Milenium Kod Promocyjny

Kod sprawdzony dnia 20.07.2019

0 zł 30 zł freebet 10 zł zakład bez ryzyka do 760 zł bonus od wpłaty
Tło bukmachera
30 zł freebet + do 10 zł zakład bez ryzyka + do 760 zł bonus od wpłaty
ocena
9,2
redakcji

Milenium Kod Promocyjny 2019

Typ Bonusu Jaki otrzymasz bonus?
Milenium Kod Promocyjny: LEGALNI30
Bonus na start: 100% do 760 zł
Bonus z kodem: Dodatkowe 30 PLN na zakłady
Zakład bez ryzyka: 10 PLN po depozycie
Minimalna wpłata: 1 PLN
Bonus 5-10-15: Powiększ wygraną o 5, 10 lub 15 %
Bonus Grand: Większe wygrane o 20 %
Zakłady Turbo: o 30 % wyższe kursy
Minimalna wpłata: 1 PLN
Legalny Polski Bukmacher: Zezwolenie Ministra Finansów
z 16.02.2012
nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Kod promocyjny: LEGALNI30
Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2019 u bukmachera Milenium

Szukasz kodu promocyjnego na zakłady Milenium? Dobrze trafiłeś, od teraz możesz zyskać dodatkowe nawet 800 złotych na zakłady bukmacherskie. Jako nowy gracz możesz zgarnąć bonus do 760 zł od depozytu, 10 zł zakładu bez ryzyka i 30 zł darmowego zakładu. Będziesz miał także dostęp do całej masy promocji, jakie bukmacher oferuje swoim graczom.

Zgarnij dodatkowe promocje na Lipiec 2019 w zakładach bukmacherskich Milenium:

 • Dodatkowe 30PLN na grę w zakładach!
 • Bonus startowy do 760 PLN od pierwszej wpłaty
 • Zakład bez ryzyka 10 PLN – dla nowych członków Ligi Mistrzów Milenium
 • Typ Dnia i Łączenie Typów – wyższe kursy i łączenie zdarzeń
 • Happy Hour – zakłady bez podatku 12% od wygranej
 • Bonus 5 – 10 -15 – zwiększ wygraną na kuponach wielokrotnych o 5, 10 a nawet 15 %
 • Bonus Grand – większe wygrane o 20 % za kupony z min. 5 zdarzeniami
 • Zakłady Turbo – nawet o 30 % wyższe kursy na popularne zdarzenia

Kod Aktywny – WAŻNY do 31.07.2019

Milenium kod promocyjny 2019
Rejestracja Lipiec 2019

 1. Przejdź do bukmachera Milenium
 2. Otwórz darmowe konto – Kod promocyjny: LEGALNI30
  (wpisz kod bonusowy w czasie rejestracji)

Warunki obrotu bonusem w Milenium

Rodzaj bonusu Warunki obrotu Czas na obrót
Darmowy zakład 30 PLN:  obrót 1x bonus, SOLO/AKO, bez min. kursu  30 dni
Zakład bez ryzyka 10 PLN:  obrót 1x bonus, SOLO/AKO, bez min. kursu  30 dni
Bonus od depozytu do 760 PLN:  obrót 4x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.0  30 dni

Trzeba przyznać, że legalny bukmacher Milenium nie ma wygórowanych wymogów obrotu bonusami na start. Darmowy zakład 30 zł i zakład bez ryzyka 10 zł wystarczy obrócić raz, nie jest wymagany minimalny kurs. Bonus od depozytu do 760 zł należy obrócić cztery razy z minimalnym kursem 2.0.

Jak otrzymać Milenium Kod Promocyjny?

Przede wszystkim należy zarejestrować się u bukmachera Milenium. Kod Promocyjny należy wpisać już w trzecim kroku. Po przejściu przez landing page zobaczysz pole kod promocyjny. Tam należy wpisać kod LEGALNI30.

Co otrzymasz z kodem bonusowym?

