forBET partnerem głównym Polskiego Związku Tenisowego

forBET głównym partnerem Polskiego Związku Tenisowego

Bukmacherzy coraz częściej i coraz chętniej angażują się w umowy partnerskie i sponsoringowe ze związkami sportowymi, drużynami czy konkretnymi zawodnikami. To rozsądne posunięcia, które niosą korzyści obu stronom.

forBET już od jakiegoś czasu wspiera polski sport. Tym razem został partnerem głównym Polskiego Związku Tenisowego i reprezentacji tenisowych. Zakłady bukmacherskie będą wspierały tenisistów przez najbliższy rok. To pierwsza współpraca buka ze środowiskiem tenisowym. Warto dodać, że gracze legalnych bukmacherów bardzo chętnie zawierają zakłady właśnie na tenis.

forBET wspiera polskich tenisistów

Oficjalne podpisanie umowy partnerskiej między forBET a Polskim Związkiem Tenisowym doszło w środę 6 lutego 2019. Jak będzie wyglądała współpraca? Bukmacher pojawi się na kortach i imprezach organizowanych przez PZT oraz na stronie internetowej związku. Będzie mógł także wykorzystywać wizerunki polskich tenisistów.

– Dostrzegamy ogromny potencjał w tej dyscyplinie sportu i widzimy, że coraz więcej osób zainteresowanych jest naszą tenisową ofertą. Stąd też naturalnym krokiem była decyzja o związaniu się z Polskim Związkiem Tenisowym – podkreśla dyrektor ds. marketingu forBET, Paweł Majewski. – Liczymy na to, że nasza współpraca przyniesie kolejne sukcesy naszych reprezentantów i będziemy mogli dołożyć swoją „cegiełkę” do rozwoju tej dyscypliny w Polsce.

Swoją radość z nawiązanej współpracy wyraził również Mirosław Skrzypczyński, prezes Polskiego Związku Tenisowego.

– Ogromnie się cieszymy, że firma o takim zasięgu i tak wyrobionej marce zdecydowała się wesprzeć Polski Związek Tenisowy. To też efekt ogromu pracy, który wykonaliśmy w ostatnim czasie. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z firmą forBET nie ograniczyła się tylko do jednego roku i rozwijała się także w kolejnych latach – dodaje prezes tenisowej centrali.

Zakłady na tenis w forBET

Bukmacher forBET posiada szeroką ofertę zakładów na tenisa. Obstawimy tu turnieje ATP, WTA, Challenger czy Puchar Federacji. Dostępne są również zakłady specjalne dotyczące Wielkiego Szlema. Jeśli chcesz skorzystać z oferty forBET na tenisa zarejestruj się u bukmachera ze specjalnym kodem. Otrzymasz dodatkowy bonus 100 zł od depozytu.