Pay Express w TOTALbet. Błyskawiczne wypłaty Przelewy24

Błyskawiczne wypłaty TOTALbet- Przelewy24

Szybkość wypłaty środków na konto to jedna z ważniejszych rzeczy na jakie zwracają uwagę gracze bukmacherów. Im szybciej, tym lepiej. Nie zawsze jednak tak jest. W przypadku buka TOTALbet przelew środków z serwisu na konta bankowe klienta trwa średnio 8 minut. To imponujący wyniki!

Teraz TOTALbet wprowadził opcję Pay Express, która jest najszybszą ofertą tego typu na rynku. Nie jesteś jeszcze graczem TOTALbet? Zarejestruj się u tego bukmachera i skorzystaj ze specjalnego kodu bonusowego. Dzięki niemu otrzymasz dodatkowy freebet 40 zł.

Szybka wypłata środków w TOTALbet

Zazwyczaj bukmacherzy realizują wypłaty tradycyjnymi przelewami, co zajmuje trochę czasu, niekiedy nawet 2 dni. TOTALbet zdecydował się wprowadzić inne rozwiązanie. Wypłaty środków realizowane będą przez Przelewy24, co oznacza, że wygrana znajdzie się na koncie bankowym w 8 minut po zleceniu. Usługa ta obejmuje ponad 30 banków, więc użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów.

– Ekspresowa wypłata to kolejna usługa, którą wprowadziliśmy z myślą o wygodzie Klientów. Wcześniej wdrożyliśmy szybką rejestrację, czy w pełni funkcjonalny cashout. Cieszę się, że udało nam się uzyskać średni czas wypłaty 8 minut, co jest obecnie najlepszym wynikiem w Polsce – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

Usługa ma swoje ograniczenia, zależne od pracy banków. Na przykład niektóre banki nie zaksięgują ekspresowej wypłaty w weekendy. Niemniej jednak jest to wielki krok do przodu i z pewnością opcja ta zadowoli graczy TOTALbet.