STS wspiera esport. Rozpoczął współpracę z Devils.one

STS sponsor Devils.one

Nie od dziś wiadomo, że największy bukmacher w Polsce wspiera szybko rozwijający się esport. Na początku 2018 roku podpisał umowę sponsorską z Polską Ligą Esportową. Często organizuje promocje na zakłady dla fanów esportu i akcje, w których różnego rodzaju inicjatywy esportowe mogą otrzymać dofinansowanie.

W lutym 2019 STS nawiązał współpracę z Devils.one, organizacją esportową, ze składem dawnego Team Kinguin. Devils.one jako jedyny polski zespół CS:GO zaprezentuje się podczas 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na świecie.

Kontrakt sponsorski STS z Devils.one

STS był pierwszym polskim bukmacherem, który wprowadził do oferty zakłady na zdarzenia esportowe i transmisje z tych wydarzeń w STS TV. Z roku na rok bukmacher czerpie coraz większe dochody ze sportów elektronicznych, a zakłady na tę dyscyplinę są coraz popularniejsze.

Umowa sponsorska daje STS status oficjalnego bukmachera Devils.one. Logotyp bukmachera zostanie umieszczony na strojach drużynowych. Ponadto branding STS znajdzie się na koszulkach zawodników w czasie transmisji rozgrywek, a także w kanałach komunikacji devils.one – w tym na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

W obszarze gamingu STS nieustannie zwiększa skalę działalności i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy.Od czterech lat aktywnie wspieramy zawodników indywidualnych, drużyny i organizacje esportowe. Sponsoring Devils.one, topowej drużyny CS:GO, której poczynania śledzi ogromna rzesza kibiców, jest dla nas ważnym elementem obecności w świecie sportów elektronicznych. Jednocześnie jest to także realizacja wcześniejszych deklaracji wsparcia dalszej profesjonalizacji rodzimego esportu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Również przedstawiciele Devils.one nie kryją radości z nawiązanej współpracy.
To, że już w dniu startu nowej organizacji podpisujemy umowę sponsorską z STS to duży sukces. Chcemy działać nieszablonowo, inaczej niż konkurencja i wierzymy, że pierwszą firmą, która na tym zyska będzie właśnie STS. Ta umowa to potwierdzenie, że nasza wizja jest atrakcyjna i wiarygodna dla partnerów biznesowych – mówi Maciej Sawicki, CEO devils.one.

Skorzystaj z oferty esportowej STS. Bukmacher przygotował specjalne kursy na odbywający się w dniach 14 luty 3 marca turniej IEM Katowice 2019. Zachęcamy również do rejestracji w STS. Dzięki naszemu kodowi bonusowemu otrzymasz 25 zł bez depozytu, 35 zł zakładu bez ryzyka i do 1200 zł od depozytu.