Liga Mistrzów w forBET – graj bez ryzyka

Cashback forBET Liga Mistrzów

Po niemal miesięcznej przerwie wracają najbardziej prestiżowe, klubowe rozgrywki piłkarskiej w Europie. W kwietniu 2019 rozgrywany jest ćwierćfinał Ligi Mistrzów 2018/2019. Osiem najlepszych drużyn walczyć będzie o awans do półfinału.

Bukmacher forBET nie mógł przejść obojętnie obok takiego ważnego wydarzenia. Postaw kupon za dokładnie 49 zł lub 99 zł na mecze Ligi Mistrzów, które odbędą się 16 i 17 kwietnia 2019. W przypadku, gdy jedno ze zdarzeń na kuponie nie wejdzie, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu.

Bonusy otrzymasz również rejestrując się u bukmachera forBET. Zgarnij bonus bez depozytu i bonus od wpłaty dzięki specjalnemu kodowi bonusowemu. Ciesz się grą i wygrywaj!

Zwrot stawki za przegrany kupon w forBET

Co zrobić aby skorzystać z promocji forBET? Należy postawić kupon zawierający tylko przedmeczowe zakłady trzydrogowe (1×2), składający się z wtorkowych oraz środowych meczów Ligi Mistrzów za dokładnie 49 zł lub 99 zł. Jeżeli szczęście cię opuści i na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie, otrzymacie zwrot postawionych środków w postaci bonusu.

Na twoim kuponie muszą znajdować się dokładnie 4 zdarzenia z Ligi Mistrzów (16-17.04.2019). Do promocji liczy się tylko pierwszy postawiony kupon spełniający jej warunki. Akcja trwa do 9 kwietnia do godziny 21:00.

Otrzymany bonus należy obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym 2.0. Masz na to 30 dni. Z promocji można skorzystać do wtorku 16 kwietnia do godziny 21:00.