Oscary 2020 zakłady bukmacherskie

Oscary 2020 zakłady bukmacherskie

Przed nami 92. ceremonia wręczenia Oscarów. Już w nocy z 9 na 10 lutego dowiemy się, kto zdobędzie te najważniejsze filmowe nagrody na świecie. Wydarzenie to bardzo interesuje graczy z Polski, gdyż w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny nominowane jest “Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy. Gdy tylko w styczniu pojawiły się nominacje we wszystkich kategoriach, legalni bukmacherzy online uzupełnili swoje oferty zakładamy na Oscary 2020. Po ustaleniu kursów wyłonił się obraz faworytów bukmacherów. Sprawdziliśmy to, wnioski poniżej.

Oscary 2020 bukmacherzy – najlepsze oferty

Najbogatszą i najciekawszą ofertę na zakłady na Oscary znajdziemy w STS, LV BET i eWinner. Ci bukmacherzy udostępnili dla graczy zakłady na wszystkie najważniejsze kategorie. Wytypujemy tu najlepszy film animowany, zdjęcia, scenografię, muzykę, efekty specjalne, kostiumy, montaż, piosenkę, charakteryzację, scenariusz adaptowany, scenariusz oryginalny czy najlepszy film nieanglojęzyczny. Ta ostatnia kategoria bardzo interesuje Polaków, gdyż jest w niej nominowany polski film “Boże Ciało”.

Bukmacher Zakłady Bonus z kodem promocyjnym Kod bonusowy
eWinner
  • 16 zakładów na Oscary
  • Wysokie kursy
  • Custom Bet
1000 PLN od depozytu
+ 210 PLN cashback
Sprawdź kod
STS
  • 18 zakładów na Oscary
  • Wysokie kursy
  • Zakład bez ryzyka na start
35 PLN zakład bez ryzyka
+ 25 PLN bez depozytu
+ 20 PLN na BetGames
+ 1200 PLN od depozytu
Sprawdź kod
LV Bet
  • 17 zakładów na Oscary
  • Wysoki bonus od depozytu na start
  • +25% do wygranych na kupony AKO
20 PLN bez depozytu
+ freebet 50 PLN za karnety
+ Darmowy zakład 20 PLN na virtuale
+ 1500 PLN od depozytu
Sprawdź kod

Gracze, którzy zdecydują się obstawić Oscary u bukmachera eWinner mogą liczyć na specjalne bonusy, które otrzymają za założenie konta. Poza bonusem od depozytu dostępny jest również zakład bez ryzyka, który z kodem promocyjnym eWinner jest wyższy niż w ofercie standardowej. Warto dodać, że eWinner, mimo niedługiego stażu na rynku bukmacherskim, posiada bardzo dobre kursy, także na Oscary.

O bogatą ofertę zakładów specjalnych dba również zawsze najpopularniejszy polski bukmacher STS. Korzystając ze strony lub aplikacji mobilnej można szybko wytypować swoich faworytów na Oscary. Zostając graczem tego buka możesz liczyć na bogaty pakiet bonusów na start od STS.

Duża liczba zdarzeń na Oscary 2020 jest dostępna także w LV BET. Wyróżniają ją również wysokie kursy, w wielu zakładach najwyższe ze wszystkich buków. Osoby, które posiadają aktywne konto w LV BET mogą skorzystać podczas typowania Oscarów z promocji Multikozak, dzięki które można zwiększyć wygraną na kuponach AKO o 25 %. Ci którzy nie mają jeszcze konta u tego buka mogą założyć konto LV BET z kodem i zdobyć mega pakiet bonusowy.

Oscary 2020 kursy

Zakłady na Oscary są jednymi z najpopularniejszych spośród zakładów specjalnych oferowanych przez legalnych bukmacherów online. Nic dziwnego, w końcu nagrody te wzbudzają mnóstwo emocji na całym świecie. Zdarzenia na Oscary znajdziemy u ośmiu bukmacherów. Niektórzy ograniczyli swoją ofertę tylko do głównych kategorii (najlepszy film, aktor, aktorka i reżyser), ale część buków rozbudowała ją do wszystkich kategorii.

Sprawdziliśmy typy bukmacherskie na najważniejsze kategorie oscarowe. Komu bukmacherzy dają największe szanse na zwycięstwo? Kto ma najwyższe kursy?

