Premier League w Totalbet. Zgarnij cashback 200 PLN

Cashback do 200 PLN w Totalbet na zakłady Premier League

W sezon 2018/2019 odbywa się 27. edycja rozgrywek angielskiej Premier League. W rywalizacji bierze udział 20 najlepszych zespołów, w tym obrońca tytułu Manchester City. 29 i 30 stycznia 2019 rozegrane zostaną bardzo ciekawe spotkania, zmierzą się między innymi Arsenal z Cardiff City czy Newcastle z Man City.

Bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję z okazji 24. kolejki rozgrywek. Gracze, którzy w dniach 29-30 stycznia 2019 postawią kupon na Premier League mogą liczyć na cashback do 200 zł. Zarejestruj się u tego bukmachera, by skorzystać z promocji. Używając przy rejestracji specjalnego kodu bonusowego otrzymasz freebet 40 zł.

Rozgrywki angielskiej ligi w Totalbet

Promocja Totalbet na Premier League obowiązuje w od 29 stycznia od godziny 00:00 do 30 stycznia do godziny 23:59. Postaw zakład SOLO lub AKO ze swojego konta z zakładami wyłącznie 24. kolejki rozgrywek angielskiej ligi. Minimalna stawka wynosi 50 zł, z łącznym kursem kuponu nie mniejszym niż 2.00. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci 50% twojej stawki do 200 zł. Tylko jeden twój kupon spełniający warunki promocji otrzyma cashback.

By przenieść swój zwrot do konta głównego musisz obrócić nim trzykrotnie, każdy zakład powinien zawierać minimum trzy zdarzenia z kursem łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.

Naszym zdaniem jest to ciekawa propozycja dla osób, które są kibicami angielskich drużyn i obstawiają mecze Premier League. W przypadku złego wytypowania mogą liczyć na zwrot. Co prawda podlega on trzykrotnemu obrotowi, ale przy odrobinie szczęścia i analizie statystyk można wyjść na swoje.