Postaw na żywo zakład bez ryzyka w meczu Barcelona - Real Madryt

Obstaw El Clasico na żywo bez ryzyka

Bukmacher Expekt przygotował specjalną ofertę na najbliższe El Clasico – 02.04.2016. Oglądaj na żywo mecz Barcelona – Real i postaw zakład live bez ryzyka! Jeśli postawiony przez Ciebie zakład na żywo okaże się przegrany, otrzymasz zwrot postawionej stawki do 40 PLN. Promocja dostępna wyłącznie dla graczy, którzy posiadają już konto w zakładach bukmacherskich Expekt.

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera? Zrób to teraz korzystając z naszego kodu promocyjnego VIPMAXEX. Dla nowych graczy rejestrujących się w Expekt z bonus kodem, czeka cashback 151 PLN. Co więcej promocja cashback dla nowych graczy nie podlega obrotowi.

Jak otrzymać bonus na zakład live bez ryzyka w El Clasico

Po zalogowaniu na konta gracza w Expekt przejdź na stronę promocji “Obstaw El Clasico na żywo bez ryzyka” i kliknij zarejestruj się. Następnie, aby skorzystać z promocji bez ryzyka na El Clasico, należy postawić kwalifikujący się zakład przedmeczowy oraz kwalifikujący zakład na żywo w meczu Barcelona – Real.

Kwalifikujący się zakład przedmeczowy to pojedynczy zakład na mecz Barcelona – Real Madryt po minimalny kursie 1.50 i stawce minimalnej 40 złotych.

Kawalifikujący się zakład live na El Clasico to postawiony zakład na żywo podczas trwania meczu Barcelona – Real.

Jeśli spełnisz powyższe warunki, a Twój pierwszy zakład na żywo okaże się przegrany, w ciągu 48h otrzymasz zwrot postawionej kwoty, maksymalnie do 40 PLN.

Przykład wykorzystania bonusu:

  1. Stawiasz na wygraną Barcelony 2 bramkami za 40 PLN w zakładzie przedmeczowym
  2. Oglądasz mecz i stawiasz pierwszy zakład na żywo za 40 PLN na to że Messi strzeli na 2:0

Spotkanie kończy się wynikiem 3:1, czyli Twój typ przedmeczowym na El Clasico pięknie wszedł – aktualnie na Expekt kurs na takie zdarzenie wynosi 2.75. Niestety Messi strzelił trzeciego gola, a nie drugiego i tym samym Twój typ na żywo w El Clasico został rozliczony jako przegrany.

Podsumowanie

  1. Postawiłeś zakład przedmeczowy za 40 zł po kursie 2.75 i wygrałeś 110 PLN !
  2. Twój zakład na żywo nie został trafiony więc… otrzymujesz zwrot postawionej stawki!

El Clasico na żywo online

Jeśli nie posiadasz kanału eleven, który posiada prawa do transmisji w tv, nic straconego. Bez problemu obejrzysz mecz Barceolna – Real Madryt na żywo w bet365! Wystarczy, że założysz tam bezpłatne konto gracza i wpłacisz depozyt w wysokości 20 PLN, a otrzymasz dostęp do streamingu z wydarzeń na żywo! Zdeponowane pieniądze możesz wykorzystać oczywiście na zakłady u tego bukmachera, jednak aby dostęp do meczów na żywo był aktywny, na koncie gracza muszą znajdować się środki.

Dla nowych graczy bet365 czeka również niesamowity bonus powitalny. Zakładając konto gracza w bet365 z naszym kodem bonusowym otrzymasz do 300 PLN bonusu startowego.

Jak wypłacić otrzymany zwrot stawki?

Otrzymany zwrot stawki za przegrany zakład na żywo otrzymasz w postaci freebeta. Oznacza to, że przed wypłatą bonusu należy go “uwolnić”. Aby to zrobić należy 6-krotonie obrócić bonus w pojedynczych zakładach lub w kilku zakładach na jednym kuponie, z łączną stawką minimalną 2.00. Czasu na wyrobienie freebeta jest sporo, bo aż 30 dni.