wcześniej potrzebował zaledwie 37 sekund, żeby pokonać Chorwata Igora Pokrajeca. Kita zapowiedział, że chce walczyć z najlepszymi i bić się o pas i chyba nie sądził, że jego prośby zostaną wysłuchane tak szybko i że jeszcze w tym roku będzie miał okazję zgarnąć pas kategorii ciężkiej KSW. Co ciekawe dla Zabrzanina nie będzie to pierwsza próba wejścia na szczyt królewskiej kategorii, ponieważ w listopadzie 2015 mierzył się z posiadającym wówczas pas Karolem Bedorfem. Dla „Masakry” była to przykra lekcja, ponieważ Bedorf w drugiej rundzie walki bardzo celnie trafił Kitę tak, że ten już się nie podniósł. Wydawało się, że karierę Kity w MMA definitywnie skończył Michał Andryszak, który na gali KSW 39: Colosseum wygrał już z „Masakrą” w pierwszej rundzie. 40-letni weteran pokazał jednak charakter i postanowił wrócić do KSW przez występy w Bablilon MMA oraz FEN. Ostatnie dwie spektakularne walki w tym roku musiały zakończyć się więc propozycją walki o pas.

Phil de Fries – analiza zawodnika

To, że Kita robił wszystko, żeby ponownie zaprezentować się w najważniejszych pojedynkach KSW to jedno, ale piłeczka była po stronie aktualnego mistrza Phila de Friesa. Anglik nie tylko zgodził się na tę walkę, ale jeszcze sam zachęcał włodarzy KSW, żeby mu tę walkę umożliwili pisząc w mediach społecznościowych, że chce zawalczyć z Kitą. Polak na tę propozycję szybko odpowiedział i tak oto pod koniec grudnia dojdzie do tej wyczekiwanej walki. Phil de Fries stał się jedną z ważniejszych postaci KSW. Pas mistrzowski dzierży od kwietnia 2018, kiedy to na gali KSW 43 pokonał w pierwszej rundzie wspomnianego wcześniej Michała Andryszczaka. Jednak z punktu widzenia bukmacherskiego najważniejszymi zwycięstwami w karierze Anglika są obrony pasa z Karolem Bedorfem i Tomaszem Narkunem. Byłego wieloletniego mistrza wagi ciężkiej pokonał już w drugiej rundzie, natomiast z popularnym „Żyrafą” wygrał za sprawą jednogłośnej decyzji sędziów. Ostatnia obrona miała miejsce we wrześniu 2019 roku i po niezbyt atrakcyjnej walce, w której było dużo klinczu i mało mobilności, sędziowie uznali wyższość Anglika. Phila de Fries jest już niepokonany od 6 pojedynków.

Phil de Fries – Michał Kita typy bukmacherskie

Stawiamy na zwycięstwo Anglika i to przed czasem. Phil de Fries ma bardzo wysokie umiejętności wyniesione z brazylijskiego jiu-jitsu. Kita natomiast powinien więcej popracować nad kondycją, a biorąc pod uwagę, że to jego trzecia walka w odstępie pół roku to mógł nie mieć na to czasu. Zwracam jeszcze uwagę na różnice wagowe obu zawodników. Anglik waży ok. 120 kg, podczas gdy „Masakra” jest jednym z lżejszych zawodników wagi ciężkiej i jego waga to ok. 105 kg. Kita nie kalkuluje i moim zdaniem właśnie to może go zgubić w sobotę i Polak może nadziać się na cios Anglika.

Roman Szymański vs Marian Ziółkowski

Walka
Roman - Szymański
Roman
Szymański
Ziółkowski
Marian
Marian - Ziółkowski
38% szans na wygraną
2,41
1,50
62% szans na wygraną
Kursy sprawdzone 18.12.2020

W wadze lekkiej w ostatnich latach pas mistrzowski należał do dwóch zawodników: Mateusza Gamrota i Normana Parke. Ich pojedynki przeszły do historii polskiego MMA jako jedne z najbardziej emocjonujących. Dodatkowo „Gamer” to jedna z najważniejszych postaci tej dyscypliny w Polsce. Nasz zawodnik po udanej obronie pasa pod koniec sierpnia tego roku, wypełnił kontakt z organizacją KSW i postanowił przenieść się do najbardziej prestiżowej organizacji na świecie, amerykańskiego UFC. Dlatego też wymagania wobec przyszłego mistrza będą wysokie.

Szanse walki o pas otrzymali Roman Szymański i Marian Ziółkowski. Ten drugi był ostatnim rywalem Gamrota w KSW i miał szansę przechwycić pas kategorii lekkiej. Jednak po dobrej walce z Gamerem przegrał na punkty jednogłośną decyzją sędziów. 30-latek jest bardzo mocny w stójce i tam prawdopodobnie będzie szukał swoich szans w Szymańskim. W zapasach ma jeszcze trochę do zrobienia, a najlepiej świadczy o tym fakt, że to głównie przez braki w parterze przegrał z Gamrotem. Z pewnością należy jednak do jednych z ciekawszych zawodników na polskiej scenie MMA i my chętnie zobaczylibyśmy go z zestawieniu z Borysem Mańkowskim. Żeby tak się stało Ziółkowski musi jednak pokonać 28-letniego Romana Szymańskiego. Jego ostatnia walka z Filipem Peijcem podczas gali KSW 53 była jedna z najbardziej spektakularnych w tym roku. Zawodnik z Poznania miał na tyle duże kłopoty w pierwszej rundzie, że musiał ratować się przed nokautem. Jednak siła, charakter i determinacja pozwoliły odwrócić Polakowi losy pojedynku na swoja korzyść i na minutę przed końcem po złapaniu krucyfiksu, udało mi się zmęczyć rywala i zmusić sędziego do przerwania pojedynku. Sobotni pojedynek nie będzie pierwszą bezpośrednią konfrontacją. Obaj zawodnicy spotkali się juz w klatce w 2016 roku i wówczas lepszy okazał się Szymański.

Roman Szymański – Marian Ziółkowski typy

Czujemy, że w tym pojedynku Roman Szymański ma szansę sprawić niespodziankę. „Romek” w ostatnich walkach wyglądał dobrze kondycyjnie, niczego nie można było zarzucić jego zapasom, a dodatkowo potrafił wyjść z ciężkiej sytuacji w jakiej znalazł się w pierwszej rundzie. W KSW aż trzy jego pojedynki wybierane były walkami wieczoru. Mam wrażenie, że takiej determinacji może zabraknąć Marianowi Ziółkowskiemu. Zastanawia mnie jeszcze czy 4 miesiące od ostatniej walki to nie za krótki czas na przygotowanie się do walki o pas.

Antun Racić vs Bruno Augusto dos Santos

Walka
Antun - Racić
Antun
Racić
Santos
Bruno Augusto
Bruno Augusto - Santos
76% szans na wygraną
1,22
3,83
24% szans na wygraną
Kursy sprawdzone 18.12.2020

Trzecią konfrontacją, której stawką będzie pas mistrzowski kategorii koguciej będzie pojedynek Chorwata Antuna Racića oraz Brazylijczyka Augusto dos Santosa. „Killer” ostatni raz do klatki wszedł ponad rok temu i ta obrona pasa jest nieco wymuszona. Początkowo przeciwnikiem Chorwata miał być Sebastian Przybysz, który na lipcowej gali KSW 53 wygrał eliminator do walki o pas mistrzowski KSW w wadze koguciej. Niestety na blisko dwa tygodnie przed najbliższą galą okazało się, że Polak zakażony jest koronawirusem i prawdopodobnie na jednej z kolejnych wydarzeń zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Racić vs Bruno Augusto dos Santos.

Chorwat jest niepokonany w zawodowej klatce od sześciu pojedynków z czego pięć ostatnich miało miejsce podczas gal KSW. Racić długo musiał czekać na swoja szansę na zdobycie pasa mistrzowskiego, ale jak już ją dostał to od razu wykorzystał. Miało to miejsce podczas KSW 51 w Zagrzebiu, a przeciwnikiem „Killera” był Damian Stasiak. Z punktu widzenia kibiców nie była to emocjonująca walka i przez większość czasu była toczona w parterze. Dominacja Racica nie była podważalna i w konsekwencji Chorwat wygrał na punkty. Co ciekawe z punktu widzenia bukmacherskiego aż 10 ostatnich walk „Killera” trwało pełen dystans, a to oznacza, że Chorwat w KSW nie skończył jeszcze walki przed czasem. Wynika to również z faktu, że Racic jest typowym grapplerem i tam zazwyczaj szuka swoich szans.

Bruno Augusto dos Santos do tej pory znany był jedynie kibicom w Brazylii i Peru. Jego sobotni występ będzie jego pierwszym występem nie tylko w KSW, ale w ogóle na arenach europejskich. O Brazylijczyku nie znajdziemy zbyt wielu informacji, ponieważ jest dopiero na początku swojej kariery. Ma 22 lata, ostatnie walki stoczył dla brazylijskiej organizacji Standout Fighting Tournament, jest typem parterowca i wygrał ostatnie cztery walki.

Antun Racić – Bruno Augusto dos Santos typy

Mimo, że ta walka jest jedną z najważniejszych w karcie, bo stawką jest pas kategorii koguciej to spodziewamy się, że może być najmniej emocjonująca i najbardziej jednostronna. 30-letni Racić powinien łatwo poradzić sobie z 22-letnim Bruno Augusto dos Santosem. Biorąc pod uwagę wcześniejsze występu obydwu zawodników możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że walka odbywać się będzie głównie w parterze, a my przewidujemy, że może to być pierwszy pojedynek w KSW, który Racić skończy przed czasem.

Artur Sowiński vs Borys Mańkowski analiza

Walka
Artur - Sowiński
Artur
Sowiński
Mańkowski
Borys
Borys - Mańkowski
35% szans na wygraną
2,65
1,42
65% szans na wygraną
Kursy sprawdzone 18.12.2020

Wiele osób spodziewało się, że Borys Mańkowski stoczy pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej, tym bardziej, że Mateusz Gamrot po swojej ostatniej walce w KSW na następców wskazywał „Diabła Tasmańskiego” oraz Łukasza Rajewskiego. Stało się jednak tak, że Borys na szanse będzie musiał jeszcze trochę poczekać i najpierw zmierzy się z zadaniem pokonania Artura Sowińskiego. Nie ma co ukrywać, że tak naprawdę to starcie Sowińskiego z Mańkowskim jest prawdziwą walką wieczoru i dla tego pojedynku większość osób wykupi PPV. Obaj zawodnicy są już żywymi legendami MMA w Polsce, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Artur Sowiński – analiza zawodnika

Artur Sowiński debiutował w klatce KSW w 2010 roku i najbliższa walka z „Diabłem Tasmańskim” będzie dla niego 20 pojedynkiem dla organizacji KSW. „Kornik” to przede wszystkim były mistrz wagi piórkowej i chyba w niej czuje się najlepiej. Sowiński zaczynał swoją przygodę z KSW od wagi lekkiej i do historii polskiego MMA przeszły jego starcia z Maciejem Juwtuszko, a szczególnie nokaut w 46 sekundzie pierwszej walki. Następnie przyszły wspomniane sukcesy w wadze piórkowej, ale po porażkach z Japończykiem Kleber Koike Erbstem i Francuzem Salahdine Parnasse, „Kornik” postanowił ponownie spróbować swoich sił w lekkiej. Ostatnie dwa pojedynki Sowińskiego to efektowne wygrane z Brazylijczykiem Bohrerem oraz Gracjanem Szadzińskim.

Borys Mańkowski – analiza zawodnika

Borys Mańkowski swój pierwszy występ w KSW zaliczył na tej samej gali co Sowiński. Podobnie jak „Kornik”, Mańkowski nie będzie mile wspominał tamtego wydarzenia, ponieważ przegrał z Finem Niko Puhakką. Jednak już dwa lata później „Diabeł Taskamański” wrócił na łono organizacji i od razu pokazał, że jego ambicją będą wali o najważniejsze tytuły. Dotychczas największym sukcesem Mańkowskiego było mistrzostwo KSW w wadze półśredniej, które zdobył w 2014 roku w walce z Asłambiekiem Saidowem. Pas stracił dopiero po trzech latach, kiedy to na gali KSW 41 uległ Roberto Soldicovi. Borys udowodnił, że nie boi się podejmować trudnych walk, nawet tych, w których z góry skazany jest na niepowodzenie ze względu na swoje warunki fizyczne. Na gali KSW 53 wrócił do kategorii lekkiej i celuje w pas mistrzowski, który przez wiele lat był w rękach jego przyjaciela Mateusza Gamrota.

Artur Sowiński – Borys Mańkowski typy bukmacherskie

Niezależnie od wyniku jesteśmy przekonani, że ta konfrontacja dostarczy nam wielu emocji i z pewnością będzie jedną z tych potyczek, które mają największe szanse stać się walką wieczoru. Szanse Mańkowskiego oceniane są wyżej i wydaje nam się, że „Diabeł Tasmański” wygra to starcie. Jednak nie ryzykowalibyśmy zakładu, że stanie się to przed czasem.

Cezary Kęsik vs Abus Magomedov

„Lubelski Czołg” jak nazywany jest Cezary Kęsik wejdzie do klatki, żeby zmierzyć się z debiutującym w KSW doświadczonym Niemcem Abusem Magomedovem. Kategoria wagowa, w której występują obydwaj zawodnicy jest jedną z najlepiej obstawionych w KSW. Aktualnym mistrzem jest legendarny Mamed Chalidow. Z pewnością ambicją 30-letniego zawodnika z Polski jest walka o pas mistrzowski i ewentualne pokonanie Abusa Magomedova mocno zbliżyłoby urodzonego w Puławach zawodnika do osiągnięcia celu. Cezary Kęsik jeszcze nigdy nie przegrał w zawodowej walce, a do tego tylko jedna jego walka nie zakończyła się przed czasem. Na swoim koncie ma aż 9 nokautów, i dwa poddania. Będzie to dla niego trzecia walka w klatce KSW. Niemiec to chyba jeden z najbardziej wymagających rywali w karierze Kęsika. Urodzony w Rosji zawodnik stoczył w 27 zawodowych walk z czego wygrał 23. 79 procent jego wygranych pojedynków kończyło się przed czasem (13 KO, 5 Sub) powiedzieć więc, że przed Kęsikiem trudne zadania to chyba za mało. Jednak dzięki takim rywalom można przebić się do czołówki.

Cezary Kęsik – Abus Magomedov typy

Niemiec ma większe doświadczenie i poważniejszych rywali na swoim koncie. Kibicujemy Polakowi, ale obawiamy się, że Kęsik po raz pierwszy w karierze dozna porażki i jest duża szansa, że będzie to porażka przed czasem.

Tomasz Drwal vs Patrik Kincl

Druga na gali KSW 57 walka w kategorii średniej. W klatce naprzeciwko siebie staną Polak Tomasz Drwal oraz Czech Patrik Kincl. 38-letni Drwal to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w stawce, ale problemem Polaka jest fakt, że dopiero pięć miesięcy temu wrócił do klatki po pięcioletniej nieobecności. Na gali KSW 53 znokautował w drugiej odsłonie Łukasza Bieńkowskiego i tym samym przedłużył swoje życie w organizacji KSW. Tomasz Drwal to niewątpliwie legenda tej dyscypliny, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że od stycznia jest członkiem Galerii Sław polskiego MMA. Dla Patrika Kincla galę KSW 57 będzie debiutancką dla polskiej organizacji. Czech miał już trzy podejścia, ponieważ na KSW 50 miał walczyć z Roberto Soldicem, a na KSW 53 z Michałem Materlą. Oba pojedynki musiały zostać odwołane z przyczyn niezależnych od Czecha.

Tomasz Drwal – Patrik Kincl typy

Dobór rywali pokazuje, że włodarze KSW widzą duży potencjał w Patriku Kinclu i spodziewamy się, że poradzi sobie on bez większych trudności z naszym reprezentantem. W tym przypadku stawiamy na zwycięstwo Czecha przed czasem.

Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak

Koziorzębski to jedno z większych odkryć ostatnich miesięcy. W czerwcu sensacyjnie pokonał Szymona Duszę na FEN 28, a następnie w debiucie w KSW pokonał Adama Niedźwiedzia zadając mu serię kopnięć, po których sędzia postanowił przerwać walkę. Debiutujący Marcin Krakowiak znany jest szerszej publiczności z polsatowskiego programu „Tylko Jeden”, w którym doszedł do finału. Ostatni pojedynek stoczył trzy miesiące temu i podczas Armia Fight Night pokonał Łukasza Stanka nokautując go w pierwszej rundzie.

Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak typy

Uważamy, że ten pojedynek nie potrwa więcej niż dwie rundy. Obaj zawodnicy nastawieni są na ofensywę i to musi zakończyć się nokautem którejś z stron. Widząc to co wyprawia w tym roku w klatce Kacper Koziorzębski stawiamy na jego zwycięstwo.

Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin

31-letni Polak musi wygrać tę walkę jeśli chce dalej występować pod szyldem KSW. W ostatnim swoim pojedynku Odzimkowski przegrał w pierwszej rundzie z Michałem Michalskim. Co prawda starcie zostało zaliczone do najlepszych pojedynków w roku 2019, ale na samym końcu duże znaczenie mają suche liczby i nikt nie będzie przywiązywał wagi do porażek po efektownych walkach. Na KSW 57 rywalem będzie Niemiec Christian Eckerlin, dla którego będzie to debiut w KSW.

 Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin typy

Inny wynik niż zwycięstwo Alberta Odzimkowskiego będziemy traktować w kategorii sensacji, więc w tym przypadku zaryzykujemy i postawimy na zwycięstwo Polaka już w pierwszej rundzie pojedynku, tym bardziej, że w dotychczasowej swojej karierze Odzimkowski w pierwszej odsłonie skończył aż 8 z 11 swoich wygranych starć.

FAQ

Gdzie można typować zakłady na KSW 57?

Większość legalnych bukmacherów oferuje zakłady na KSW 57. Najlepsze oferty można znaleźć w: Fortunie, forBET, TOTALbet i Superbet.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 57?

Gala KSW 57 odbędzie się w sobotę 19 grudnia 2020 w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności.

Gdzie oglądać galę KSW 57?

Transmisję na żywo z KSW 57 można oglądać w systemie pay-per-view na stronie KSWTV.com. Jest także dostępna na Cyfrowym Polsacie i na ipla.tv.

Jaki jest bonus na KSW 57?

Fortuna jest oficjalnym sponsorem KSW i rejestrując się u tego bukmachera z kodem FORTUNAVIP otrzymasz trzy bonusy na start do kwoty 2235 zł, które możesz wykorzystać na zakłady na KSW 57.