Metody płatności u bukmacherów internetowych – wpłaty i wypłaty

Wybierając zakłady, w których chcemy typować warto sprawdzić jakie są metody płatności u bukmacherów. Nie jest to najważniejszy czynnik, ale jeśli jesteśmy ograniczeni do dwóch czy trzech opcji może być to dla nas problematyczne. Ważna jest również szybkość realizowanych wpłat i wypłat. Sprawdziliśmy metody płatności u legalnych bukmacherów online, kto wypadł najlepiej?

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów 2021

Zdarza się, że gdy już gracz założy konto u wybranego bukmachera, przechodzi do wpłaty depozytu i okazuje się, że żadna z dostępnych metod mu nie odpowiada. Innym razem chce wypłacić środki, a jedyna dostępna opcja realizuje wypłaty, które trwają nawet kilka dni. Warto zatem najpierw sprawdzić metody płatności u bukmacherów.

BukmacherMetody wpłatMetody wypłat
STSWpłaty: Visa, MasterCard, PayU, Dotpay, Skrill, Neteller, Tpay.com, Blik, Paysafecard (30 banków), przelewyWypłaty: szybkie wypłaty do 12 banków (do 15 min), pozostałe banki do 2 dni roboczych
FortunaWpłaty: Visa, MasterCard, BLIK, PayU, Tpay.com, Skrill, MasterPass, przelewWypłaty: przelew tego samego dnia lub kolejnego dnia roboczego (5 banków, pozostałe banki do 5 dni roboczych
forBETWpłaty: Visa, MasterCard, PayU, Dotpay, Tpay.com, Paysafecard, SkyCash, przelewWypłaty: szybkie wypłaty Quick Pay do 8 banków (do 30 min, min. 200 zł), pozostałe banki do 48 godzin
LV BetWpłaty: Paymenticon, Blik, DotPay, Przelewy24, Tpay, Skrill, Paysafecard, DotPay Cards, Visa, MasterCard, przelewWypłaty: LV BET rapid Pay – szybkie wypłaty do 9 banków, pozostałe banki przelewy według sesji banku
BetclicWpłaty: Blik, Przelewy24, MasterCard, Visa, przelewWypłaty: Przelewy24 (natychmiast), zwykły przelew (do 48 godzin)
TOTALbetWpłaty: Visa, MasterCard, przelew, Blik, Paysafecard, PayU, DotPay, Przelewy24, przelewWypłaty: szybkie wypłaty do 19 banków (do 8 min), pozostałe banki do 7 dni
PZBukWpłaty: Visa, MasterCard, Przelewy24, DotPay, Blik, przelewWypłaty: Przelewy24, DotPay (od 10 min do 7 dni)
TotolotekWpłaty: Dotpay, Tpay, Blik, Skrill, Visa, MasterCard, Bonus.card, Paysafecard, przelewWypłaty: przelew (do 48 godzin)
Noble BETWpłaty: Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Blik, Paysafecard, MasterCard, Visa, Paymenticon, przelewWypłaty: przelew (do 48 godzin), Paymenticon (10 minut, 9 banków)
eWinnerWpłaty: Pay-by-Link, szybkie przelewy, Blik, Visa, MasterCardWypłaty: przelew natychmiastowy
EtotoWpłaty: Przelewy24, Blik, MasterCard, Visa, dotpay, Neteller, Skrill, przelewWypłaty: Przelewy24 – szybkie wypłaty (do 8 min), pozostałe banki do 48 godzin
SuperbetWpłaty: Visa, MasterCard, Tpay, Neteller, paysafecard, przelewWypłaty: przelew, karta kredytowa, Paysafecard, Neteller
BetXWpłaty: Visa, MasterCard, Dotpay, BLIK, Przelewy24, paysafecard, przelewWypłaty: szybkie przelewy
Metody płatności u bukmacherów

Spośród wszystkich legalnych bukmacherów online najwięcej metod wpłat i wypłat środków z konta mają bukmacherzy Fortuna i STS. Warto dodać, że w STS możemy dokonać szybkiej wypłaty na konto w 12 bankach. Pieniądze zlecone do wypłaty znajdą się na koncie bankowych do 15 minut.

