Milenium Kod Promocyjny

Bukmacher Milenium zakończył działalność i przestał przyjmować zakłady. Jednak bezproblemowo wypłaca wszystkie środki z kont graczy. Użytkownikom Milenium polecamy ofertę bukmachera Fortuna.

Nowy gracze bukmachera Milenium mogą otrzymać pakiet bonusów na łączną kwotę 3130 zł. Składa się na niego darmowy zakład 30 zł, dostępny z kodem promocyjnym LEGALNI30, zakład bez ryzyka 100 zł, do 1500 zł od depozytu oraz do 1500 zł cashbacku w akcji Wygraj Ligę. Sprawdź co zrobić, aby otrzymać pełen pakiet powitalny.

Milenium Kod Promocyjny 2020

Milenium Kod Promocyjny:LEGALNI30
Bonus na start:100% do 1500 zł
Zakład bez ryzyka:100 PLN po depozycie
Darmowy zakład:30 zł na start
Cashback w Wygraj ligę:do 1500 zł cashback
Liga Mistrzów:program lojalnościowy dla graczy

Zarejestrowani użytkownicy Milenium, poza bonusem powitalnym, otrzymują również dostęp do szeregu promocji, w których można otrzymać darmowe zakłady, cashbacki czy grać bez podatku.

 • Liga Mistrzów Milenium – program lojalnościowy dla graczy
 • Typ Dnia i Łączenie Typów – wyższe kursy i łączenie zdarzeń
 • Happy Hour – zakłady bez podatku 12% od wygranej
 • Bonus 5 – 10 -15 – zwiększ wygraną na kuponach wielokrotnych o 5, 10 a nawet 15 %
 • Milenium Bonus Grand – większe wygrane o 20 % za kupony z min. 5 zdarzeniami
 • Zakłady Turbo – nawet o 30 % wyższe kursy na popularne zdarzenia
 • Milenium Bezpieczny – wygrywaj z jednym błędem na kuponie
 • Superoferta – podwyższone kursy na popularne zdarzenia

Jak założyć konto u bukmachera Milenium?

Trzeba przyznać, że rejestracja konta tymczasowego w Milenium zajmuje dosłownie chwilę, a wszystko to dzięki skróconej do minimum szybkiej rejestracji.

 1. Przejdź do bukmachera Milenium z naszego linku. Kliknij w nasz link, a zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Uzupełnij dane w formularzu. Rejestracja Milenium to tylko jedna strona, na której należy wpisać email i hasło. Jest tu również pole: “Kod promocyjny”, które (jeśli kliknąłeś w nasz link) jest już uzupełnione kodem LEGALNI30, który umożliwia otrzymanie darmowego zakładu. Następnie należy zaznaczyć, jeśli jesteśmy posiadaczami karty Ligi Mistrzów Milenium, oświadczyć, że zapoznaliśmy się z regulaminem, polityką prywatności i potwierdzić, że ukończyliśmy 18 lat. Na koniec klikamy w: “Utwórz konto”.
 3. Zaloguj się na swoje dane i uzupełnij dane konta tymczasowego. Zaloguj się na dane podane w pierwszym kroku rejestracji. Otworzy się okno, w którym należy podać: imię, nazwisko, PESEL, obywatelstwo, adres i numer telefonu. Zaznacz również opcję: “chcę otrzymać bonus na start” oraz “chcę otrzymać darmowy zakład” (wtedy otrzymasz pełen pakiet powitalny). Ustal również swoje limity. Po kliknięciu przycisku “Zapisz” twoje konto tymczasowe będzie aktywne.
Rejestracja Milenium - kod promocyjny

Posiadając konto tymczasowe otrzymasz wszystkie bonusy powitalne. Możesz również wpłacać depozyty i stawiać zakłady, ale nie możesz wypłacać środków. Takie konto jest ważne 28 dni. By przekształcić konto w stałe należy określić, skąd pochodzą twoje środki na grę, podać numer rachunku bankowego i wysłać zdjęcie dowodu tożsamości. Po zapisaniu tych danych musisz poczekać na akceptację przez zespół Milenium. Po otrzymaniu jej możesz w pełni korzystać ze swojego konta.

Jak otrzymać bonus z kodem promocyjnym Milenium?

