Zakłady bukmacherskie na ligę mistrzów

Legia Warszawa – Real Madryt – zwrot do 50 PLN

Przygoda Legii z Ligą Mistrzów powoli dobiega końca, ale są jeszcze szanse na zdobycie bonusów od bukmacherów. Jednym z nich jest propozycja BetClic, który daje możliwość zwrotu do 50 PLN stawki jeśli Twój zakład na mecz Legia – Real okaże się przegrany. Bukmacher oferuje aż 79 różnych zakładów na ten mecz, więc będzie w czym wybierać. W zabawie nie biorą udziału zakłady akumulowane, jeśli preferujesz ten rodzaj zakładów sprawdź ofertę Expekt na ten mecz.

Zasady promocji BetClic na mecz Legia – Real

Aby dołączyć do promocji i szukać szansy na zwrot 50 PLN należy postawić kupo pojedynczy, przedmeczowy na starcie Legia Warszawa – Real Madryt. Do wyboru masz wszystkie zakłady związane z tym meczem z kursem powyżej 2.00, czyli na przykład: w pierwszej połowie padnie mniej niż 1,5 bramki (kurs 2.10), Cristiano Ronaldo strzeli pierwszą bramkę w meczu (kurs 3.40), CR7 strzeli minimum dwie bramki (kurs 2.25), w pierwszej połowie padnie więcej bramek niż w drugiej (2.70). Wszystkie te zakłady wezmą udział w promocji  i jeśli po zakończeniu spotkania okaże się, że Twój kupon nie wszedł to na Twoje konto zostanie zwrócona stawka zakładu do 50 PLN. Ostatnim warunkiem jaki przed nami stawia BetClic jest bramka Legii. Wojskowi muszą strzelić bramkę, żeby uruchomić promocję.

Kod Promocyjny BetClic dla nowych graczy

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na BetClic to możesz zrobić to wykorzystując nasz kod promocyjny VIPMAXBC. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem otrzymasz na start najwyższe bonusy startowe. W ramach pakietu promocyjnego udało nam się uzyskać dla naszych graczy: cashback do 100 PLN, zwrot do 40 PLN na pierwszy zakład mobilny, bonus powitalny do kasyna do 800 PLN + aktywacja innych sezonowych promocji, Poker Bonus 200% do 2.000 euro. Więcej o tej ofercie możesz przeczytać klikając w ten link.