Najlepsze Bonusy Bukmacherskie na Start 2019 – Porównanie Ofert na Zakłady

Bonusy bukmacherskie

Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów w ofercie każdego buka jest pakiet powitalny, a więc wszelkiego rodzaju bonus na start. Bukmacher stara się przyciągnąć nim nowych graczy. W poniższym artykule przedstawimy promocje na start wszystkich legalnych polskich bukmacherów online. Uwzględnimy też takie czynniki jak wymagany obrót i kursy za jakie trzeba postawić zakłady. Którego bukmachera bonus na start jest najkorzystniejszy? Gdzie znajdziemy najlepsze freebety i zakłady bez ryzyka.

Nowi gracze na legalnym rynku online

Rok 2018 – a zwłaszcza jego końcówka – obfitował w nowych bukmacherów, którzy otrzymali licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych. Do grona “starych” buków dołączyli nowi. Na początku roku pojawił się Totalbet, w połowie PZBuk, a pod koniec zezwoleniem Ministerstwa Finansów mogły się pochwalić takie marki jak BETFANBetclic, eWinner i Typiko. Na początku 2019 roku licencje otrzymali także: Noblebet i OKbet.

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2019

Póki co porównajmy promocje powitalne, z których faktycznie możesz skorzystać. Które zakłady bukmacherskie mają najlepszy bonus na start? Najpierw porównamy ofertę od depozytu, uwzględniając kody bonusowe 2019, które tę ofertę podwyższają.

Najlepsze bonusy bez depozytu 2019

Bonusy bez depozytu to promocje bukmacherów, które nie wymagają wpłacenia własnych środków. Jakie oferty mają bukmacherzy?

Na początek STS. Oferta bez depozytu na start tego bukmachera jest naprawdę dobra. Otrzymujesz 25 zł na zakłady, korzystając  z kodu bonusowego.

U bukmachera Fortuna przy rejestracji przyznane zostaną Ci punkty FKP (2800 punktów), które możesz wymienić na bonus 20 zł bez depozytu.

Po krótkiej przerwie również Totolotek uzupełnił swoją ofertę na start o bonus bez depozytu, który wynosi 25 zł, pamiętaj jednak, że jest on dostępny tylko z kodem bonusowym.

Bukmacher LV BET daje z kolei 20 zł bez depozytu z naszym kodem. Aby je wypłacić powinieneś postawić zakład kombi z kursem min. 2.50, a następnie dokonać obrotu 2 razy po kursie 2.00.

Jest jeszcze bonus w Totalbecie. W standardowej ofercie buka jest bonus 10 zł bez depozytu, jednak korzystając z kodu bonusowego otrzymasz 25 zł darmowego zakładu. By z niego skorzystać należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet.

Promocji bez depozytu i darmowych bonusów jest mniej niż tych od wpłaty. Są one jednak zdecydowanie bardziej lubiane przez graczy. Nic dziwnego – za samą rejestrację można zgarnąć darmową kasę na zakłady online.

Porównanie zakładów bez depozytu

Nie mamy wątpliwości, że pierwsze miejsce na najlepszy zakład bez depozytu zajmuje STS. Bukmacher oferuje wysoki freebet niezależnie od wpłaty (25 zł z kodem bonusowym). To zdecydowanie jedna z najlepszych ofert z tych dostępnych na rynku. By móc go wypłacić należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs minimalny wynosi 1.91. STS jest jedynym bukmacherem, który daje nowym graczom bonus bez depozytu nawet przy szybkiej rejestracji.

Darmowe bonusy na start w STS

Na drugim miejscu podium umieścilibyśmy Totolotek z freebetem bez depozytu 25 zł (dostępnym z kodem bonusowym). Co go wyróżnia? Stosunkowo niski wymóg obrotu, wystarczy obrócić bonusem dwa razy po kursie min. 2.00.

Na wyróżnienie zasługuje też bonus bez depozytu w Fortunie. Przyznawany jest za samą rejestrację konta w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Wymogi obrotu są bardzo proste, wystarczy obrócić raz bonusem po dowolnym kursie.

 Zakłady bez ryzyka

Fortuna daje nowym graczom na start zakład bez ryzyka. Musisz najpierw wpłacić depozyt, aby skorzystać z promocji. Nic jednak nie stracisz. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot postawionego zakładu do 100 zł – w wersji standardowej, a do 130 zł z kodem promocyjnym Fortuny. Bonus musisz przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczy jednak tylko jeden obrót, bez minimalnego kursu. Jest to idealna opcja dla nowych graczy, którzy nie ponoszą ryzyka przy pierwszym kontakcie z zakładami.