Kategoria Faworyt Najlepszy kurs Bukmacher
Najlepszy film Pewnego razu… w Hollywood 2.50 Betclic
Najlepszy aktor Joaquin Phoenix 1.10 Betclic
Najlepsza aktorka Renee Zellweger 1.14 PZBuk
Najlepszy reżyser Sam Mendes 2.00 STS
Najlepszy aktor drugoplanowy Brad Pitt 1.12 eWinner/Fortuna/LV BET/forBET
Najlepsza aktorka drugoplanowa Laura Dern 1.12 eWinner/LV BET/forBET

Typy bukmacherskie na Oscary

Typy bukmacherskie na Oscary 2020

U wszystkich bukmacherów faworyci są tacy sami i mają sporą przewagę nad pozostałymi. Mimo silnej konkurencji bukmacherzy największe szanse na zwycięstwo w kategorii najlepszy film dają najnowszemu obrazowi Quentina Tarantino “Pewnego razu… w Hollywood”. Przypomnijmy, że w filmie pojawia się polski wątek, a mianowicie postać reżysera Romana Polańskiego i jego żony Sharon Tate. Warto dodać, że w postać Polańskiego wcielił się polski aktor – Rafał Zawierucha.

Najniższe kursy wśród aktorów przypadły Joaquinowi Phoenixowi, który zagrał główną rolę w filmie “Joker”. Trzeba przyznać, że gra aktorska z tego filmu na długo zapadnie w pamięci widzów, a zwłaszcza chorobliwy śmiech Phoenixa.

Bukmacherzy mają też swoją faworytkę wśród aktorek pierwszoplanowych, a jest nią Renee Zellweger. Aktorka wcieliła się w postać Judy Garland, amerykańskiej aktorki, piosenkarki i tancerki, w biograficznym filmie “Judy”.

Kategoria najlepszy aktor czy aktorka drugoplanowa jest dosyć niejednoznaczna, gdyż w wielu przypadkach ciężko określić czy rola w konkretnym filmie jest pierwszoplanowa, czy drugoplanowa. Nie wnikamy w szczegóły tego jak jest to ustalane. Niemniej jednak absolutnym faworytem bukmacherów jest tutaj Brad Pitt za rolę Cliffa Bootha w filmie “Pewnego razu… w Hollywood”. Faworytką wśród aktorek drugoplanowych jest Laura Dern, która zagrała prawniczkę w “Historii małżeńskiej” produkcji Netflixa.

Amerykańska akademia filmowa ma twardy orzech do zgryzienia wybierając zwycięzcę w kategorii “najlepszy reżyser”. Bukmacherzy wskazują na Sama Mendesa, twórcę obrazu “1917”, który to film jest nominowany również w głównej kategorii. Ten dramat wojenny jest w sumie nominowany do Oscara w aż 10 kategoriach.

“Boże Ciało” bez szans na Oscara?

Kilku bukmacherów dorzuciło do oferty oscarowej zakład w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, co jest oczywiście świetnym posunięciem, gdyż nominację w tej kategorii otrzymał polski film “Boże Ciało”. Sama nominacja jest ogromnym sukcesem, gdyż otrzymało ją zaledwie pięć produkcji z całego świata. Jak szansę na Oscara dla “Bożego Ciała” oceniają bukmacherzy?

Bukmacher Faworyt – “Parasite” “Boże Ciało”
STS 1.03 25.00
Fortuna 1.03 20.00
forBET 1.03 27.00

Jak widać legalni bukmacherzy nie dają szans na zwycięstwo “Bożemu Ciału”. Faworytem jest “Parasite” w reżyserii Joon-ho Bong. W sumie ten koreański dramat otrzymał aż sześć nominacji, co świadczy o dużym uznaniu jakim cieszy się wśród członków akademii. Wierzymy jednak, że bukmacherzy mylą się i film Jana Komasy ma dużo większe szanse na Oscara.

To czy bukmacherzy poprawnie wytypowali faworytów do zdobycia Oscara dowiemy się już na początku lutego 2020. Wręczenie nagród odbędzie się tradycyjnie w Dolby Theatre w Hollywood. Do tej pory rekordzistami w zdobytych statuetkach są trzy filmy, które otrzymały ich aż 11, a są to: “Bet Hur” (1959 r.), “Titanic” (1997 r.) i “Władca Pierścieni. Powrót króla” (2003 r.). W tym roku tylko jeden film ma szansę na tyle nagród, a jest to “Joker” Todda Phillipsa, który otrzymał dokładnie 11 nominacji. Wszystkim nominowanym życzymy powodzenia, a graczom bukmacherów wysokich wygranych.

O autorze

Adrianna Sulska