OKbet Kod Promocyjny

kod promocyjny okbet bonusy na start

Jak będzie wyglądała oferta na zakłady nowego bukmachera OKbet? Na jakie bonusy powitalne mogą liczyć gracze, którzy zarejestrują konto? Sprawdzamy co wiemy o nowym legalnym bukmacherze.

W oczekiwaniu na start oferty bukmachera OKbet polecamy zakłady bukmacherskie Fortuna. Gracze znajdą tam świetną ofertę i atrakcyjne bonusy powitalne.

OKbet Kod Promocyjny 2021

Typ bonusuOpis bonusu
OKbet Kod Promocyjny:Wkrótce
Zakład bez ryzyka:Informacje o cashbacku wkrótce
Bonus od depozytu:Informacje o bonusie wkrótce
Bonus bez depozytuInformacje o bonusie bez depozytu wkrótce
Promocje dla graczy:Informacje o promocjach wkrótce
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenia Ministra Finansów
z 3.01.2019
nr PS4.6831.28.2017

Bukmacher OKbet otrzymał licencję na prowadzenie zakładów online o numerze PS4.6831.28.2017, w styczniu 2019 roku, zaś strona internetowa okbet.pl została uruchomiona 23 grudnia 2019, ale tylko na chwilę. Co wiemy o nowym bukmacherze? Na razie informacji jest niewiele. Podmiot, którego właścicielem są zakłady bukmacherskie OKbet to Polski Bukmacher Sp. z o.o. Prezesem spółki jest Norbert Ciepierski. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Limanowskiego 10. Kapitał zakładowy spółki wynosi 2,1 mln zł.

Bonusy na start w OKbet

Jak każdy bukmacher, który chce przyciągnąć do siebie nowych graczy, również OKbet musi pomyśleć nad specjalnymi bonusami powitalnymi. Sam bonus od depozytu nie jest już wystarczający. Mile widziane są wśród graczy zakłady bez ryzyka. Najwyższy cashback na start proponuje bukmacher Betclic. Taki typ bonusu pozwala użytkownikowi postawić pierwszy zakład bez obawy o wpłacony depozyt, gdyż w razie niepowodzenia bukmacher zwróci postawioną stawkę. Bardzo pożądane przez graczy są także bonusy bez depozytu, czyli całkowicie darmowe środki na grę. Mamy nadzieję, że bonusy OKbet będą atrakcyjne i będą mogły konkurować z innymi bukmacherami.

OKbet bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to środki, które gracz otrzymuje za samo założenie konta u bukmachera. Takie bonusy ma niewielu bukmacherów, między innymi bardzo popularne w Polsce zakłady bukmacherskie Fortuna. Gdyby bukmacher wprowadził do swojej oferty powitalnej OKbet bonus bez depozytu z pewnością przyciągnąłby wielu graczy. Powinien również nie stawiać wysokich warunków obrotu, gdyż te mogą skutecznie zniechęcić użytkowników.

Najlepsze kody promocyjne 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online

OKbet zakłady bukmacherskie online

Bukmacher OKbet oferta

Jak wspomnieliśmy wyżej, strona internetowa z zakładami OKbet zaczęła być aktywna 23 grudnia 2019 roku, niestety nie można było zarejestrować konta, być może serwis uruchomiono na próbę, co wydaje się bardzo prawdopodobne, gdyż widać na stronie wiele braków.

Jeśli chodzi o dyscypliny sportowe, to jest ich około 20 i tak jak można było się spodziewać, największa oferta dotyczy oczywiście piłki nożnej, w dniu startu było to 295 zdarzeń. Nie zabrakło zakładów na najpopularniejsze ligi na świecie i te mniej popularne, na ważne turnieje w Europie i na innych kontynentach i oczywiście mistrzostwa. W tych najważniejszych wydarzeniach znajdziemy wiele rynków zdarzeń, nawet po 160. W sumie Poza piłką nożna znajdziemy też koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, tenis, hokej i inne. Na razie brakuje zakładów specjalnych, w których gracze mogą typować ważne wydarzenia kulturalne, polityczne i społeczne. Ten typ zakładów jest coraz bardziej popularny. Podobnie jak esporty, które przyciągają graczy z całego świata i tutaj się nie zawiedliśmy. W OKbet gracze mogą typować League of Legend, Counter Strike, Dota 2 czy StarCraft. Poza zwykłymi zdarzeniami na stronie znaleźć można też zakłady na żywo, co ważne można tu typować także esporty.

Niesłabnącą popularnością wśród graczy cieszą się także sporty wirtualne. Bukmacherzy cały czas ulepszają swoje oferty, by oddać w ręce graczy jak najlepszy produkt. Na stronie OKbet nie znajdziemy póki co virtuali, a zdecydowanie powinien je mieć w ofercie i to najlepiej kilka dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis, żużel i wyścigi konne.

Zakłady są dostępne na stronie okbet.pl. Bukmacher miał sporo czasu na przygotowanie dobrej witryny, zatem spodziewamy się, że zostanie ona jeszcze dopracowana i będzie spełniała najwyższe standardy. Jest co prawda czytelna i intuicyjna nawet dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z zakładami online, ale brakuje na niej jeszcze sporo elementów.

Mówiąc o zakładach nie można oczywiście pominąć kursów, gdyż to jeden z najważniejszych elementów. By konkurować z najlepszymi, czyli Fortuną, STs czy forBET trzeba mieć naprawdę niską marżę, a co za tym idzie atrakcyjny kurs. Widać, że OKbet ma ambicje, by dorównać do innych bukmacherów ze środka stawki.

Promocje bukmacherskie

Samo przekonanie graczy do rejestracji to nie wszystko. Trzeba ich również przekonać, że warto zostać u tego a nie innego bukmachera, dlatego konieczne jest, by na stronie pojawiły się promocje OKbet. Na razie nie ma takiej zakładki, ale liczymy, że się pojawi. Mile widziany jest oczywiście program lojalnościowy, który angażuje użytkowników i daje możliwość zdobywania bonusów. Kilka długoterminowych promocji, z których można korzystać wielokrotnie oraz okolicznościowe akcje to klucz do sukcesu, który zapewni wiernych graczy.

Aplikacja mobilna OKbet

OKbet aplikacja mobilna

Coraz więcej ludzi używa telefonu do wykonywania czynności, które wcześniej robili na komputerach. Nie inaczej jest z zakładami bukmacherskimi. Gracze chcą mieć możliwość typowania wszędzie gdzie są i dlatego bukmacherzy oferują im aplikacje mobilne. Na starcie nie widać na stronie OKbet.pl możliwości pobrania aplikacji. Trochę to nas zdziwiło, ale liczymy na to, że w najbliższych dniach ta sytuacja się zmieni i bukmacher zaoferuje dobrą aplikację mobilną na systemy iOS i Android.

OKbet opinie

Opinie o nowym bukmacherze będziemy mogli oczywiście wyrazić dopiero po pewnym czasie, gdy strona zostanie uzupełniona o brakujące elementy, ale mamy nadzieję, że buk dokładnie przeanalizował rynek i swoich konkurentów i dopracuje swój produkt, by był jak najlepszy. Jeśli znajdzie się dobry OKbet bonus powitalny z zakładem bez ryzyka albo bonusem bez depozytu, znajdą się promocje i dobra aplikacja mobilna, to jesteśmy spokojni o przyszłość bukmachera. Czekamy również na OKbet kod promocyjny, dzięki któremu będzie można otrzymać wyższy bonus powitalny.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *