NBA bukmacher

Promocja bukmacherska na NBA w RedBet

Fani NBA zazwyczaj czują się zawiedzeni, ponieważ zakłady bukmacherskie nie przygotowują specjalnych promocji na uwielbiany przez Amerykanów sport. Dlatego wszystkich powinna ucieszyć promocja przygotowana przez zespół RedBet. Dodajmy do tego fakt, że bonusem objęty jest każdy pojedynczy mecz w sezonie, więc nie musisz się spieszyć.

Zasady Ubezpieczenie NBA Money Line

Aby wziąć udział w promocji musisz postawić zakład przedmeczowy w wysokości minimum 5 euro. Jeśli pojedynek będzie wymagał dogrywki, a Twój zakład okaże się przegrany to dostaniesz zwrot  postawionej stawki aż do 25 euro. Wspomnieliśmy, że bonus ważny jest przez cały sezon, ale dla tych mniej zorientowanych dodamy, że liczy się sezon zasadniczy bez fazy play-off. Jeśli uda Ci się zgarnąć bonus, pamiętaj aby obrócić nim 11 razy na zdarzeniach z minimalnym kursem 1.50.

Kod partnerski Redbet

W ramach współpracy z Redbet otrzymaliśmy ekskluzywny kod bonusowy dla naszych graczy kasynowych. Wchodząc na stronę radbet z naszego linka partnerskiego i wpisując podczas rejestracji w polu kod partnerski VIPSH otrzymasz najwyższe bonusy na start. W ramach pakietu dostaniesz 100 % od pierwszego depozytu aż do 100 euro + darmowe spiny na grę. Co więcej Twój drugi depozyt również zostanie nagrodzony i będziesz mógł zgarnąć 50 % do 400 euro. Więcej informacji oraz link znajdziesz w naszym artykule poświęconym redbet.