Najwyższy cashback na rynku ma Betclic, wynosi on aż do 550 zł. i jest dostępny tylko z naszym kodem promocyjnym. Oczywiście musisz najpierw wpłacić depozyt minimum 1zł i twój pierwszy postawiony zakład będzie zakładem bez ryzyka. Maksymalny zwrot jaki możesz otrzymać za przegrany kupon wynosi 550 zł. Cashback podlega 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Ciekawa propozycja cashbacku znalazła się u buka forBET, ale jest dostępna tylko z kodem promocyjnym. Osoby, które zarejestrują się w forBET i użyją w formularzu kodu FORBETVIP otrzymają 100 zł zakładu bez ryzyka za pierwszy zagrany po rejestracji kupon. By go wypłacić należy obrócić cztery razy kwotą bonusu po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Zakład bez ryzyka na start posiada także Milenium. Wynosi on do 150 zł. Co ważne – wystarczy obrócić nim jeden raz po dowolnym kursie.

Do bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka dołączył także STS. Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz 35 zł cashbacku. Nie ma wymogów co do kursu i ilości zdarzeń. Co ważne – zakład bez ryzyka otrzymasz także za przegrany kupon na sporty wirtualne.

Noblebet proponuje graczom zakład bez ryzyka do 50 zł na sporty wirtualne. Bonus 100% dostępny jest przy trzecim depozycie minimum 10 zł. Przyznanymi środkami należy obrócić pięć razy na virtualach. 

eWinner osobom, które zarejestrują konto oferuje cashback za pierwszy depozyt do 150 zł, zaś wpisując kod promocyjny otrzymasz do 210 zł zwrotu.

Porównanie bezpiecznych zakładów

Zestawienie zakładów bez ryzyka u polskich bukmacherów nie jest zbyt imponujące, jednak jedną z najlepszych ofert w tej kategorii ma Fortuna. Do 130 zł bezpiecznego zakładu to naprawdę dobra opcja, zwłaszcza, że cashbackiem trzeba obrócić tylko raz po dowolnym kursie.

Jednak najwyższy zakład bez ryzyka na rynku należy do Betclic. Wymogi obrotu są może nieco gorsze, ale zwrot za przegrany kupon do 550 zł to naprawdę sporo.

Fortuna oferta na start 2019

Bonusy na start od depozytu

W Totolotku bonus na start od depozytu to 100% do 1000 zł. Wpłacasz np. 500 zł otrzymasz kolejne 500 zł, więc na grę będziesz miał do wykorzystania aż 1000 zł. Skorzystaj podczas rejestracji z kodu promocyjnego Totolotek. Aby środki bonusowe znalazły się na twoim koncie depozytowym należy obrócić sumą bonusu i depozytu 3 razy po kursie minimalnym 1.90.

Podobną ofertę powitalną przygotował bukmacher STS. Bonus na start od wpłaty to 100% do 1200 zł. Obrót również jest zbliżony, wynosi 3 razy z tym, że obrócić musisz samą kwotą bonusu i to po ciut niższym kursie 1.91.

Ciekawą ofertę ma również LV BET. Podczas rejestracji musisz dokonać pierwszego depozytu za minumum 50 zł i wybrać bonus z mnożnikiem. Dostaniesz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, jednak z mnożnikiem kursu całkowitego “x100”! Następnie zawierasz za środki bonusowe kupon kombi z minumum trzema zdarzeniami, z łącznym kursem co najmniej 2.50. Stawiając taki zakład z pomnożonym kursem możesz odebrać bonus do 1000 zł. Następnie bonus powinieneś obrócić 4 razy po kursie 2.0. Bukmacher oferuje także bonus za drugi depozyt. Warunki praktycznie identyczne jak w przypadku pierwszego bonusu. Gdy dokonasz drugiego depozytu za minimum 50 zł i wybierzesz bonus z mnożnikiem, otrzymasz 1% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego “x50”. Zawierając kupon kombi za środki bonusowe możesz zgarnąć bonus do 500 zł. 

LV BET bonus na start 2019

Podobne warunki ma bukmacher Milenium. Bonus na start od wpłaty wynosi 100% do kwoty 1000 zł, a środki bonusowe trzeba obrócić 4 razy po kursie 2.00 z min. 3 zdarzeniami. Kod promocyjny Milenium daje jednak dodatkowe 30 zł na darmowy zakład. Tak więc przy wpłacie min. 50 zł i jednokrotnym obrocie bonus od depozytu u tego bukmachera wynosi 790 zł.

Z kolei w Fortunie bonus na start to 100% od wpłaty do 1000 zł. Otrzymanymi środkami należy obrócić 4 razy, a więc o 1 raz więcej, ale po kursie 1.90.

Oferta powitalna na start u bukmachera forBET to natomiast pakiet 3 bonusów od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. Pierwszy wynosi  100% do 1000 zł, drugi 75% do 500 zł, a trzeci 50% do 500 zł. W sumie można zyskać do 2000 zł. Aby odblokować każdy z tych bonusów należy obrócić nim jeden raz po kursie 2.00. Z kolei aby wypłacić środki bonusowe musisz obrócić nimi jeszcze 4 razy po kursie min. 1.30. 

Dość nietypowo prezentuje się bonus powitalny w Etoto. Jest to freebet za pierwszy depozyt, który wynosi 200 % do 200 zł. Wymagany obrót to 4 razy bonus i depozyt po kursie nie mniejszym niż 2.20. Nie jest to zbyt atrakcyjna oferta. 

Ostatnim bukmacherem z ofertą od depozytu jest TOTALbet. Możesz u niego zgarnąć bonus 100% do 5000 zł. Wpłaconym depozytem obracasz cztery razy na kuponach z min. 4 zdarzeniami lub pięć razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Ty wybierasz, która opcja bardziej Ci odpowiada. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.25.

W zakładach PZBuk można również za rejestrację i depozyt otrzymać bonus. Wpłać depozyt, postaw kupon i zgarnij 100% od depozytu na start. Minimalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu to 100 zł, zaś maksymalna to 500 zł. Maksymalna kwota bonusu to 500 zł.

Nowy bukmacher BETFAN również przygotował ofertę powitalną od depozytu. Jest ona nieco bardziej skomplikowana niż pozostałe. Maksymalny bonus jaki można zgarnąć wynosi 3000 zł od trzech pierwszych depozytów. Od pierwszego możemy otrzymać maksymalnie 100 zł, od drugiego 100 zł i od trzeciego 100 zł. Po dokonaniu każdej z wpłat należy zagrać za równowartość depozytu. By przenieść środki na konto główne należy obrócić nimi 5-krotnie. W chwili przenoszenia środków zostanie włączony mnożnik x10.

Noblebet proponuje bonusy od dwóch pierwszych depozytów. Od pierwszej wpłaty otrzymasz bonus 100% do 800 zł, zaś od drugiego 50% do 800 zł. Wpłacając każdy z depozytów należy zaznaczyć bonus z mnożnikiem. Po pierwszej wpłacie na twoje konto trafi 5% pierwszego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego „x20”. Aktywuj bonus stawiając kupon KOMBI z kursem min. 3.00. Wpłać drugi depozyt, zaznacz bonus z mnożnikiem i odbierz 5% od drugiego depozytu, z mnożnikiem „x10”. Aktywuj go stawiając kupon KOMBI z kursem min. 3.00. Bonus od pierwszego depozytu należy obrócić cztery razy, zaś od drugiego – trzy razy, w obu przypadkach min. kurs wynosi 1.85.

Z kolei w eWinner dostaniesz bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty, każdy z nich wynosi 100 % do 500 zł, czyli w sumie do zgarnięcia jest 1000 zł. Otrzymane freebety należy obrócić trzy razy po kursie nie mniejszym niż 2.50.

Porównanie bonusów od depozytu 2019

Wypisaliśmy wymogi jakie trzeba spełnić, aby otrzymać i wypłacić bonus powitalny od depozytu. Teraz porównamy oferty wszystkich bukmacherów.

Najwyższą dostępną kwotę bonusu za pierwszy depozyt oferuje STS. Z kolei najwyższy bonus od dwóch lub trzech depozytów znajdziesz u bukmachera BETFAN. Jest to 3000 zł.

