Konkurs bonusowy - Odliczanie do EURO 2016

Odliczanie do Euro 2016

Odliczanie do Euro 2016 czas zacząć! Z tej okazji dołącz do konkursu na Expekt i Betclic i zgarnij extra bonusy na Euro! W każdym z konkursów czekają na Ciebie nagrody o wartości 12 000 PLN. Biorąc więc udział w dwóch konkursach jednocześnie, możesz powalczyć o bonusową pulę wartą aż 24 000 PLN.
Konkurs “Odliczanie do Euro’16” przeznaczony jest wyłącznie dla graczy posiadających konto w Expekt lub w Betclic. W każdym z konkursów bukmacherzy nagrodzą pierwsze 100 osób z listy.

1. miejsce – Bonus 1000 zł
2. miejsce – Bonus 600 zł
3. miejsce – Bonus 400 zł
Miejsca 4.-5. – Bonus 200 zł
Miejsca 6.-10. – Bonus 160 zł
Miejsca 11.-50. – Bonus 120 zł
Miejsca 51.-100. – Bonus 80 zł

Odliczanie do Euro dla nowych graczy

Jeśli jesteś nowym graczem, zanim przystąpisz do konkursu wykorzystaj bonusy powitalne na w/w portalach. Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym na Expekt i odbierz rewelacyjny cashback. A jeśli tego Ci będzie mało, załóż darmowe konto z bonus kodem na Betclic i postaw pierwszy zakład bez ryzyka. Warto wspomnieć że powyższe promocje cashback nie podlegają obrotowi. Oznacza to, że jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, otrzymasz postawianą stawkę w formie gotówki, którą będziesz mógł od razu wypłacić.

Jak wziąć udział w konkursie odliczanie do Euro’16?

Jak już wspomnieliśmy w konkursie “Odliczanie do Euro’16” mogą wziąć udział tylko gracze posiadający aktywne konto na Expekt  lub Betclic. Jeśli posiadasz takie konto, zaloguj się na stronie wybranego bukmachera, a następnie  przejdź do promocji i kliknij w przycisk “Zarejestruj się”. Następnie od 11 maja do 9 czerwca obstawiaj zakłady i zdobywaj punkty.

Jak zdobywać punkty w konkursie

Punkty w konkursie otrzymasz za każdy postawiony zakład pojedynczy lub wielokrotny z minimalnym kursem 1.20. Za każde 4 złote – €1, postawione na komputerze stacjonarnym otrzymasz 1 punkt. Jeśli obstawisz na smartfonie lub tablecie korzystając z darmowej aplikacji od bukmacherów, otrzymasz aż 2 pkt za każde obstawione 4 PLN – €1. Maksymalna stawka za która otrzymasz punkty wynosi 80 PLN.

Jak otrzymać bonus na Euro?

Jeśli znajdziesz się w gronie zwycięzców konkursu “Odliczanie do Euro”, Twój bonus zostanie dodany do konta gracza Expekt lub Betclic w dwóch częściach. Pierwszy bonus otrzymasz na start fazy grupowej Euro 2016, czyli 10 czerwca. Natomiast druga część bonusu zostanie dodana do Twojego konta na początku fazy grupowej, czyli 24 czerwca.

Nie czekaj i już dzisiaj obstawiaj i zdobywaj punkty w konkursach “Odliczanie do Euro” i ciesz się z bonusowej gotówki na zakłądy online w czasie Euro 2016!