promocja unibet

Mistrzostwa w obstawianiu na żywo w UNIBET

6 listopada w Tallinie odbędą się mistrzostwa w obstawianiu na żywo. Jedno z dziesięciu miejsc w samolocie do stolicy Estonii może być Twoje. Pierwsza dziesiątka otrzyma również ipady doładowane 100€ w wirtualnych środkach na zakłady. Runda kwalifikacyjna trwa do 9 października, a ranking najlepszych graczy będzie publikowany na stronie Unibet i będzie aktualizowany codziennie o godzinie 15:00.

Zasady punktacji UNIBET

Formuła obliczania punktów przedstawia się następująco: stawka zakładu będzie mnożona przez liczbę zakładów na kuponie oraz przez iloczyn kursów. Załóżmy, że obstawiasz za 10 euro na podwójny zakład z iloczynem kursów 5.00 (10 x 2 x 5.00) to powoduje, że zdobywasz 100 punktów wliczanych do rankingu. 10 najlepszych graczy trzyma miejsce w finale, a jest o co walczyć, ponieważ finaliści zostaną zakwaterowani na 3 noce w Hilton Park Hotel Tallin, otrzymają pokrycie kosztów podróży do €250, śniadania, kolacje, iPada oraz wejście na imprezy towarzyszące Unibet Open. 

Kod promocyjny Betclic

Jeśli wciąż szukasz bukmachera, u którego chcesz zacząć grę i zgarnąć wysokie bonusy startowe to rekomendujemy zapoznanie się z ofertą, która przygotowaliśmy w ramach współpracy z Betclic. Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny VIPMAXBC aktywujesz atrakcyjny pakiet powitalny – Cashback do 100 PLN, zwrot do 40 PLN na pierwszy zakład mobilny, dodatkowe 10 PLN, Bonus powitalny w kasynie do 800 PLN oraz bonus pokerowy €2000. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule dotyczącym tego bukmachera.