Odbierz zwrot stawki do 50 zł w meczu Lech - Legia na Expekt. Obstaw bez ryzyka Puchar Polski 2016

Lech – Legia Puchar Polski 2016 – Zwrot do 50 zł od Expekt

Już dzisiaj o godzinie 16:00 Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa w finale Pucharu Polski 2016. Jeśli masz swojego faworyta postaw na niego u bukmachera Expekt. Aktualny kursy na wygraną Lecha Poznań wynosi 4.40 zaś na zwycięstwo Legii Warszawa kursy to 1.82. W promocji na finał Pucharu Polski 2016 zakłady bukmacherskie Expekt zwrócą Ci postawioną stawkę, maksymalnie do 50 PLN, jeśli mecz zakończy się remisem w regulaminowym czasie gry – 90 minut.

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie gracze posiadający aktywne konto gracza na Expekt.

Nowy Gracz Expekt Bonus Powitalny Cashback

Nie posiadasz jeszcze konta w Expekt, a chcesz obstawić finał Pucharu Polski? Załóż darmowe konto gracza z kodem promocyjnym i odbierz zwrot za pierwszy postawiony zakład w promocji powitalnej cashback na Expekt. Odbierz nawet do 151 PLN za nietrafione zakłady.

Jak otrzymać zwrot 50 PLN za Puchar Polski 2016?

Jak już wspomnieliśmy, aby wziąć udział w promocji na Puchar Polski 2016 należy posiadać aktywne konto w Expekt. Jeśli spełniasz ten warunek, przejdź do zakładki “Sporty” na stronie bukmachera Expekt i kliknij w przycisk “Zarejestruj się”. Następnie postaw pojedynczy lub wielokrotny zakład przedmeczowy po minimalnym kursie 1.50. W przypadku zakładu wielokrotnego, przynajmniej jeden typ musi zostać oddany na mecz Lecha z Legią.

Jeśli dojdzie do dogrywki, bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę, maksymalnie do 50 PLN!

Jak wypłacić freebet 50 PLN

Freebet 50 PLN zostanie dodany do konta gracza w ciągu 24h od momentu rozliczenia zakładów. Aby wypłacić pieniądze należy je obstawić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00. Czas na wyrobienie i obrócenie bonusu wynosi 30 dni.