Tak jak opisaliśmy w instrukcji rejestracji konta, by otrzymać darmowy zakład 30 zł należy wpisać w formularzu kod promocyjny LEGALNI30. Jeśli przechodzisz do bukmachera z naszego linku ten kod będzie wpisany automatycznie. Jeśli rozpoczniesz rejestrację wchodząc bezpośrednio na stronę buka pamiętaj o wpisaniu kodu. Nie zapomnij również w drugim kroku rejestracji zaznaczyć opcji, że chcesz otrzymać bonus.

Warunki obrotu bonusem Milenium

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Darmowy zakład 30 PLN: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, bez min. kursu 30 dni
Zakład bez ryzyka 100 PLN: 1 obrót bonus,SOLO/AKO, dowolny kurs 30 dni
Bonus od depozytu do 1500 PLN: obrót 4x depozyt, AKO min. 3 zdarzenia, min. kurs 2.0 60 dni
Cashback Wygraj Ligę do 1500 PLN: brak wymogu 30 dni

Trzeba przyznać, że legalny bukmacher Milenium nie ma wygórowanych wymogów obrotu bonusami na start. Darmowy zakład 30 zł i zakład bez ryzyka 150 zł wystarczy obrócić raz, nie jest wymagany minimalny kurs. Cashback w promocji Wygraj ligę nie podlega wymogom obrotu.

Troche inaczej niż u innych bukmacherów wygląda kwestia obrotu bonusem od depozytu. To znaczy, że obrócić musimy depozytem a nie bonusem i należy zrobić to cztery razy, na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.00.

Milenium bonus powitalny 2020

Milenium bonusy powitalne

Oprócz dodatkowych 30 złotych otrzymasz również dostęp do innych promocji na start, które są całkiem dobre. Pierwsze środki jakie otrzymasz to darmowy zakład wynoszący 100 złotych. Jest to zakład bez ryzyka, czyli masz pewność, że nawet jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony to Milenium zwróci Ci postawione środki w formie punktów, które można wymienić na kredyty do dalszej gry. Za wymienione kredyty wystarczy postawić dowolny zakład po dowolnym kursie, a wygraną z zakładu możesz wypłacić bez wymogu obrotu. Aby otrzymać darmowy zakład musisz zaznaczyć podczas rejestracji: “Chcę Otrzymać Darmowy Zakład”. Dostępny jest dla nowych członków programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.

Kolejny bonus Milenium to podwojenie Twojej wpłaty w formie środków bonusowych do 1500 złotych. Otrzymany bonus należy obrócić 4 razy na kuponie SOLO lub AKO po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.0. Jeśli wykonasz 20% obrotu, to otrzymasz 20% bonusu, kolejne 80% dostaniesz jak wykonasz pełny obrót. Aby otrzymać ten bonus koniecznie należy zaznaczyć podczas rejestracji: “Chcę Otrzymać Bonus na Start”.

Dodatkowe środki (30 zł) dzięki użyciu kodu bonusowego Milenium otrzymasz, gdy wpłacisz na swoje konto minimum 50 złotych i obrócić tę kwotą co najmniej jeden raz. Promocję, podobnie jak wszystkie inne bonusy w ramach pakietu startowego można niestety wykorzystać tylko jeden raz.

Jest jeszcze wyjątkowa promocja Wygraj Ligę, w której do zgarnięcia są cashbacki nawet do 1500 zł. Przeczytaj o niej poniżej.

Wygraj Ligę – do 1500 PLN cashbacku co miesiąc

Zwiększ pakiet powitalny w Milenium, dołącz do promocji Wygraj Ligę i zgarnij cashback nawet 1500 zł. Promocja pojawiła się w ofercie buka w czerwcu 2019 roku. Udział w niej biorą automatycznie wszystkie osoby, które założą konto w Milenium i stawiają zakłady. Rywalizują oni w jednej z czterech lig. Na podstawie sumy stawek na kuponach wniesionych w pierwszym miesiącu trwania promocji, gracz zostanie przyporządkowany do odpowiedniej ligi w drugim miesiącu konkursu.