Rodzaje płatności u bukmacherów

Na polskim rynku działa obecnie 15 bukmacherów internetowych. Każdy z nich oferuje od 2 do nawet kilkunastu metod wpłat. Są wśród nich szybkie przelewy, karty kredytowe, szybkie transfery, portfele elektroniczne, przelewy z rachunku, systemy płatności mobilnych i tradycyjne przelewy. Niektórzy dysponują wszystkimi opcjami, co jest bardzo cenione przez graczy. Duży wybór daje pewność, że każdy znajdzie coś co mu odpowiada.

Najpopularniejsze metody płatności u bukmacherów online:

  • szybki przelew bankowy,
  • BLIK,
  • Paysafecard,
  • Skrill,
  • Neteller,
  • Revolut,
  • tradycyjny przelew bankowy.

Sprawa z wypłatami środków wygląda zdecydowanie gorzej. Każdy bukmacher oferuje wypłatę przez tradycyjne przelewy bankowe. Ich minusem jest czas, gdyż środki na naszym koncie mogą się znaleźć nawet do 7 dni od zlecenia wypłaty. Część bukmacherów ma możliwość korzystania również z szybkich wypłat, które trwają maksymalnie do 30 minut. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna, bo wiadomo, że nikt nie lubi długo czekać na swoje pieniądze.

Revolut bukmacherzy

Usługi bankowe Revolut zyskują tysiące zwolenników każdego dnia. Ta metoda płatności jest używana również przez tysiące Polaków. Czy u bukmacherów można korzystać z Revoluta? Póki co, żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie wprowadził takiej opcji. Liczymy jednak, że zauważą oni niesłabnącą popularność Revoluta i umożliwią graczom korzystanie z niego.

Przypomnijmy, że Revolut to brytyjskie przedsiębiorstwo, świadczące usługi bankowe. Oferuje karty prepaid, wymianę walut, usługi związane z kryptowalutami czy płatności peer-to-peer. Od 2017 roku aplikacja Revolut zaczęła obsługiwać polską walutę. Dzięki aplikacji mobilnej można uzyskać dostęp do bezpłatnych przelewów krajowych i międzynarodowych oraz opcji płacenia za granicą bez prowizji.

Paysafecard bukmacher

Dostępne w 43 krajach karty Paysafecard są jedną z najpopularniejszych metod płatności opartych na systemie pre-paid. Dostęp do nich nie jest trudny, gdyż znaleźć je można w wielu popularnych sklepach, takich jak: Auchan, Carrefour, Żabka, Leclerc, Real i wiele innych. Co wyróżnia tę metodę płatności? Przede wszystkim to, że jest anonimowa. Nie jest wymagane wprowadzanie swoich danych osobowych. Po drugie pozwala kontrolować wpłacane środki. Stan na swojej karcie możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie paysafecard.com. Po trzecie, metoda ta działa błyskawicznie, środki znajdą się na twoim koncie u bukmachera w dosłownie chwilę. Jak działa ta metoda? Gracz kupuje kartę Paysafecard za określoną kwotę, którą ta karta jest zasilona. Każdy kupon posiada unikalny, 16-cyfrowy kod PIN. Należy go wpisać podczas wpłacania depozytu u bukmachera i wybrać kwotę. Co ważne, kod można wpisywać wielokrotnie, także nie trzeba wykorzystać wszystkich środków na karcie od razu.

Metody płatności w STS

Bardzo dobrze prezentuje się wybór opcji płatności u największego polskiego bukmachera. Oczywiście absolutna podstawa to tradycyjne przelewy, a także płatności kartami kredytowymi Visa i Mastercard. Gracze skorzystają też z szybkich transferów, takich jak: PayU i Dotpay.

Wpłaty w STS

Dostępne są również dwa portfele elektroniczne, czyli elektroniczne odpowiedniki zwykłego portfela używane do przeprowadzenia transakcji w handlu elektronicznym. W STS są to Skrill i Netteler, najpopularniejsze cyfrowe portfele w Polsce.

