Promocje na zakłady bukmacherskie Polska - Irlandia Płn. w Betano - 20 PLN Full Bet za free

Polska – Irlandia Płn. Euro 2016 Full Bet 20 PLN na zakłady w Betano

Na rynku jest już kolejna oferta bukmacherska związana z Mistrzostwami Europy we Francji. Niedziela 10 czerwca o godz. 18.00 oczy milionów Polaków będą skierowane na Allianz Riviera w Nicei, gdzie Polska w pierwszym meczu EURO 2016 zmierzy się z Irlandią Północną. Jeśli do tego czasu zarejestrujesz się na stronie bukmachera Betano, którego twarzami są Tomasz Hajto i Maciej Żurawski, otrzymasz dodatkowe środki na zakłady EURO 2016. Sprawdź też jak przedstawiają się inne oferty promocyjne na zakłady bukmacherskie podczas Euro 2016. Wykorzystuj unikalne kody promocyjne oraz bonusowe i obstawiaj Mistrzostwa Europy 2016 we Francji.

Kod Promocyjny dla nowych graczy w Betano

Niezależnie od wyniku pierwszego meczu naszej jedenastki do wykorzystania masz jeszcze nasz specjalny kod promocyjny Betano. Wykorzystując kod w czasie zakładania konta, otrzymasz bonus 100% od pierwszej wpłaty na zakłady. Twój bonus za rejestrację z kodem wyniesie maksymalnie aż 200 PLN. Dodatkowe środki zostaną dodane do Twojego konta automatycznie po dokonaniu depozytu – tak jak w przypadku FULL BET Betano minimalnie możesz wpłacić 20 zł. Pamiętaj, żeby obrócić swoim bonusem. Bukmacher wymaga, żeby gracz 5-krotnie obrócił całą kwotą (bonus + depozyt).

Odbierz 20zł Full Bet za darmo i postaw na mecz Polska - Irlandia Płn. w Betano!

FULL BET 20 PLN na mecz Polska vs. Irlandia Płn.

Warunkiem otrzymania darmowych 20 zł na zakłady jest zalogowanie się do serwisu Betano i wpłacenie pierwszego depozytu (minimalnie 20 zł). Pamiętaj, żeby do swojego zakładu dodać mecz Polska – Irlandia to uruchomi pole 20 PLN Full Bet @ Polska – Północna Irlandia, które musisz wybrać, żeby uruchomić promocję. Zatem jeszcze zanim Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak i Kamil Glik wybiegną na francuskie murawy Ty możesz powiększyć swoje szanse na wygrywanie w Betano.

 

Co to jest FULL BET ?

To po prostu dodatkowe środki na zakłady, które dostajesz od Betano. Niezależnie od tego czy wytypujesz wynik meczu prawidłowo Twoje konto zostanie zasilone 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać na grę.

Czy promocja dotyczy tylko meczu Polska – Irlandia Płn.?

Dodatkowe środki (FULL BET) otrzymasz wówczas kiedy na Twoim kuponie znajdzie się pojedynek Polska vs Irlandia Północna.

Czy mogę wypłacić FULL BETA?

Nie, za 20 zł, które otrzymasz od Betano możesz wykorzystać obstawiając kolejne pojedynki. Pamiętaj jednak, żeby obstawiać wydarzenia z kursem powyżej 1.50.

Czy  mogę zagrać FULL BETEM na zakładach live?

Jasne, FULL BET Betano dotyczy prawie wszystkich typów zakładów. Co zrozumiałe zakazane są zakłady przeciwstawne. Powodzenia!