Poszczególne ligi prezentują się następująco:

 • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
 • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
 • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
 • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Nowi gracze, którzy założą konto w Milenium od drugiego miesiąca trwania promocji zostaną przyporządkowani do 4. ligi. Każdy sezon promocji trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

Gracze, którzy zajmą pierwsze 10 miejsc w każdej z lig otrzymają nagrody w postaci bonusów na grę od 20 do 1500 zł. Wysokość cashbacku zależy od miejsca, które gracz zajął w lidze.

Najnowsze promocje bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium przywiązuje dużą wagę do oferty promocyjnej. Mało który buk posiada tak wiele akcji, które trafiają w gusta każdej grupie graczy. Znajdziemy tu promocje na zakłady przedmeczowe, live czy sporty wirtualne. Można wygrać cashbacki, powiększać wygrane na kuponach AKO i otrzymywać inne bonusy. Poniżej opiszemy wszystkie dostępne promocje.

Liga Mistrzów Milenium

Promocja Milenium Liga Mistrzów

Milenium posiada specjalny program lojalnościowy dla graczy. Stawiając zakłady otrzymują oni punkty premiowe, które są przypisywane do indywidualnego konta gracza. Punkty otrzymujesz niezależnie od tego czy zakład jest wygrany czy przegrany. Im wyższa stawka i więcej zdarzeń tym więcej punktów. Możesz je wymieniać na darmowe bonusy. Będąc członkiem Ligi Mistrzów Milenium możesz również korzystać ze specjalnych dedykowanych promocji i konkursów.

Typ Dnia i Łączenie Typów

To oferta przygotowana dla graczy Milenium, w której można postawić zakład z wyższym kursem. Bukmacher wybiera każdego dnia taki zakład, a Ty możesz postawić kupon pojedynczy lub kombi i zgarnąć więcej za wygraną. Z kolei łączenie typów to możliwość umieszczenia na jednym kuponie kilku kilku zakładów dotyczących tego samego zdarzenia. Liczbę strzałów czy rzutów karnych można połączyć np. z kartkami i spalonymi.

Happy Hour

Ta promocja cieszy się dużym uznaniem wśród graczy obstawiających w punktach stacjonarnych. Bukmacher Milenium wprowadził Happy Hour w wersji internetowej, dzięki czemu zarówno gracze korzystający z punktów naziemnych, jak i z oferty online mogą korzystać z zakładów z obniżonym podatkiem 4 dni w tygodniu. Przez okres rozgrywek Ekstraklasy, ale także innych lig (również europejskich) można obstawiać godzinę przed każdym pierwszym meczem dnia wszystkich kolejek ligowych. Wystarczy postawić zakład kombi (z min. 5 zdarzeniami) po kursie 1.20. Nie ma żadnego limitu dotyczącego kwoty zakładu. Warto dokładnie zapoznać się z zasadami promocji, ponieważ jeśli nie jesteś graczem anonimowymi (a mając konto internetowe na Milenium) zaliczasz się do grupy, która może obstawić 4 zdarzenia.

Każdego dnia zmienia się również liczba punktów Milenium, gdzie możesz o określonych godzinach postawić zakład kombi bez podatku od wygranej. Jeśli będzie on trafiony otrzymasz zwrot.

Bonus 5 – 10 – 15

To promocja dla fanów zakładów wielokrotnych. Typując od 5 do 9 zdarzeń na kuponie zwiększysz wygraną o 5 %, od 10 do 14 zdarzeń o 10 %, 15 zdarzeń i więcej to wygrana o 15 % wyższa. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1.20. Z tego bonusu mogą korzystać wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.

Bonus Grand

20 procent większe wygrane w Milenium
Grand Bonus w Milenium

W tej promocji możesz powiększyć wygraną o 20 %. Jak to zrobić? Postaw zakład wielokrotny z minimum 5 zdarzeniami z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 2.00. Bukmacher doda do twojej wygranej 20 % jej wartości.

Zakłady Turbo

Ta promocja również dotyczy zakładów wielokrotnych. W wybrane dni Milenium proponuje graczom kilka kombinacji spośród najpopularniejszych spotkań z oferty przedmeczowej. Zakład Turbo to kombinacja od 2 do 4 wybranych zdarzeń, która pozwoli zwiększyć kurs nawet o 30 %.

Milenium Bezpieczny

To promocja dla osób, które lubią stawiać kupony wielokrotne. Postaw swój kupon AKO z minimalnym kursem ogólnym 180.0 i maksymalnym kursem pojedynczego zdarzenia 5.00. Jeśli jeden z twoich typów będzie przegrany i tak otrzymasz 10-krotność stawki zakładu. By skorzystać z tej promocji musisz zmienić rodzaj zakładu na kuponie w czasie jego tworzenia.

Na Luzie i Bez Ryzyka

Promocja ta pozwala na obstawianie piłkarskich hitów na specjalnych warunkach. W dniu promocji należy postawić zakłady za min. 40 zł i wytypować między innymi zdarzenie z promocji na kuponie pojedynczym lub wielokrotnym za min. 20 zł. Jeśli nie trafisz bukmacher zwróci stawkę.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod

Zakłady bukmacherskie Milenium – nowa strona

W 2019 roku widać, że bukmacher wziął się ostro do pracy. Przede wszystkim całkowicie odmieniona została strona internetowa. Pamiętamy poprzednią wersję i wiemy, że zmiana była konieczna. Teraz witryna jest nowoczesna, przejrzysta i dużo szybciej się ładuje. U góry, po lewej stronie mamy wyróżnione zakłady na najważniejsze aktualne wydarzenia. Strona zyskała sekcję “Bonusy i promocje”, w której znajdziemy wszystkie akcje prowadzone aktualnie przez Milenium.

Odświeżona i odmieniona została również wersja mobilna strony. Jest bardziej intuicyjna i łatwiejsza w obsłudze nawet dla laika.

Konto tymczasowe Milenium

W czerwcu 2019 bukmacher zdecydował się także na wprowadzenie opcji: szybka rejestracja Milenium. Opcję tę posiada większość bukmacherów i jest ona mile widziana przez nowych graczy. Jak działa konto tymczasowe w Milenium? Podajesz tylko e-mail i hasło, akceptujesz regulamin, potwierdzasz swoją pełnoletność i już możesz stawiać zakłady. Z konta tymczasowego można korzystać 28 dni, po upływie tego czasu musisz przejść pełną Milenium rejestrację. Z konta tymczasowego nie możesz wypłacić środków, ale otrzymasz na start wszystkie bonusy na start.

Kursy Bukmacherskie w Milenium

To co przede wszystkim interesuje graczy to kursy bukmacherskie. W końcu ich wysokość determinuje zyski obstawiających. O dziwo Milenium pod tym względem wypada całkiem nieźle. Nie ma aż tak wysokich kursów jak Fortuna, ale nie odbiega znacząco od pozostałych bukmacherów. Dlatego dziwi fakt, że Milenium jest tak niedocenianym przez graczy bukmacherem. Naszym zdaniem warto i tutaj założyć konto.

Ilość rynków i zakłady na żywo

Naszym zdaniem zakładka live nie jest najmocniejsza stroną Milenium. Co prawda bukmacher zwiększył niedawno ilość zakładów na żywo i na pewno wpłynęło to korzystnie na jakość oferty, ale do poprawy zostaje warstwa graficzna. W Milenium możemy obstawiać zakłady na najważniejsze wydarzenia sportowe, a dodatkowo także wydarzenia towarzyszące albo jak kto woli poboczne, jak ilość żółtych kartek, spalonych, cornerów.

Nowa aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Milenium
Pobierz aplikację bukmachera Milenium

Trzeba przyznać, że zakłady bukmacherskie Milenium nie stoją w miejscu. Regularnie zmieniają i unowocześniają aplikację mobilną, dzięki której gracze mogą obstawiać z każdego miejsca, w którym się znajdują. Aplikacja posiada wiele przydatnych opcji, między innymi FaceID, TouchID, powiadomienia PUSH, skanowanie kuponów i wyświetlanie wyników. Aplikacja dostępne jest zarówno na systemy Android jak i iOS.

Obsługa klienta

Początkowo obsługa klienta w Milenium ograniczała się do formularza kontaktowego. Podany był również adres korespondencyjny. Na szczęście z biegiem czasu forma komunikacji z bukmacherem została znacznie ułatwiona.

