Hot as Hades - Promocja w OddsRing

Promocja Oddsring – Hot as Hades

Promocja na Oddsring – Hot as Hades

Oddsring uruchomiło w swoim kasynie internetowym świetną promocję z wykorzystaniem gry Hot as Hades. Możesz w niej zgarnąć pakiet warty 6000 euro. Jak zatem wyglądają warunki tej promocji?

Graj na Oddsring

Za każde obrócone 50 euro w grze Hot as Hades zyskasz jeden los na loterii. Co ważne są to pieniądze obrócone w tej grze, więc im więcej będziesz wygrywał tym Twoje szanse będą większe. Oczywiście z każdym losem twoje szanse na główną wygraną się zwiększają. Być może do wygranej wystarczy Ci jeden los, jednak warto zdobyć chociaż kilka. W ten sposób twoje szanse szybko urosną. Pamiętaj, że na starcie wpisując kod bonusowy Oddsring zyskasz bonus w wysokości 200% do 200 euro czyli ponad 800 złotych!

Co możesz wygrać?

Do wygrania jest aż 5 pakietów, w którym najwyższy z nich to gadżety elektroniczne o wartości 6000 euro, czyli ok. 25 tysięcy złotych. W ramach tego pakietu wchodzi: telewizor 55 cali, MacBook Air, Ipad 3 mini, Iphone 6, konsola do gier i zestaw głośników. Szanse na wygraną będziesz miał już po obróceniu 50 euro. Jest to bardzo mała kwota, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwą wygraną. Pozostałe pakiety też są warte uwagi. Drugie miejsce to pakiet wart 2500 euro (te same nagrody co w pierwszym z wyłączeniem telewizora). Nagrody nr 3 i 4 zawierają iphona 6, więc też jest o co walczyć. Losowania nastąpi 3 sierpnia 2015 r.