BMW Z4 Expekt

Loteria w Expekt – główna nagroda BMW Z4

Wyjątkowa promocja w Expekt. Do wygrania BMW Z4 sDrive 18i o wartości 200.000 PLN. Od poniedziałku do środy grając w Live Kasynie możesz zakwalifikować się do loterii, a 24 listopada być może uda się zdobyć kluczyki do nowej bety.

Kod promocyjny Expekt

Specjalnie dla nowych graczy przygotowaliśmy pakiet bonusów na start, które odblokujesz wpisując w formularzu rejestracyjnym kod VIPMAXEX. Oprócz dostępu do całej oferty Expekt otrzymasz najwyższe bonusy, w tym m.in. Cashback 222 PLN na zakład sportowe, zwrot do 40 PLN w aplikacji mobilnej, 40 PLN zwrotu na wybrane mecza za pierwszy przegrany zakład, bonus powitalny w kasynie i dodatkowo 50 darmowych spinów, 1500 euro ekstra na grę w pokera online. Szczegóły promocji znajdziesz w naszym artykule poświęconym temu bukmacherowi.

Regulamin loterii Expekt

Aby wziąć udział w losowaniu BMW Z4 musisz zagrać w kasynie live na stole promocyjnym Race Roulette. Losy możesz zdobywać od poniedziałku do środky w godzinach od 14:00 do 02:00. Za każde rozegrane 10 rund uzyskasz jeden los, który uprawni Cię do startu w promocji. Expekt ustalił dzienna maksymalna liczbę losów i wynosi ona 50. Pamiętaj również o tym, że zakłady obejmujące powyżej 70 % wyników nie będą wliczane i nie uzyskasz za nie dostępu do losowania.