Metody płatności u bukmacherów internetowych – wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów online

Wybierając bukmachera, u którego zaczniemy stawiać zakłady warto zapoznać się z metodami płatności jakie oferuje. Nie jest to najważniejszy czynnik, ale jeśli jesteśmy ograniczeni do dwóch czy trzech opcji może być to dla nas problematyczne. Ważna jest również szybkość realizowanych wpłat i wypłat. Sprawdziliśmy metody płatności u legalnych bukmacherów online, kto wypadł najlepiej?

Rodzaje płatności u bukmacherów

Na polskim rynku działa obecnie 14 bukmacherów internetowych. Każdy z nich oferuje od 2 do nawet kilkunastu metod wpłat. Są wśród nich szybkie przelewy, karty kredytowe, szybkie transfery, portfele elektroniczne, przelewy z rachunku, systemy płatności mobilnych i tradycyjne przelewy. Niektórzy dysponują wszystkimi opcjami, co jest bardzo cenione przez graczy. Duży wybór daje pewność, że każdy znajdzie coś co mu odpowiada.

Sprawa z wypłatami środków wygląda zdecydowanie gorzej. Każdy bukmacher oferuje wypłatę przez tradycyjne przelewy bankowe. Ich minusem jest czas, gdyż środki na naszym koncie mogą się znaleźć nawet do 7 dni od zlecenia wypłaty. Część bukmacherów ma możliwość korzystania również z szybkich wypłat, które trwają maksymalnie do 30 minut. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna, bo wiadomo, że nikt nie lubi długo czekać na swoje pieniądze.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów 2019

Bukmacher Metody płatności Kod bonusowy
STS Wpłaty: Visa, MasterCard, PayU, Potpay, Skrill, Netteler, Tpay.com, Blik, Paysafecard (30 banków), przelewy

Wypłaty: szybkie wypłaty do 12 banków (do 15 min), pozostałe banki do 7 dni

Sprawdź kod
Fortuna Wpłaty: Visa, MasterCard, BLIK, PayU, Tpay.com, Skrill, MasterPass, przelew

Wypłaty: przelew tego samego dnia lub kolejnego dnia roboczego (5 banków, pozostałe banki do 5 dni roboczych

Sprawdź kod
forBET Wpłaty: Visa, MasterCard, PayU, Dotpay, Tpay.com, Paysafecard, SkyCash, przelew

Wypłaty: szybkie wypłaty Quick Pay do 8 banków (do 30 min, min. 200 zł), pozostałe banki do 48 godzin

Sprawdź kod
LV Bet Wpłaty: Paymenticon, Blik, DotPay, Przelewy24, Tpay, Skrill, Paysafecard, DotPay Cards, Visa, MasterCard, przelew

Wypłaty: LV BET rapid Pay – szybkie wypłaty do 9 banków, pozostałe banki przelewy według sesji banku

Sprawdź kod
Betfan Wpłaty: Przelewy24, Blik, Visa, MasterCard, przelew

Wypłaty: szybkie wypłaty do wszystkich banków (do 15 min)

Sprawdź kod
Betclic Wpłaty: Blik, Przelewy24, MasterCard, Visa, przelew

Wypłaty: przelew

Sprawdź kod
TOTALbet Wpłaty: Visa, MasterCard, przelew, Blik, Paysafecard, PayU, DotPay, Przelewy24, przelew

Wypłaty:szybkie wypłaty do 19 banków (do 8 min), pozostałe banki do 7 dni

Sprawdź kod
Milenium Wpłaty: PayU, Tpay.com, Blik, przelew

Wypłaty: przelew do 7 dni

Sprawdź kod
PZBuk Wpłaty: Visa, MasterCard, Przelewy24, DotPay, Blik, przelew

Wypłaty: Przelewy24, DotPay (od 10 min do 7 dni, min. 5 zł)

Sprawdź kod
Totolotek Wpłaty: Dotpay, Tpay, Blik, Skrill, Visa, MasterCard, Bonus.card, Paysafecard, przelew

Wypłaty: przelew

Sprawdź kod
Noble BET Wpłaty: Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Blik, Paysafecard, MasterCard, Visa, Paymenticon, przelew