Dysponuje on dobrze rozwiniętym systemem FAQ, który szczegółowo odpowiada na pytania zawarte na stronie. Dostępna jest również opcja MilChat!, czyli czat, za pomocą którego już po chwili możemy się skontaktować z osobą, która odpowie na nasze pytania. Okienko z czatem znajduje się na dole strony. Zazwyczaj połączenie z konsultantem trwa zaledwie chwilę. Zdarza się jednak, że wszyscy są zajęcie, wtedy otrzymujemy komunikat z numerem w kolejce do konsultacji i przewidywanym czasem oczekiwania.

Wpłaty i wypłaty

Wpłat dokonamy tylko za pomocą PayU i tpay.com oraz Blika. Oprócz tego zadowoleni powinni być posiadacza kart płatniczych, ponieważ o nich również pomyślał bukmacher. To zdecydowanie za mało, aby zaspokoić wymagania wszystkich użytkowników zakładów wzajemnych online. Wypłaty są jednak szybko księgowane, a czas oczekiwania zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych.

Zakłady bukmacherskie Milenium opinie

Ten legalny bukmacher nie jest jeszcze liderem, ale rozwija się bardzo szybko, ma do zaoferowania atrakcyjne bonusy, a dostępne zakłady wciąż się powiększają. Niestety, aby należeć do ścisłej czołówki trzeba zadbać także o inne aspekty, jak support czy metody wpłat.

Zalety Milenium

Zakłady Bukmacherskie Milenium są mocno niedoceniane na polskim rynku, szczególnie jeżeli chodzi o sferę obstawiania przez internet. Po pierwsze bonus powitalny u tego bukmachera jest jednym z najlepszych na całym rynku, po drugie kursy nie odstają wcale od konkurencji, po trzecie można łączyć kilka zakładów specjalnych na jeden mecz na jednym kuponie. Szczególnie ten trzeci element jest warty uwagi, ponieważ jest to chyba jedyny bukmacher w Polsce oferujący taką opcję. Nieźle już wyglądają też zakłady live, które na początku były piętą achillesową bukmachera Milenium.

Wady Milenium

Oczywiście serwis nie jest wolny od wad. Przejrzystość strony oraz przyjemność nawigowania, wybierania zakładów nie są na pewno najlepsze na rynku. Od pewnego czasu obserwujemy jednak stały rozwój oferty Milenium i z miesiąca na miesiąc wprowadzane są zmiany, których beneficjentami są z pewnością użytkownicy serwisu. Niestety zmian nie widzimy w przypadku metod płatności. Zaledwie trzy metody wpłaty to za mało. Największym problemem jest chyba wizerunek Milenium, które przez brak dużych nakładów w marketing wciąż w opinii wielu użytkowników mocno odbiega od stawki.

FAQ

Na czym polega program Liga Mistrzów Milenium?

Liga Mistrzów Milenium to program lojalnościowy dla graczy tego bukmachera. Zbierają oni punkty, które otrzymują za każdy postawiony zakład. Im więcej zdarzeń i wyższa stawka tym więcej punktów. Za zebrane punkty otrzymuje się kredyty, których odpowiednia ilość umożliwia stawianie zakładów.

Jaki jest kod promocyjny Milenium?

Jeśli chcesz zarejestrować się w Milenium, możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz więcej bonusów na start. Wpisując w formularzu rejestracyjnym: LEGALNI30 otrzymasz: 30 zł darmowego zakładu, 100 zł zakładu bez ryzyka i bonus do 1500 zł od wpłaty, a także możliwość zdobycia cashbacku do 1500 zł w konkursie Wygraj Ligę.

Jak działa promocja Happy Hour w Milenium?

Milenium posiada w ofercie promocję Happy Hour, w czasie której wygrane są większe o 14 %. Jest to możliwe dzięki mnożnikowi 1.00 zamiast 0.88. Happy Hours jest aktywne w trzech przypadkach:

 • na zakłady przedmeczowe, aktywna promocja godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki Ekstraklasy
 • na zakłady na żywo, aktywne codziennie od godziny 5:00 do 8:00
 • na sporty wirtualne, aktywne codziennie od godziny 15:00 do 17:00

Co to jest mShop?

To sklep internetowy bukmachera Milenium. Możesz w nim wymienić zebrane w ramach Ligi Mistrzów Milenium punkty na kredyty.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *