Promocja Rozbij bank na STS

Promocja Rozbij bank na STS

STS wyszło naprzeciw zapotrzebowaniu graczy i zapronowało nową promocję dla użytkowników smarfonów i tabletów. Teraz, dzięki obstawianiu na urządzeniach mobilnych możesz zgarnąć część z puli 10.000 złotych.

Aplikacja mobilna STS

Nowa promocja działa tylko przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej STS. Znajdziesz ją zarówno w appstorze jak i google play, czyli możesz skorzystać z promocji na urządzeniach z systemem iOS oraz android. Aby wziąć udział w promocji najpierw ściągnij apkę i zaloguj się na swoje konto. Jeżeli obstawisz 10 zwycięskich zakładów z łącznym wkładem co najmniej 50 złotych zyskasz część puli w wysokości 10 000 złotych! Gracze mogą wysłać dowolną ilość zakładów, czyli możesz próbować do skutku. Pula ta jest dzielona na wszystkich uczestników promocji. Czas na wzięcie udziału jest niestety ograniczony, konkurs trwa do 20 września 2015 r.

Kod Bonusowy na STS

Oprócz tej promocji możesz też skorzystać z kodu promocyjnego na STS i zgarnąć 200 złotych za darmo. Wpisz podczas rejestracji kod: BONUS2015 a pieniądze bonusowe wpłyną od razu na Twoje konto. Aby je wypłacić wystarczy obrócić trzy razy bonus po kursie co najmniej 1.7 a pieniądze będą Twoje! Korzystanie z kodu promocyjnego nie jest ograniczone w czasie. Kod obowiązuje tak długo jak obowiązuje promocja. Jednak regularnie sprawdzamy czy nasz kod promocyjny działa i czy gwarantuje otrzymanie środków przez graczy.