Tpay to platforma płatności internetowych, która oferuje szybkie przelewy online, mikropłatności SMS czy obsługę kart kredytowych. To kolejna z opcji dostępnych w STS.

Dodatkowo mamy dostęp do polskiego systemu płatności mobilnych Blik i elektronicznej metody płatności Paysafecard bazującej na systemie pre-paid dostępnym dla 30 banków.

W przypadku większości metod minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł lub limit nie jest określony. Dokonując płatności Skrillem musi to być nie mniej niż 20 zł, zaś w przypadku Netellera 10 zł. Wszystkie metody działają natychmiastowo.

W STS dokonamy też szybkiej wypłaty środków. Opcja dostępna jest w 12 bankach (mBank, ING, PKO Bank Polski, Milenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Noble Bank i BNP Paribas) i trwa maksymalnie 15 minut. W pozostałych bankach proces ten może trwać nawet do 1-2 dni robocze.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do STS pamiętaj, aby w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny, dzięki niemu otrzymasz najwyższy pakiet bonusów dla nowych graczy.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Całkiem dobrą ofertę metod płatności znajdziemy też w Fortunie. Podstawowe formy jak tradycyjny przelew i karty Visa i MasterCard to dopiero początek. Do tego dochodzi szybki transfer PayU i przelew z rachunku prze Tpay.com. Jest też portfel elektroniczny Skrill, jednak minimalna kwota depozytu za pomocą tej metody wynosi 200 zł. Dodatkowo gracze Fortuny mogą korzystać z innego portfela: Masterpass, umożliwiającego płatności bez użycia karty. Zarejestruj się w Fortunie, wpłać środki na konto wybraną metodą i korzystaj z pakietu bonusów na start. Nie zapomnij użyć kodu promocyjnego Fortuny, dzięki któremu otrzymasz najwyższe promocje dla nowych graczy.

Podobnie jak w STS można w Fortunie skorzystać z Blika. Metoda ta jest dostępna dla użytkowników aplikacji mobilnych następujących banków: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Milenium, Santander, Alior Bank, Orange Finanse, Getin Bank oraz T-Mobile usługi bankowe. W przypadku płatności kartą, BLIKIEM i payU minimalna wpłata wynosi 1 zł.

Niestety trochę rozczarowuje kwestia metod wypłaty środków. Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce nie dysponuje szybkimi wypłatami. Oznacza to, że dostępne są tylko zwykłe przelewy, których realizacja jest uzależniona głównie od konkretnego banku i może trwać nawet kilka dni. Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Oznacza to, że każde zlecenie wypłaty złożone po tej godzinie będzie realizowane w następnym dniu roboczym.

Jak wpłacić środki w Totolotku?

Totolotek niedawno zmienił właściciela, została nim firma Merkur. Na szczęście w związku z tym nie zmieniły się metody płatności dostępne dla graczy, które są bardzo dobre.

Wpłat dokonamy za pomocą podobnych narzędzi jak w opisanych powyżej bukmacherach. Są to: Dotpay, Tpay, Blik, Skrill, karty Visa i MasterCard oraz tradycyjne przelewy. Minimalna kwota depozytu we wszystkich opcjach to 4 zł.

Niestety rozczarowanie przychodzi, gdy wypłacamy środki. Totolotek nie dysponuje opcją szybkiej wypłaty i gracz zlecający wypłatę będzie musiał czekać na swoje pieniądze nawet kilka dni. W niektórych bankach zlecenia wypłaty zgłoszone do godziny 10:00 są realizowane tego samego dnia.

Dostępne w LV BET metody płatności

Popularny w Polsce LV BET też prezentuje się w kwestii metod płatności całkiem nieźle. Z portfeli elektronicznych mamy popularnego Skrilla i zdecydowanie mniej popularnego Paymenticon. Poza tym LV BET daje możliwość płatności przez Przelewy24, Dotpay, tPay.com i Paysafecard. Jest też oczywiście możliwość wpłaty za pomocą karty kredytowej Visa i MasterCard oraz karty debetowej.