Jeśli chodzi o obrót to zarówno Totolotek jak i STS wymagają potrójnego obrotu. W Noblebet bonus od drugiego depozytu też wystarczy obrócić trzy razy, ale pamiętajmy o tym, że trzeba go najpierw aktywować. U pozostałych buków wynosi on cztery lub więcej. Jednak w Totolotku trzeba obrócić sumę depozytu i bonusu i to po kursie 2.0, z kolei w STS wystarczy obrót kwotą bonusu po kursie 1.91.

forBET oferuje najniższy kurs po jakim należy wykonać obrót. Wynosi on tylko 1.30. Musisz jednak pamiętać, że oprócz czterokrotnego obrotu do wypłaty środków bonusowych, trzeba je najpierw obrócić jeden raz po kursie 2.0, aby je aktywować.

Ciekawie prezentuje się oferta Fortuny. Co prawda należy obrócić tam bonusem 4 razy, ale po kursie 1.90, a więc drugim najniższym.

TOTALbet nie wypadł zbyt dobrze jeśli chodzi o ofertę powitalną od depozytu. U tego bukmachera musisz – nie licząc aktywacji obrócić bonusem aż 6 razy po kursie 2.0.

Jak więc przedstawia się ranking bukmacherów z najlepszym bonusem od wpłaty w 2019 roku? Najlepsze warunki ma naszym zdaniem STS, następnie Fortuna, potem forBET, Totolotek, LVBET i Milenium. Najgorzej wygląda oferta Totalbetu, nieco lepiej – choć daleko mu do czołówki – prezentuje się z kolei Etoto, Noblebet i BETFAN.

Freebety 2019 u polskich bukmacherów

Bukmacher PZBUK daje freebet 100 zł, jednak tylko wtedy, gdy skorzystasz z kodu promocyjnego podczas rejestracji. Darmowy zakład przyznawany jest w formie 20 000 punktów gracza, wymiennych na dwa bonusy po 50 zł. Warunki obrotu darmowym bonusem są bardzo proste. Wystarczy postawić zakład wielokrotny – AKO kupon z minimalnym kursem na zdarzenie 2.00 i gotowe.

forBET posiada kod promocyjny, który powiększa bonus od depozytu o 100 zł. Dodatkowy bonus dodawany jest  po postawieniu zakładów o wartości 100 PLN w ciągu 48h. Najlepiej pokazać to na przykładzie. Rejestrujesz się korzystając z kodu bonusowego. Wpłacasz 100 zł i otrzymujesz 200 zł (100 zł depozytu + 100 zł bonusu od forBET). Następnie stawiasz zakłady za 100 zł. Otrzymujesz dodatkowe 100 zł za wpisanie specjalnego kodu promocyjnego przy rejestracji.

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Jeśli mielibyśmy wybrać trzy najlepsze bonusy bukmacherskie 2019 to pierwsze miejsce zająłby Betclic (za cashback do 550 zł), drugie Fortuna (zakład bez ryzyka do 130 zł) i trzecie dla STS za cashback do 35 zł (który podczas wybranych wydarzeń sportowych wynosi aż 255 zł).

Tuż za podium znalazłby się forBET i LV BET. Całkiem dobrze prezentuje się także eWinner.

Najlepsze pakiety powitalne 2019

Choć znamy już najlepsze pojedyncze bonusy to sprawdźmy jeszcze jak prezentują się pakiety powitalne u legalnych bukmacherów. Niektórzy z nich mają bowiem nawet trzy bonusy na start.

Naszym zdaniem najlepiej wypada STS. Tylko u tego bukmachera bez względu na to czy dokonujesz szybkiej rejestracji czy zakładasz konto stałe otrzymujesz bonus bez depozytu 25 zł i zakład bez ryzyka 35 zł. Do tego bonus od depozytu 100 % do 1200 zł. To naprawdę dobra oferta. Oferta dostępna z kodem bonusowym.

Drugim bukiem ze świetnym pakietem jest Fortuna. Jej bonus powitalny od depozytu wynosi 100% do 1000 zł i ma nie najgorsze warunki obrotu, a przede wszystkim bukmacher oferuje do tego zakład bez ryzyka w wysokości 130 zł i bonus bez depozytu 20 zł. Oczywiście po wpisaniu kodu promocyjnego Fortuny podczas rejestracji.

Trzecie miejsce przyznajemy bukmacherowi forBET. Za rejestrację darmowego konta możesz zgarnąć bonus od depozytu do 2000 zł, zakład bez ryzyka do 100 zł i freebet 100 zł.