NAJLEPSZE BONUSY BUKMACHERSKIE 2019

 • Bonusy na start 2019 u polskich bukmacherów- porównanie Najlepsze Bonusy Bukmacherskie na Start 2019 – Porównanie Ofert na Zakłady
  • Opinie / Autor Kody Bonusowe 2019

  Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów w ofercie każdego buka jest pakiet powitalny, a więc wszelkiego rodzaju bonus na start. Bukmacher stara się przyciągnąć nim nowych graczy. W poniższym artykule przedstawimy promocje na start wszystkich legalnych polskich bukmacherów online. Uwzględnimy też takie czynniki jak wymagany obrót i kursy za jakie trzeba postawić zakłady. Którego bukmachera bonus na start jest najkorzystniejszy? Gdzie znajdziemy najlepsze freebety i zakłady bez ryzyka.

  Nowi gracze na legalnym rynku online

  Rok 2018 – a zwłaszcza jego końcówka – obfitował w nowych bukmacherów, którzy otrzymali licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych. Do grona “starych” buków dołączyli nowi. Na początku roku pojawił się Totalbet, w połowie PZBuk, a pod koniec zezwoleniem Ministerstwa Finansów mogły się pochwalić takie marki jak Betclic, BetFan, eWinner i Typiko. Czterech ostatnich bukmacherów nie posiada jeszcze strony internetowej. Rok 2019 może więc być jeszcze ciekawszy, bowiem dopiero wtedy będziesz mógł skorzystać z ich pełnej oferty na zakłady, w tym z nowych bonusów bukmacherskich na start.

  Najlepsze bonusy bukmacherskie 2019

  Póki co porównajmy promocje powitalne, z których faktycznie możesz skorzystać. Które zakłady bukmacherskie mają najlepszy bonus na start? Najpierw porównamy ofertę od depozytu, uwzględniając kody bonusowe 2019, które tę ofertę podwyższają.

  Najlepsze bonusy bez depozytu 2019

  Bonusy bez depozytu to promocje bukmacherów, które nie wymagają wpłacenia własnych środków. Jakie oferty mają bukmacherzy?

  Zacznijmy od Totolotka. Dysponuje on bonusem bez depozytu w wysokości 20 zł. Z kodem promocyjnym to 25 zł. Bonus przyznany jest zaraz po rejestracji. Jeśli chcesz wypłacić środki musisz obrócić nimi 3 razy po kursie min. 2.00.

  U bukmachera Fortuna przy rejestracji przyznane zostaną Ci po punkty FKP, które możesz wymienić na bonus 10 zł bez depozytu.

  Bukmacher LV BET daje z kolei 30 zł bez depozytu. Aby je wypłacić powinieneś postawić zakład kombi z kursem min. 2.50, a następnie dokonać obrotu 2 razy po kursie 2.00.

  No i jeszcze bonus w Totalbecie. To 25 zł, które możesz otrzymać zaraz po rejestracji. Bonus przeznaczony jest na grę. Obstawisz nim zakład solo lub ako po kursie minimalnym 2.00. Nie musisz nim natomiast obracać wygraną z bonusu. Jeśli dołączysz do tego buka korzystając ze specjalnego kodu bonusowego zgarniesz wyższy bonus, aż 40 zł.

  Promocji bez depozytu i darmowych bonusów jest mniej niż tych od wpłaty. Są one jednak zdecydowanie bardziej lubiane przez graczy. Nic dziwnego – za samą rejestrację można zgarnąć darmową kasę na zakłady online.

  Porównanie zakładów bez depozytu

  Nie mamy wątpliwości, że pierwsze miejsce na najlepszy zakład bez depozytu zajmuje Totalbet. Najwyższy bonus (40 zł z kodem bonusowym) i do tego bez konieczności obrotu wygraną z bonusu.

  Totalbet bonus bez depozytu 2019

  Freebet 25 zł daje Totolotek. Co prawda środki z dodatkowego bonusu należy obrócić 3 razy po kursie 2.0, ale są to całkiem przyzwoite warunki.

   Zakłady bez ryzyka

  Fortuna daje nowym graczom na start zakład bez ryzyka. Musisz najpierw wpłacić depozyt, aby skorzystać z promocji. Nic jednak nie stracisz. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot postawionego zakładu do 100 zł – w wersji standardowej, a do 130 zł z kodem promocyjnym Fortuny. Bonus musisz przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczy jednak tylko jeden obrót, bez minimalnego kursu. Jest to idealna opcja dla nowych graczy, którzy nie ponoszą ryzyka przy pierwszym kontakcie z zakładami.

  Zakład bez ryzyka na start posiada także Milenium. Jednak wynosi on tylko 10 zł. Nie musisz jednak obracać bonusem.

  Porównanie bezpiecznych zakładów

  Zestawienie zakładów bez ryzyka u polskich bukmacherów nie jest zbyt imponujące, jednak nie ulega wątpliwości, że najlepszą ofertę w tej kategorii ma Fortuna. Do 130 zł bezpiecznego zakładu to naprawdę dobra opcja.

  Fortuna oferta na start 2019

  Bonusy na start od depozytu

  W Totolotku bonus na start od depozytu to 100% do 1000 zł. Wpłacasz np. 500 zł otrzymasz kolejne 500 zł, więc na grę będziesz miał do wykorzystania aż 1000 zł. Z kodem promocyjnym Totolotka można otrzymać ten sam bonus, ale do 1120 zł. Aby środki bonusowe znalazły się na twoim koncie depozytowym należy obrócić sumą bonusu i depozytu 3 razy po kursie minimalnym 2.00.

  Podobną ofertę powitalną przygotował bukmacher STS. Bonus na start od wpłaty to 100% do 1000 zł. Obrót również jest zbliżony, wynosi 3 razy z tym, że obrócić musisz samą kwotą bonusu i to po ciut niższym kursie 1.91.

  Ciekawą ofertę ma również LV BET. Podczas rejestracji musisz dokonać pierwszego depozytu za minumum 50 zł i wybrać bonus z mnożnikiem. Dostaniesz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, jednak z mnożnikiem kursu całkowitego “x100”! Następnie zawierasz za środki bonusowe kupon kombi z minumum trzema zdarzeniami, z łącznym kursem co najmniej 2.50. Stawiając taki zakład z pomnożonym kursem możesz odebrać bonus do 1000 zł. Następnie bonus powinieneś obrócić 4 razy po kursie 2.0. Bukmacher oferuje także bonus za drugi depozyt. Warunki praktycznie identyczne jak w przypadku pierwszego bonusu. Gdy dokonasz drugiego depozytu za minimum 50 zł i wybierzesz bonus z mnożnikiem, otrzymasz 1% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego “x50”. Zawierając kupon kombi za środki bonusowe możesz zgarnąć bonus do 500 zł. 

  LV BET bonus na start 2019

  Podobne warunki ma bukmacher Milenium. Bonus na start od wpłaty wynosi 100% do kwoty 760 zł, a środki bonusowe trzeba obrócić 4 razy po kursie 2.00. Kod promocyjny Milenium daje jednak dodatkowe 30 zł na darmowy zakład. Tak więc przy wpłacie min. 50 zł i jednokrotnym obrocie bonus od depozytu u tego bukmachera wynosi 790 zł.

  Z kolei w Fortunie bonus na start to 100% od wpłaty do 400 zł. Otrzymanymi środkami należy obrócić 4 razy, a więc o 1 raz więcej, ale po kursie 1.90.

  Oferta powitalna na start u bukmachera forBET to natomiast pakiet 3 bonusów od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. Pierwszy wynosi  100% do 400 zł, drugi 75% do 400 zł, a trzeci 50% do 400 zł. W sumie można zyskać do 1200 zł. Aby odblokować każdy z tych bonusów należy obrócić nim jeden raz po kursie 2.00. Z kolei aby wypłacić środki bonusowe musisz obrócić nimi jeszcze 4 razy po kursie min. 1.30. 

  Dość nietypowo prezentuje się bonus powitalny w Etoto. Bonus na start podobnie jak u bukmachera forBET składa się z dwóch promocji – od pierwszego i od drugiego depozytu. Za pierwszą wpłatę otrzymasz bonus 200% do 100 zł, a za drugą 100% do 900 zł. Wymagany obrót to 4 razy po kursie 2.20.

  Ostatnim bukmacherem z ofertą od depozytu jest Totalbet. Możesz u niego zgarnąć bonus 100% do 500 zł. Jednak nieco gorzej prezentują się warunki jego wypłaty. Najpierw by go aktywować powinieneś obrócić nim jeden raz po kursie 2.00, a dopiero potem – w celu wypłacenia – obrócić nim jeszcze 6 razy po kursie minimalnym 2.00. Ponadto na kuponie musisz zawrzeć co najmniej 3 zdarzenia.

  Porównanie bonusów od depozytu 2019

  Wypisaliśmy wymogi jakie trzeba spełnić, aby otrzymać i wypłacić bonus powitalny od depozytu. Teraz porównamy oferty wszystkich bukmacherów.

  Najwyższą dostępną kwotę bonusu za pierwszy depozyt oferuje Totolotek. Z kodem promocyjnym otrzymasz aż 1120 zł. Z kolei najwyższy bonus od dwóch lub trzech depozytów znajdziesz u bukmachera LV BET. Jest to 1500 zł.