Milenium zakłady online 2019

Oprócz dodatkowych 30 złotych otrzymasz również dostęp do innych promocji na start, które są całkiem dobre. Pierwsze środki jakie otrzymasz to darmowy zakład wynoszący 10 złotych. Jest to zakład bez ryzyka, czyli masz pewność, że nawet jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony to Milenium zwróci Ci postawione środki. Aby otrzymać darmowy zakład musisz zaznaczyć podczas rejestracji: “Chcę Otrzymać Darmowy Zakład”. Dostępny jest dla nowych członków programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.

Kolejny bonus to podwojenie Twojej wpłaty w formie środków bonusowych do 760 złotych. Wpłacasz np. 500 złotych, a kolejne 500 to dodatek od bukmachera. Oczywiście tych pieniędzy nie można wypłacić od razu, ale bonus należy obrócić. W przypadku Milenium jest to czterokrotność kwoty pierwszego depozytu. Aby otrzymać ten bonus koniecznie należy zaznaczyć podczas rejestracji: “Chcę Otrzymać Bonus na Start”.

Dodatkowe środki dzięki użyciu kodu bonusowego Milenium otrzymasz, gdy wpłacisz na swoje konto minimum 50 złotych i obrócić tę kwotą co najmniej jeden raz. Promocję, podobnie jak wszystkie inne bonusy w ramach pakietu startowego można niestety wykorzystać tylko jeden raz.

Miesiąc Kod Promocyjny Bonus Powitalny
Lipiec 2019 Odkryj Kod 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu
Czerwiec 2019 nieaktywny 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu
Maj 2019 nieaktywny 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu
Kwiecień 2019 nieaktywny 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu
Marzec 2019 nieaktywny 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu
Luty 2019 nieaktywny 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu
Styczeń 2019 nieaktywny 10 zł bez ryzyka
+ 30 zł freebet
+ 760 zł od depozytu

Najnowsze promocje bukmachera Milenium

W 2019 roku bukmacher Milenium zmienił taktykę i rozwinął swoją ofertę promocyjną dla graczy. Znajdziemy tu sporo opcji, które pozwolą zwiększyć nasze wygrane i podnieść kursy ważnych wydarzeń.

Typ Dnia i Łączenie Typów

To oferta przygotowana dla graczy Milenium, w której można postawić zakład z wyższym kursem. Bukmacher wybiera każdego dnia taki zakład, a Ty możesz postawić kupon pojedynczy lub kombi i zgarnąć więcej za wygraną. Z kolei łączenie typów to możliwość umieszczenia na jednym kuponie kilku kilku zakładów dotyczących tego samego zdarzenia. Liczbę strzałów czy rzutów karnych można połączyć np. z kartkami i spalonymi.

Happy Hour

Ta promocja cieszy się dużym uznaniem wśród graczy obstawiających w punktach stacjonarnych. Bukmacher Milenium wprowadził Happy Hour w wersji internetowej, dzięki czemu zarówno gracze korzystający z punktów naziemnych, jak i z oferty online mogą korzystać z zakładów z obniżonym podatkiem 4 dni w tygodniu. Przez okres rozgrywek Ekstraklasy, ale także innych lig (również europejskich) można obstawiać godzinę przed każdym pierwszym meczem dnia wszystkich kolejek ligowych. Wystarczy postawić zakład kombi (z min. 5 zdarzeniami) po kursie 1.20. Nie ma żadnego limitu dotyczącego kwoty zakładu. Warto dokładnie zapoznać się z zasadami promocji, ponieważ jeśli nie jesteś graczem anonimowymi (a mając konto internetowe na Milenium) zaliczasz się do grupy, która może obstawić 4 zdarzenia.

Każdego dnia zmienia się również liczba punktów Milenium, gdzie możesz o określonych godzinach postawić zakład kombi bez podatku od wygranej. Jeśli będzie on trafiony otrzymasz zwrot.

Bonus 5 – 10 – 15

To promocja dla fanów zakładów wielokrotnych. Typując od 5 do 9 zdarzeń na kuponie zwiększysz wygraną o 5 %, od 10 do 14 zdarzeń o 10 %, 15 zdarzeń i więcej to wygrana o 15 % wyższa. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1.20. Z tego bonusu mogą korzystać wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.

Bonus Grand

W tej promocji możesz powiększyć wygraną o 20 %. Jak to zrobić? Postaw zakład wielokrotny z minimum 5 zdarzeniami z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 2.00. Bukmacher doda do twojej wygranej 20 % jej wartości.