Wypłaty: przelew, Paymenticon

Sprawdź kod
eWinner Wpłaty: Pay-by-Link, szybkie przelewy, Blik

Wypłaty: przelew

Sprawdź kod
Etoto Wpłaty: Przelewy24, Blik, MasterCard, Visa, dotpay, Neteller, Skrill, przelew

Wypłaty:Przelewy24 – szybkie wypłaty (do 8 min), pozostałe banki do 48 godzin

Sprawdź kod

Revolut bukmacherzy

Usługi bankowe Revolut zyskują tysiące zwolenników każdego dnia. Ta metoda płatności jest używana również przez tysiące Polaków. Czy u bukmacherów można korzystać z Revoluta? Póki co, żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie wprowadził takiej opcji. Liczymy jednak, że zauważą oni niesłabnącą popularność Revoluta i umożliwią graczom korzystanie z niego.

Przypomnijmy, że Revolut to brytyjskie przedsiębiorstwo, świadczące usługi bankowe. Oferuje karty prepaid, wymianę walut, usługi związane z kryptowalutami czy płatności peer-to-peer. Od 2017 roku aplikacja Revolut zaczęła obsługiwać polską walutę. Dzięki aplikacji mobilnej można uzyskać dostęp do bezpłatnych przelewów krajowych i międzynarodowych oraz opcji płacenia za granicą bez prowizji.

Metody płatności w STS

Bardzo dobrze prezentuje się wybór opcji płatności u największego polskiego bukmachera. Oczywiście absolutna podstawa to tradycyjne przelewy, a także płatności kartami kredytowymi Visa i Mastercard. Gracze skorzystają też z szybkich transferów, takich jak: PayU i Dotpay.

Dostępne są również dwa portfele elektroniczne, czyli elektroniczne odpowiedniki zwykłego portfela używane do przeprowadzenia transakcji w handlu elektronicznym. W STS są to Skrill i Netteler, najpopularniejsze cyfrowe portfele w Polsce.

Tpay to platforma płatności internetowych, oferuje szybkie przelewy online, mikropłatności SMS czy obsługę kart kredytowych. To kolejna z opcji dostępnych w STS.

Dodatkowo mamy dostęp do polskiego systemu płatności mobilnych Blik i elektronicznej metody płatności Paysafecard bazującej na systemie pre-paid dostępnym dla 30 banków.

Wpłaty w STS

W STS dokonamy też szybkiej wypłaty środków. Opcja dostępna jest w 12 bankach (mBank, ING, PKO Bank Polski, Milenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Noble Bank i BNP Paribas) i trwa maksymalnie 15 minut. W pozostałych bankach proces ten może trwać nawet do 7 dni.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do STS pamiętaj, aby w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny, dzięki niemu otrzymasz najwyższy pakiet bonusów dla nowych graczy.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Całkiem dobrą ofertę metod płatności znajdziemy też w Fortunie. Podstawowe formy jak tradycyjny przelew i karty Visa i MasterCard to dopiero początek. Do tego dochodzi szybki transfer PayU i przelew z rachunku prze Tpay.com. Jest też portfel elektroniczny Skrill. Dodatkowo gracze Fortuny mogą korzystać z innego portfela: Masterpass, umożliwiającego płatności bez użycia karty. Zarejestruj się w Fortunie, wpłać środki na konto wybraną metodą i korzystaj z pakietu bonusów na start. Nie zapomnij użyć kodu promocyjnego Fortuny, dzięki któremu otrzymasz najwyższe promocje dla nowych graczy.

Podobnie jak w STS można w Fortunie skorzystać z Blika. Metoda ta jest dostępna dla użytkowników aplikacji mobilnych następujących banków: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Milenium, Santander, Alior Bank, Orange Finanse, Getin Bank oraz T-Mobile usługi bankowe.

Niestety trochę rozczarowuje kwestia metod wypłaty środków. Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce nie dysponuje szybkimi wypłatami. Oznacza to, że dostępne są tylko zwykłe przelewy, których realizacja jest uzależniona głównie od konkretnego banku i może trwać nawet kilka dni.