Istnieją limity co do minimalnej i maksymalnej kwoty, którą można wpłacić za pomocą poszczególnych metod. W przypadku Paymenticon, Blik, dotpay, Przelewy24, tPay i Dotpay min. depozyt wynosi 10 zł. Skrillem musisz wpłacić co najmniej 40 zł, a za pomocą paysafecard 20 zł. Maksymalne wpłaty wahają się od 3000 zł do 20 000 zł.

Dzięki LV BET rapid Pay środki, które chcesz wypłacić z konta gracza na twoje osobiste konto bankowe, znajdą się na nim w 10 minut. Opcja szybkiej wypłaty dostępna jest w bankach z listy rapid pay, czyli: mBanku, Inteligo, PKO, Credit Agricole, Alior Banku, Volkswagen Banku, Nest Banku i Idea Banku. Minimalna kwota jaką możesz wypłacić wynosi 25 zł.

Płatności w forBET

Trzeba przyznać, że forBET w ostatnim czasie zdecydował się na ofensywę i znacznie poprawił swój produkt. Powiększyła się oferta, kursy są konkurencyjne, jest wiele promocji dla graczy i dobra aplikacja. Jest też dobry pakiet startowy dla nowych graczy, który z kodem promocyjnym forBET zostanie powiększony o dodatkowe środki. Do tego całkiem niezłe możliwości wpłaty i wypłaty środków.

Oczywiście wpłaty kartami Visa i MasterCard i debetowymi są możliwe w forBET. Poza tym PayU, Dotpay, Tpay.com i Paysafecard.

Co ciekawe można u tego bukmachera wpłacać środki za pomocą SkyCash. Wiele osób może kojarzyć tę platformę płatności mobilnych z zakupem biletów kolejowych czy komunikacji miejskiej. Jak się okazuje można też za jej pomocą wpłacić środki na konto gracza w forBET.

Metody płatności forBET- wypłata

forBET zadbał też by gracze nie musieli długo czekać na swoje wygrane. Szybkie wypłaty umożliwia Quick Pay, czyli przekazowi pieniędzy w czasie rzeczywistym. System działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Środki zlecone do wypłaty znajdą się na koncie bankowym w maksymalnie 30 minut.

Niestety klienci nie wszystkich banków mogą korzystać z tej opcji. Jest ona możliwa w: BNP Paribas, mBank, PKO BP, Santander, Milenium ING, Credit Agricole Bank i Alior Bank. W większości tych banków wypłaty są realizowane od kwoty 200 zł.

Jeśli posiadasz rachunek w innym niż wymienione powyżej banki, to wypłata zostanie zaksięgowana na koncie w maksymalnie 1-2 dni robocze.

Wpłaty i wypłaty w TOTALbet

Nie ma też do czego przyczepić się w metodach płatności oferowanych przez TOTALbet. Jest tu wszystko co powinno być, czyli płatności kartami kredytowymi i debetowymi, płatności mobilne Blik, systemy Paysafecard, PayU i DotPay i bardzo popularne Przelewy24. Minimalny depozyt wynosi 1 zł.

Osoby posiadające konto gracza w TOTALbet mają możliwość korzystania z bardzo dobrej opcji wypłaty. Zleć wypłatę a a środki znajdą się na twoim koncie w maksymalnie 8 minut. Usługa jest dostępna dla 19 banków. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Dzienny limit wypłaty środków w systemie ekspresowym wynosi 5000 zł. Wypłacić można nawet 1 zł.

Metody płatności w PZBuk

Całkiem nieźle wyglądają również metody płatności w PZBuk.

Poza kartami Visa i MasterCard i tradycyjnymi przelewami PZBuk korzysta z systemu płatności Przelewy24, Tpay i Dotpay. Ponadto bukmacher proponuje mobilne płatności Blik. Minimalna kwota wpłaty do PZBuk wynosi 5 zł. Czar realizacji to około 1 minuta.

Ciekawie wygląda sprawa wypłat w PZBuk. Dokonywane są za pomocą dwóch platform: Przelewy24 i DotPay. Najniższa kwota jaką można wypłacić to 5 zł. Przedział czasowy, jaki podaje bukmacher na stronie internetowej, w którym środki znajdą się na koncie jest bardzo duży, od 10 minut do 7 dni. Jednak poniżej znajduje się informacja, że wypłaty na zweryfikowanych konta powinny trwać od 10 minut do 48 godzin.