  Bonus na start Totolotek 2019 oferta

  Jeśli chodzi o obrót to zarówno Totolotek jak i STS wymagają potrójnego obrotu. U pozostałych buków wynosi on cztery lub więcej. Jednak w Totolotku trzeba obrócić sumę depozytu i bonusu i to po kursie 2.0, z kolei w STS wystarczy obrót kwotą bonusu po kursie 1.91.

  forBET oferuje najniższy kurs po jakim należy wykonać obrót. Wynosi on tylko 1.30. Musisz jednak pamiętać, że oprócz czterokrotnego obrotu do wypłaty środków bonusowych, trzeba je najpierw obrócić jeden raz po kursie 2.0, aby w ogóle je aktywować.

  Ciekawie prezentuje się oferta Fortuny. Co prawda należy obrócić tam bonusem 4 razy, ale po kursie 1.90, a więc drugim najniższym.

  Totalbet nie wypadł zbyt dobrze jeśli chodzi o ofertę powitalną od depozytu. U tego bukmachera musisz – nie licząc aktywacji obrócić bonusem aż 6 razy po kursie 2.0.

  Jak więc przedstawia się ranking bukmacherów z najlepszym bonusem od wpłaty w 2019 roku? Najlepsze warunki ma naszym zdaniem STS, następnie Fortuna, potem forBET, Totolotek, LVBET i Milenium. Najgorzej wygląda oferta Totalbetu, nieco lepiej – choć daleko mu do czołówki – prezentuje się z kolei Etoto.

  Freebety 2019 u polskich bukmacherów

  Bukmacher PZBuk daje freebet 50 zł, choć wymaga on wpłaty depozytu – min. 50 zł po kursie 1.80. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz jednak darmowe 50 zł na zakłady kombi, które trzeba obstawić z min. kursem 2.00. Nie jest wymagany żaden obrót. Dodatkowo kod bonusowy PZBuk daje jeszcze 10 zł freebetu (2000 punktów), łącznie możesz więc skorzystać z freebetu w wysokości 60 zł.

  forBET posiada kod promocyjny, który powiększa bonus od depozytu o 100 zł. Dodatkowy bonus dodawany jest  po postawieniu zakładów o wartości 100 PLN w ciągu 48h. Najlepiej pokazać to na przykładzie. Rejestrujesz się korzystając z kodu bonusowego. Wpłacasz 100 zł i otrzymujesz 200 zł (100 zł depozytu + 100 zł bonusu od forBET). Następnie stawiasz zakłady za 100 zł. Otrzymujesz dodatkowe 100 zł za wpisanie specjalnego kodu promocyjnego przy rejestracji.

  Najlepsze bonusy bukmacherskie

  Jeśli mielibyśmy wybrać trzy najlepsze bonusy bukmacherskie 2019 to pierwsze miejsce zajęłaby oczywiście Fortuna (za zakład bez ryzyka do 130 zł), drugie Totalbet (za bonus bez depozytu do 40 zł) i trzecie PZBuk (za freebet 50 zł).

  Tuż za podium znalazłby się Totolotek i LV BET. Milenium choć na końcu stawki należy docenić za to, że ma w ogóle ofercie zakład bez ryzyka.

  Najlepsze pakiety powitalne 2019

  Choć znamy już najlepsze pojedyncze bonusy to sprawdźmy jeszcze jak prezentują się pakiety powitalne u legalnych bukmacherów. Niektórzy z nich mają bowiem nawet trzy bonusy na start.

  Naszym zdaniem najlepiej wypada Totolotek. Zaraz po rejestracji możesz zgarnąć u niego bonus od depozytu 100% do 1120 zł, a więc najwyższy na rynku, a do tego freebet w wysokości 25 zł.

  Kolejnym bukiem ze świetnym pakietem jest Fortuna. Jej bonus powitalny od depozytu wynosi 100% do 400 zł i ma nie najgorsze warunki obrotu, a przede wszystkim bukmacher oferuje do tego zakład bez ryzyka w wysokości 130 zł. Oczywiście po wpisaniu kodu promocyjnego Fortuny podczas rejestracji.

  Na trzecie miejsce jeśli chodzi o bonusy dla graczy wybralibyśmy LV BET. Jego bonus od pierwszego depozytu to 100% do 1000 zł i 50% do 500 zł od drugiego. Na start otrzymasz także bonus bez depozytu w wysokości 30 zł, a jeśli jesteś posiadaczem karnetu jednej z kilku sponsorowanych przez bukmachera drużyn piłkarskich to otrzymasz dodatkowo bonus 50 zł.

  O autorze: : Kody Bonusowe 2019

Przeglądając stronę akceptujesz politykę cookie oraz regulamin serwisu więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close