Liga Mistrzów 2018/2019 – zakłady i promocje na 1/8 finału

Zakłady na 1/8 finału Ligi Mistrzów. Oferta bukmacherów

W grudniu 2018 roku zakończyła się faza grupowa rozgrywek Ligi Mistrzów. ⅛ finału turnieju rozpoczyna się 12 lutego. 16 najlepszych drużyn walczy o rekordowe nagrody pieniężne i oczywiście tytuł najlepszej klubowej drużyny w Europie.

12 i 13 lutego 2019 w pierwszych meczach spotkają się: AS Roma – FC Porto, Manchester United – Paris Saint-Germain, Ajax Amsterdam – Real Madryt i Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund. Z okazji tych spotkań kilku legalnych bukmacherów przygotowało specjalne promocje na Ligę Mistrzów. Do zgarnięcia są wyższe kursy, zwroty za przegrane kupony i freebety.

Zakłady na ⅛ finału Champions League

U wszystkich polskich bukmacherów online znajdziemy zakłady na Ligę Mistrzów, w końcu to jedno z najważniejszych piłkarskich wydarzeń w Europie. Poza tradycyjnymi zakładami na zwycięstwo lub remis znajdziemy też te na rzuty rożne, kartki i faule, sumę goli czy handicapy. Bardzo szeroką ofertę posiadają bukmacherzy Fortuna, Totolotek czy STS.

Promocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Przejrzeliśmy oferty promocyjne legalnych bukmacherów. Kto przygotował coś specjalnego na kolejną fazę Ligi Mistrzów?

Pucharowe Emocje Rządzą w STS

Pucharowe Emocje Rządzą STS

Znany bukmacher STS powrócił ze swoją lubianą promocją Pucharowe Emocje Rządzą. Typując poprawnie dokładny wynik wybranego przez siebie mecz ⅛ finału LIgi Mistrzów można wziąć udział w podziale 50 000 zł. Wystarczy kupon SOLO za minimum 10 zł. Z akcji wyłączone są zakłady AKO, Maxikombi, Bezpieczny oraz Cashout. Promocja trwa do 14.02.2019.

Jeśli gracz będzie chciał wypłacić bonus musi go obrócić na trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs całkowity kuponu musi być nie mniejszy niż 1.91.Ligę Mistrzów możesz też obstawić korzystając z bonusu powitalnego STS. Dołącz do tego gracza i użyj przy rejestracji specjalnego kodu bonusowego, który zwiększy zakład bez depozytu do 29 zł.

Happy Hours w Fortunie na Ligę Mistrzów

Happy Hours w Fortunie. Promocja Liga Mistrzów

Specjalnie na rozgrywki Champions League Fortuna aktywowała swoja promocję Happy Hours. Stawiając zakłady we wtorek 12 lutego i środę 13 lutego przed pierwszymi spotkaniami kolejki Ligi Mistrzów będzie można zwiększyć swoją wygraną o 14%.

Bonus będzie aktywny od godziny 17:00 do 18:00 podczas ⅛ finału, ale również w inne dni, kiedy najlepsze klubowe drużyny będą rywalizowały w Lidze Mistrzów.

By skorzystać z tej akcji należy dodać bonus Happy Hour do kupony AKO lub MAXIKOMBI składającego się z co najmniej trzech dowolnych, przedmeczowych wydarzeń piłkarskich. Minimalna stawka kuponu wynosi 20 zł. Jeśli twój typ okaże się poprawny, Fortuna zwiększy twoją wygraną o 14 %.

Możesz też skorzystać z Zakładu bez Ryzyka dostępnego w ofercie powitalnej Fortuny. W standardowej opcji wynosi on 100 zł, zaś z kodem bonusowym aż 130 zł.

Gram Grubo Europejskie Puchary w Totolotku

Gram Grubo Totolotek. +14 % do zakładów na Ligę Mistrzów

Każdy gracz Totolotka dobrze zna promocję Gram Grubo. Obowiązuje ona w dniach rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Postaw w dniach 12-13 lutego 2019 kupon Toto-Mix lub Live za minimum 20 zł z kursem nie mniejszym niż 2.0. Musi się tam znaleźć co najmniej jedno zdarzenie dotyczące Ligi Mistrzów. Gdy spełnisz te wymogi, bukmacher doda do twojego kuponu bonus podwyższający wygraną o 14%.

Cashback 100 PLN w TOTALbet

Cashback 100 PLN TOTALbet Liga Mistrzów

Ciekawą promocję na 12 i 13 lutego przygotował TOTALbet. Stawiając kupony SOLO lub AKO wyłącznie na mecze Ligi Mistrzów, z minimalną stawką 50 zł i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.0, można skorzystać z cashbacku. W razie niepowodzenia w typowaniu bukmacher zwróci 50 % stawki, maksymalnie do 100 zł.

Tylko jeden kupon postawionych w tych dniach na Ligę Mistrzów będzie uprawniony do otrzymania zwrotu. Jeśli chcesz przenieść bonus do głównego salda musisz dokonać 3-krotnego obrotu, każdy zakład musi zawierać co najmniej trzy zdarzenia z kursem całkowitym minimum 2.0.

Bonus 200 PLN od LV BET na Ligę Mistrzów

Bonus 200 PLN od LV BET na Ligę Mistrzów

By skorzystać z promocji należy najpierw wybrać “Bonus do 200 PLN” na swoim koncie. Dokonując depozytu minimum 25 zł otrzymasz bonus 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x25. Następnie musisz aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu. Przygotuj kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50. Na koniec postaw swój przygotowany kupon z mnożnikiem x25. Maksymalny bonus jaki możesz otrzymać wynosi 200 zł, dostaniesz go jeśli wpłacisz 400 zł. Bonus jest dostępny do 14.02 do godziny 23:00.

Promocja obejmuje nie tylko zakłady na spotkania w ramach ⅛ finału Ligi Mistrzów, ale również mecze Ligi Europy odbywające się w czasie trwania promocji.

Na start w LV BET można również zgarnąć 1500 zł bonusu od dwóch pierwszych depozytów oraz 20 zł darmowego zakładu. Freebet jest dostępny tylko w przypadku skorzystania z wyjątkowego kodu bonusowego podczas rejestracji konta w LV BET.