Jak wpłacić depozyt w Betclic?

Nie najlepiej wyglądają też płatności w Betclic. Wpłat można dokonywać za pomocą karty (Visa, MasterCard), przez system Przelewy24 i zwykłym przelewem bankowym. Przy pierwszych dwóch metodach środki znajdą się na koncie natychmiastowo. Jednak w przypadku przelewu może to potrwać nawet do 5 dni roboczych. Minimalna wpłata wynosi 1 zł (Przelewy24 i zwykły przelew) lub 30 zł (karta kredytowa/debetowa). Maksymalna wpłata wynosi 100 000 zł.

Na szczęście lepiej wygląda sytuacja w przypadku wypłat. Można je realizować natychmiastowo dzięki systemowy Przelewy24. Są również tradycyjne przelewy, które powinny być zrealizowane w ciągu 48 godzin.

Metody płatności w eWinner

Zdecydowanie gorzej w kwestii płatności prezentuje się eWinner, który wszedł na rynek pod koniec września 2019. Środki na konto można wpłacić za pomocą Blika, szybkich przelewów, opcji Pay-by-Link, w której wybieramy swój bank i dokonujemy płatności oraz za pomocą kart Visa i MasterCard. Wypłaty przeprowadzimy za pomocą tradycyjnego przelewu.

Nie musimy się natomiast martwić, że będziemy długo czekać na wypłatę środków, gdyż są one realizowane za pomocą przelewów natychmiastowych.

Płatności w Etoto

Etoto umożliwia wpłacanie depozytów za pomocą: Przelewy24, DotPay, BLIK, kart płatniczych Visa oraz Mastercard, a także portfeli elektronicznych: Skrill i Neteller.

Minimalna kwota wpłaty poprzez przelewy, BLIK oraz karty płatnicze to 1zł. W przypadku portfeli elektronicznych minimalny depozyt to 20 zł. We wszystkich metodach płatności nie ma ograniczonej górnej granicy wpłaty, chyba, że jest ona nałożona przez bank, z którego pochodzi depozyt.

Etoto natomiast realizuje szybkie wypłaty do 20 banków poprzez platformę Przelewy24, do większości środki zlecone do wypłaty znajdą się na koncie gracza w 8 minut. Godziny dostępności tej opcji w poszczególnych bankach jest różna, jednak jeśli zlecisz wypłatę od pn do pt do godziny 18:00-19:00 to możesz być pewien, że pieniądze trafią na twoje konto jeszcze tego samego dnia.

Metody płatności u pozostałych bukmacherów

Nowy bukmacher Noblebet dobrze przygotował się do wejścia na rynek bukmacherski i przygotował sporo opcji wpłat. Oczywiście są płatności kartami Visa i MasterCard oraz zwykłymi przelewami. Jest też Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Blik, Paysafecard i Paymenticon.

Wypłat można dokonywać na rachunek bankowy lub elektroniczny portfel Paymenticon. Są możliwe ekspresowe wypłaty, które trwają do 10 minut. Czasami, w wyjątkowych przypadkach, jakim jest na przykład wysoka wygrana, wypłata może trwać do 7 dni roboczych.

Bukmacher Superbet umożliwia graczom wpłacanie depozytów za pomocą zwykłych przelewów, systemu Tpay, kart płatniczych Visa i MasterCard, portfela elektronicznego Neteller i za pomocą wirtualnej karty kredytowej paysafecard. W tych metodach nie ma limitu co do maksymalnego depozytu, zaś minimalny wynosi 1 zł.

W Superbet możesz zrealizować wypłatę na swoje konto bankowe oraz kartę kredytową lub Neteller. A także na karty PaySafeCard, z których dokonałeś wcześniej wpłaty.

Z kolei w BetX można korzystać z płatności BLIK, kart Visa i MasterCard, paysafecard, Dotpay i Przelewy24. Wypłaty można dokonać za pomocą szybkiego przelewu. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty zajmują maksymalnie 15 minut.