Fortuna została Mecenasem Polskiego Sportu

Fortuna mecenasem polskiego sportu

Zakłady bukmacherskie Fortuna – podczas Gali 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku – otrzymały tytuł Mecenasa Polskiego Sportu. Nagroda została przyznana za zaangażowanie sponsoringowe firmy w polski sport podczas 2018 roku.

Jestem dumny że wkład Fortuny w rozwój polskiego sportu został zauważony i doceniony w roku, który zwieńczony był wieloma sukcesami naszych reprezentantów – powiedział Konrad Komarczuk, prezes Zakładów Bukmacherskich Fortuna. Zapewnił również, że rok 2019 będzie równie … w umowy sponsorskie, co 2018, za który to otrzymał nagrodę.

Sponsoring Fortuny

Jeśli mowa o zaangażowanie sponsoringowe to bukmacher Fortuna podpisał w ubiegłym roku kilka ciekawych umów. W marcu 2018 został on partnerem AGO Esports, czołowej polskiej drużyny Counter Strike Global Offensive w e-sporcie.

Z kolei w lipcu rozpoczął sponsoring rozgrywek pierwszej ligi piłkarskiej. Nic dziwnego, bowiem wspierał już do tej pory pierwszoligowe zespoły, jak Raków Częstochowa, Wigry Suwałki, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy GKS Katowice.

W sezonie zimowym został oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. To wszystko dzięki umowie podpisanej z Polskim Związkiem Narciarskim.

Od kilku lat bukmacher Fortuna wspiera też piłkarską Legię Warszawa.

Legalni polscy bukmacherzy

Fortuna jest jednym z najlepszych firm na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Warto zarejestrować się u tego bukmachera. Wiedzie prym jeśli chodzi o wysokość kursów i ofertę wydarzeń live. Ma też najlepszą aplikację mobilną, która jest sporym ułatwieniem dla graczy regularnie obstawiających zakłady. W rankingach polskich, legalnych bukmacherów znajduje się w czołówce zestawienia.