Zakłady Turbo

Ta promocja również dotyczy zakładów wielokrotnych. W wybrane dni Milenium proponuje graczom kilka kombinacji spośród najpopularniejszych spotkań z oferty przedmeczowej. Zakład Turbo to kombinacja od 2 do 4 wybranych zdarzeń, która pozwoli zwiększyć kurs nawet o 30 %.

Kod promocyjny Milenium + inni bukmacherzy

Bukmacher Bonus na start 2019 Kod bonusowy
Milenium 760 PLN od depozytu + 30 PLN freebet + 10 PLN bez ryzyka Sprawdź kod
STS  1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 35 PLN bez ryzyka Sprawdź kod
Totolotek  1120 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu Sprawdź kod
LV BET  1500 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu Sprawdź kod
Betclic 500 PLN zakład bez ryzyka + bilety Sprawdź kod
TOTALbet  500 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu Sprawdź kod
Fortuna 1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
PZBuk  500 PLN od depozytu + 10 PLN freebet Sprawdź kod
forBET  2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzyka Sprawdź kod
BETFAN 3000 PLN od trzech depozytów + 100 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod

Nowa strona internetowa

W 2019 roku widać, że bukmacher wziął się ostro do pracy. Przede wszystkim całkowicie odmieniona została strona internetowa. Pamiętamy poprzednią wersję i wiemy, że zmiana była konieczna. Teraz witryna jest nowoczesna, przejrzysta i dużo szybciej się ładuje. U góry, po lewej stronie mamy wyróżnione zakłady na najważniejsze aktualne wydarzenia. Strona zyskała sekcję “Bonusy i promocje”, w której znajdziemy wszystkie akcje prowadzone aktualnie przez Milenium.

Konto tymczasowe Milenium

W czerwcu 2019 bukmacher zdecydował się także na wprowadzenie szybkiej rejestracji. Opcję tę posiada większość bukmacherów i jest ona mile widziana przez nowych graczy. Jak działa konto tymczasowe w Milenium? Podajesz tylko e-mail i hasło, akceptujesz regulamin, potwierdzasz swoją pełnoletność i już możesz stawiać zakłady. Z konta tymczasowego można korzystać 28 dni, po upływie tego czasu musisz przejść pełną rejestrację. Z konta tymczasowego nie możesz wypłacić środków, ale otrzymasz na start wszystkie bonusy na start.

Kursy Bukmacherskie w Milenium

To co przede wszystkim interesuje graczy to kursy bukmacherskie. W końcu ich wysokość determinuje zyski obstawiających. O dziwo Milenium pod tym względem wypada całkiem nieźle. Nie ma aż tak wysokich kursów jak Fortuna, ale nie odbiega znacząco od pozostałych bukmacherów. Dlatego dziwi fakt, że Milenium jest tak niedocenianym przez graczy bukmacherem. Naszym zdaniem warto i tutaj założyć konto.

Ilość rynków i zakłady na żywo

Naszym zdaniem zakładka live nie jest najmocniejsza stroną Milenium. Co prawda bukmacher zwiększył niedawno ilość zakładów na żywo i na pewno wpłynęło to korzystnie na jakość oferty, ale do poprawy zostaje warstwa graficzna. W Milenium możemy obstawiać zakłady na najważniejsze wydarzenia sportowe, a dodatkowo także wydarzenia towarzyszące albo jak kto woli poboczne, jak ilość żółtych kartek, spalonych, cornerów.

kod-promocyjny-milenium

Nowa aplikacja mobilna

Trzeba przyznać, że zakłady bukmacherskie Milenium nie stoją w miejscu. Od 2017 roku możemy korzystać z nowej aplikacji na urządzenia mobilne. Za pomocą telefonu możemy tworzyć kupony, obstawiać zakłady, w tym także na żywo. Wpłaty można dokonać już jednak tylko za pośrednictwem strony internetowej.

Obsługa klienta

Początkowo obsługa klienta w Milenium ograniczała się do formularza kontaktowego. Podany był również adres korespondencyjny. Na szczęście z biegiem czasu forma komunikacji z bukmacherem została znacznie ułatwiona.