Jak wpłacić środki w Totolotku?

Totolotek niedawno zmienił właściciela, została nim firma Merkur. Na szczęście w związku z tym nie zmieniły się metody płatności dostępne dla graczy, które są bardzo dobre.

Wpłat dokonamy za pomocą podobnych narzędzi jak w opisanych powyżej bukmacherach. Są to: Dotpay, Tpay, Blik, Skrill, karty Visa i MasterCard oraz tradycyjne przelewy. Minimalna kwota depozytu we wszystkich opcjach to 4 zł.

Metody wpłaty w Totolotku
Metody wpłaty w Totolotku

Niestety rozczarowanie przychodzi, gdy wypłacamy środki. Totolotek nie dysponuje opcją szybkiej wypłaty i gracz zlecający wypłatę będzie musiał czekać na swoje pieniądze nawet kilka dni. W niektórych bankach zlecenia wypłaty zgłoszone do godziny 10:00 są realizowane tego samego dnia.

Dostępne w LV BET metody płatności

Popularny w Polsce LV BET też prezentuje się w kwestii metod płatności całkiem nieźle. Z portfeli elektronicznych mamy popularnego Skrilla i zdecydowanie mniej popularnego Paymenticon. Poza tym LV BET daje możliwość płatności przez Przelewy24, Dotpay, tPay.com i Paysafecard. Jest też oczywiście możliwość wpłaty za pomocą karty kredytowej Visa i MasterCard oraz karty debetowej.

Dzięki LV BET rapid Pay środki, które chcesz wypłacić z konta gracza na twoje osobiste konto bankowe, znajdą się na nim w 10 minut. Opcja szybkiej wypłaty dostępna jest w bankach z listy rapid pad, czyli: mBanku, Inteligo, PKO, Credit Agricole, Alior Banku, Volkswagen Banku, Nest Banku i Idea Banku. Minimalna kwota jaką możesz wypłacić wynosi 25 zł.

Płatności w forBET

Trzeba przyznać, że forBET w ostatnim czasie zdecydował się na ofensywę i znacznie poprawił swój produkt. Powiększyła się oferta, kursy są konkurencyjne, jest wiele promocji dla graczy i dobra aplikacja. Jest też dobry pakiet startowy dla nowych graczy, który z kodem promocyjnym forBET zostanie powiększony o dodatkowe środki. Do tego całkiem niezłe możliwości wpłaty i wypłaty środków.

Oczywiście wpłaty kartami Visa i MasterCard i debetowymi są możliwe w forBET. Poza tym PayU, Dotpay, Tpay.com i Paysafecard.

Co ciekawe można u tego bukmachera wpłacać środki za pomocą SkyCash. Wiele osób może kojarzyć tę platformę płatności mobilnych z zakupem biletów kolejowych czy komunikacji miejskiej. Jak się okazuje można też za jej pomocą wpłacić środki na konto gracza w forBET.

forBET zadbał też by gracze nie musieli długo czekać na swoje wygrane. Szybkie wypłaty umożliwia Quick Pay, czyli przekazowi pieniędzy w czasie rzeczywistym. System działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Środki zlecone do wypłaty znajdą się na koncie bankowym w maksymalnie 30 minut.

Metody płatności forBET- wypłata

Niestety klienci nie wszystkich banków mogą korzystać z tej opcji. Jest ona możliwa w: BNP Paribas, mBank, PKO BP, Santander, Milenium ING, Credit Agricole Bank i Alior Bank. W większości tych banków wypłaty są realizowane od kwoty 200 zł.

Jeśli posiadasz rachunek w innym niż wymienione powyżej banki, to wypłata zostanie zaksięgowana na koncie w maksymalnie 1-2 dni robocze.

Wpłaty i wypłaty w TOTALbet

Nie ma też do czego przyczepić się w metodach płatności oferowanych przez TOTALbet. Jest tu wszystko co powinno być, czyli płatności kartami kredytowymi i debetowymi, płatności mobilne Blik, systemy Paysafecard, PayU i DotPay i bardzo popularne Przelewy24.

Osoby posiadające konto gracza w TOTALbet mają możliwość korzystania z bardzo dobrej opcji wypłaty. Zleć wypłatę a a środki znajdą się na twoim koncie w maksymalnie 8 minut. Usługa jest dostępna dla 19 banków, trzeba jednak brać pod uwagę, że nie dla wszystkich banków działa w tych samych godzinach.

Jak wypłacić pieniądze TOTALbet

Metody płatności w PZBuk i Etoto

Ostatnimi dwoma bukmacherami, których oferta wpłat i wypłat nie wypada najgorzej jest PZBuk i Etoto.

Poza kartami Visa i MasterCard i tradycyjnymi przelewami obie platformy korzystają z systemu płatności Przelewy24 i Dotpay. Ponadto obaj bukmachacherzy proponują mobilne płatności Blik. Dodatkowo Etoto daje możliwość skorzystania z portfeli elektronicznych: Skrill i Neteller.

Minimalna kwota wpłaty do PZBuk wynosi 22 zł.

Ciekawie wygląda sprawa wypłat w PZBuk. Dokonywane są za pomocą dwóch platform: Przelewy24 i DotPay. Najniższa kwota jaką można wypłacić to 5 zł. Przedział czasowy, jaki podaje bukmacher na stronie internetowej, w którym środki znajdą się na koncie jest bardzo duży, od 10 minut do 7 dni.

Etoto natomiast realizuje szybkie wypłaty do 20 banków, do większości środki zlecone do wypłaty znajdą się na koncie gracza w 8 minut. Godziny dostępności tej opcji w różnych bankach jest różna, jednak jeśli zlecisz wypłatę od pn do pt do godziny 18:00-19:00 to możesz być pewien, że pieniądze trafią na twoje konto.

Jakie opcje płatności w Milenium, BETFAN i Betclic

Niestety trzech bukmacherów bardzo odstaje od pozostałych pod względem dostępnym metod płatności.

BETFAN proponuje wpłaty kartą kredytową Visa lub MasterCard, zwykłym przelewem, za pomocą Blika lub systemu płatności Przelewy24. Na szczęście w BETFANie są możliwe ekspresowe wypłaty, które trwają maksymalnie 15 minut. Najmniejsza kwota jaką można wypłacić to 10 zł zaś największa 4999 zł. Dziennie można dokonać maksymalnie 3 wypłat. Wszystkie dostępne na polskim rynku banki mają opcję takiej szybkiej wypłaty.

Takie same opcje wpłaty umożliwia Betclic (Visa, MasterCard, Blik, Przelewy24). W kwestii wypłat również dostępny jest system Przelewy24, który działa natychmiastowo. Drugą opcją jest zwykły przelew, którego realizacja może trwać do 7 dni. W obu przypadkach minimalna wypłata to 1 zł zaś maksymalna to 100 000 zł.

Milenium nie ma się czym pochwalić w kwestii metod płatności. Wyglądają one ubogo. Wpłaty na konto dokonasz poprzez PayU, Tpay.com i Blik. To zdecydowanie za mało, brakuje chociażby jakiegoś portfela elektronicznego czy systemu Przelewy24.

Wpłaty i wypłaty w Noblebet i eWinner

Nowy bukmacher Noblebet dobrze przygotował się do wejścia na rynek bukmacherski i przygotował sporo opcji wpłat. Oczywiście są płatności kartami Visa i MasterCard oraz zwykłymi przelewami. Jest też Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Blik, Paysafecard i Paymenticon.

Wypłat można dokonywać na rachunek bankowy lub elektroniczny portfel Paymenticon. Są możliwe ekspresowe wypłaty, które trwają do 10 minut. Czasami, w wyjątkowych przypadkach, jakim jest na przykład wysoka wygrana, wypłata może trwać do 7 dni roboczych.

Zdecydowanie gorzej w kwestii płatności prezentuje się eWinner, który wszedł na rynek pod koniec września 2019. Środki na konto można wpłacić za pomocą Blika, szybkich przelewów i opcji Pay-by-Link, w której wybieramy swój bank i dokonujemy płatności. Wypłaty przeprowadzimy za pomocą tradycyjnego przelewu.