Promocja LV BET na Puchar Świata w Zakopanem. Zwrot za brak podium

Promocja LV BET na Puchar Świata w Zakopanem 2019

Już 19 i 20 stycznia 2019 w Zakopanem odbędzie się konkurs w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zawody rozegrane zostaną na Wielkiej Krokwi. Na konkursie zobaczymy aż 12 Polaków!

Turniej w Zakopanem cieszy się ogromną popularnością polskich kibiców. Z tej okazji bukmacher LV BET zorganizował promocję dla graczy, którzy postawią zakład na miejsce na podium, dla któregoś z naszych zawodników. Jeśli nie trafisz, buk zwróci ci stawkę. Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają konto u bukmachera. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem LV BET zarejestruj się korzystając z naszego kodu bonusowego. Dzięki niemu otrzymasz wyjątkowy pakiet na start.

Stawiaj w LV BET na triumf Polaków w konkursie Pucharu Świata

Akcja bukmachera trwa od 16 stycznia od godziny 10:00 do 20 stycznia do godziny 16:00. Wystarczy postawić kupon na zwycięstwo Polaka w konkursie indywidualnym w Zakopanem. Jeśli twój faworyt nie zajmie żadnego miejsca na podium bukmacher zwróci ci 100 % stawki. Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł. Minimalna stawka to 10 zł.

Gdy gracz postawi kupon kombi, to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Zwrot za przegrany kupon zostanie przekazany 21 stycznia do godziny 17:00. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.