Dysponuje on dobrze rozwiniętym systemem FAQ, który szczegółowo odpowiada na pytania zawarte na stronie. Dostępna jest również opcja MilChat!, czyli czat, za pomocą którego już po chwili możemy się skontaktować z osobą, która odpowie na nasze pytania. Okienko z czatem znajduje się na dole strony. Zazwyczaj połączenie z konsultantem trwa zaledwie chwilę. Zdarza się jednak, że wszyscy są zajęcie, wtedy otrzymujemy komunikat z numerem w kolejce do konsultacji i przewidywanym czasem oczekiwania.

Wpłaty i wypłaty

Wpłat dokonamy tylko za pomocą PayU i tpay.com oraz Blika. Oprócz tego zadowoleni powinni być posiadacza kart płatniczych, ponieważ o nich również pomyślał bukmacher. To zdecydowanie za mało, aby zaspokoić wymagania wszystkich użytkowników zakładów wzajemnych online. Wypłaty są jednak szybko księgowane, a czas oczekiwania zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych.

Zakłady bukmacherskie Milenium opinie

Ten legalny bukmacher nie jest jeszcze liderem, ale rozwija się bardzo szybko, ma do zaoferowania atrakcyjne bonusy, a dostępne zakłady wciąż się powiększają. Niestety, aby należeć do ścisłej czołówki trzeba zadbać także o inne aspekty, jak support czy metody wpłat.

Zalety Milenium

Zakłady Bukmacherskie Milenium są mocno niedoceniane na polskim rynku, szczególnie jeżeli chodzi o sferę obstawiania przez internet. Po pierwsze bonus powitalny u tego bukmachera jest jednym z najlepszych na całym rynku, po drugie kursy nie odstają wcale od konkurencji, po trzecie można łączyć kilka zakładów specjalnych na jeden mecz na jednym kuponie. Szczególnie ten trzeci element jest warty uwagi, ponieważ jest to chyba jedyny bukmacher w Polsce oferujący taką opcję. Nieźle już wyglądają też zakłady live, które na początku były piętą achillesową bukmachera Milenium.

Wady Milenium

Oczywiście serwis nie jest wolny od wad. Przejrzystość strony oraz przyjemność nawigowania, wybierania zakładów nie są na pewno najlepsze na rynku. Od pewnego czasu obserwujemy jednak stały rozwój oferty Milenium i z miesiąca na miesiąc wprowadzane są zmiany, których beneficjentami są z pewnością użytkownicy serwisu. Niestety zmian nie widzimy w przypadku metod płatności. Zaledwie trzy metody wpłaty to za mało. Największym problemem jest chyba wizerunek Milenium, które przez brak dużych nakładów w marketing wciąż w opinii wielu użytkowników mocno odbiega od stawki.

FAQ

Na czym polega program Liga Mistrzów Milenium?

Liga Mistrzów Milenium to program lojalnościowy dla graczy tego bukmachera. Zbierają oni punkty, które otrzymują za każdy postawiony zakład. Im więcej zdarzeń i wyższa stawka tym więcej punktów. Za zebrane punkty otrzymuje się kredyty, których odpowiednia ilość umożliwia stawianie zakładów.

Jaki jest kod promocyjny Milenium?

Jeśli chcesz zarejestrować się w Milenium, możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz więcej bonusów na start. Wpisując w formularzu rejestracyjnym: LEGALNI30 otrzymasz: 30 zł freebet, 10 zł zakładu bez ryzyka i bonus do 760 zł od wpłaty.

Jak działa promocja Happy Hour w Milenium?

Milenium posiada w ofercie promocję Happy Hour, w czasie której wygrane są większe o 14 %. Jest to możliwe dzięki mnożnikowi 1.00 zamiast 0.88. Happy Hours jest aktywne w trzech przypadkach:

 • na zakłady przedmeczowe, aktywna promocja godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki Ekstraklasy
 • na zakłady na żywo, aktywne codziennie od godziny 5:00 do 8:00
 • na sporty wirtualne, aktywne codziennie od godziny 15:00 do 17:00

Co to jest mShop?

To sklep internetowy bukmachera Milenium. Możesz w nim wymienić zebrane w ramach Ligi Mistrzów Milenium punkty na kredyty.