Promocje bukmacherskie

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze bukmachera są promocje bukmacherskie. To one najbardziej kuszą nowych graczy. Ważne są te, które otrzymuje się po rejestracji konta, ale również te, które bukmacher proponuje stałym graczom. Jak zatem prezentują się promocje bukmacherskie w legalnych polskich zakładach? Sprawdziliśmy.

Promocje bukmacherskie 2020

Promocje bukmacherskie co jakiś czas się zmieniają. Bukmacherzy próbują przekonać zainteresowane osoby, że ich oferta jest najlepsza i rejestracja konta u nich jest właściwą decyzją. Obserwują też działania konkurencji, by nie zostać w tyle. Oferty promocyjne dla graczy u niektórych buków są naprawdę rozbudowane i jest w czym wybierać. Zobaczcie kto ma ich najwięcej.

TOP 3 bukmacherów z najlepszymi promocjami

Bukmacher Bonusy i promocje Kod promocyjny
Fortuna Bonus od depozytu 1000 PLN
Bonus bez depozytu 20 PLN
Zakład bez ryzyka 130 PLN
Program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus
Mistrzostwa Typerów – nagrody dla graczy
Happy Hours – +14% do wygranych
Przyprowadź Kumpla – bonus do 100 PLN
Sprawdź kod
STS Bonus od depozytu 1200 PLN
Bonus bez depozytu 25 PLN
Zakład bez ryzyka 35 PLN
Cashback 20 PLN na Betgames
Ekstra 30 PLN bonusu co tydzień
25 PLN bonusy na esporty co tydzień
Przyprowadź kumpla – bonus 50 PLN
Sprawdź kod
TOTALbet Bonus od depozytu 5000 PLN
Bonus bez depozytu 15 PLN
20 PLN + 20 PLN freebety za rejestrację
Total Boost – najwyższe kursy
Bezpieczny zakład – zwrot za kupon z jednym nietrafionym zdarzeniem
Freebet urodzinowy 10 PLN
Total Bonus – do 51 % wyższa wygrana
Wirtuale bez podatku – +14 % do wygranych
Lucky Look – bonusy za logowanie
Sprawdź kod

Oferty powitalne bukmacherów – Kwiecień 2020

Wszyscy legalni bukmacherzy online mają przygotowane oferty na start. Są one przeznaczone dla osób, które założą konto u bukmachera. Oferty powitalne różnią się od siebie.

 • Fortuna – 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzyka + 1000 PLN od depozytu
 • STS – 25 PLN bez depozytu + 55 PLN zakład bez ryzyka + 1200 PLN od depozytu
 • forBET – 100 PLN zakład bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2000 PLN od depozytu
 • Betclic – 550 PLN zakład bez ryzyka
 • LV BET – 20 PLN bez depozytu + 1500 PLN od depozytu + 20 PLN na virtuale + 50 PLN darmowy zakład dla kibiców
 • eWinner – 210 PLN zakład bez ryzyka + 25 PLN freebet + 1000 PLN od depozu
 • Totolotek – 25 PLN bez depozytu + 49 PLN bonus mobile + 1000 PLN od depozytu
 • Milenium – 100 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN darmowy zakład + 1500 PLN od depozytów + 1500 PLN cashback w Wygraj Ligę
 • PZBuk – 100 PLN bonus + 50 PLN darmowy zakład
 • TOTALbet – 15 PLN freebet + 40 PLN bonus za rejestrację + 5000 PLN od depozytu
 • ETOTO – 200 PLN od depozytu
 • Noblebet – 50 PLN zakład bez ryzyka na virtuale + 1600 PLN od depozytu + 20 PLN w aplikacji
 • Superbet – 600 PLN od depozytu
 • BETFAN – 100 PLN zakład bez ryzyka + 3000 PLN od depozytu

Po pierwsze bonus od depozytu, czyli kwota jaka zostanie dodana do twojego konta, po tym jak wpłacisz na nie pieniądze. Mają go w ofercie niemal wszyscy bukmacherzy. To absolutne minimum jakie powinien oferować buk nowym graczom. Czasami bonusy te podzielone są na dwa lub trzy pierwsze depozyty.

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Stawiasz pieniądze na wybrany przez siebie zakład. Niestety okazuje się on przegrany. Dzięki zakładowi bez ryzyka (nazywanym też bezpiecznym zakładem lub cashbackiem) nie stracisz postawionej stawki, gdyż bukmacher zwróci ci ją na twoje konto. Cashback jest bardzo pożądany przez osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z zakładami. Dzięki niemu nie muszą się martwić o swoje pieniądze.

Istnieje również bonus bez depozytu. Jest to chyba najbardziej lubiana przez graczy forma premii. Są to środki, jakie zostaną przypisane do twojego konta za samą rejestrację. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy by go dostać i możesz ten bonus przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie zakład.

Wszystkie opisane wyżej promocje bukmacherskie dla nowych graczy podlegają wymogom obrotu, to znaczy, że nie możesz wypłacić ich od razu, gdy je dostaniesz. Byłoby to zbyt proste. Musisz spełnić pewne określone warunki, które różnią się w zależności od bukmachera.

Promocje bukmacherskie od depozytu

Zacznijmy od porównania bonusu od depozytu u legalnych bukmacherów. Ich kwoty wahają się od 500 zł do 5000 zł. Warunki obrotu tymi premiami są zazwyczaj najwyższe. Naszym zdaniem najkorzystniejsze warunki ma największy w Polsce bukmacher – STS. Bonus wynosi tam 100 % od wpłaty do 1200 zł i wystarczy obrócić nim 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Z kolei najwyższy bonus od depozytu otrzymasz rejestrując się u bukmachera TOTALbet. Nowi gracze otrzymają bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 5000 zł. Bukmacher TOTALbet posiada również kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz dodatkowy freebet.

Rejestrując się u niektórych bukmacherów, używając kodu promocyjnego, można otrzymać dodatkowe bonusy od depozytu. Taka opcja jest możliwa w forBET, eWinner i Milenium.

Darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu

Jak już wspomnieliśmy, bukmacherzy często dokładają do pakietu powitalnego bonus bez depozytu. To chyba najbardziej pożądana forma premii. Gracz otrzymuje ją za samą rejestrację. Aktualnie ofertę bez depozytu mają bukmacherzy: STS, Fortuna, Totolotek, LV BET i TOTALbet. Bonus bez depozytu w STS i Totolotku wynosi 25 zł. Na początku 2020 roku TOTALbet dołączył do oferty powitalnej dodatkowe bonusy 20 zł + 20 zł, które nowy gracz otrzyma także bez depozytu, zatem w sumie w TOTALbet można otrzymać bonus bez wpłaty do 55 zł. Bonusom bez depozytu poświęciliśmy cały artykuł, z które dowiesz się co zrobić, aby je otrzymać i jakie warunki należy spełnić, by go wypłacić.

Te freebety również podlegają obrotowi, jednak w niektórych przypadkach wystarczy zrobić to tylko raz.

Zakłady bez ryzyka na start

Ostatnim, bardzo popularnym bonusem powitalnym jest zakład bez ryzyka. Taką premię znajdziemy w pakietach startowych bukmacherów: Fortuna, STS, forBET, Betclic, Milenium, BETFAN, Noblebet i eWinner. Najwyższy cashback proponuje Betclic, a wynosi on 550 zł, jeśli podczas rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego Betclic. By otrzymać zakład bez ryzyka w STS i forBET musisz także użyć kodu promocyjnego. Zaś kod promocyjny Fortuna zwiększa cashback ze 100 zł do 130 zł. 

Najlepsze programy lojalnościowe u bukmacherów internetowych

Gdy już założysz konto u bukmachera i zaczniesz swoją przygodę z zakładami, zwróć uwagę na promocje u bukmacherów internetowych. Zazwyczaj w menu głównym znajduje się zakładka “Bonusy” lub “Promocje”. Tam trafiają opisy aktualnie obowiązujących promocji bukmacherskich. Część z nich jest bezterminowa, inne trwają kilka tygodnia a jeszcze inne 1-2 dni.

Niektóre zakłady posiadają również programy lojalnościowe dla graczy. Użytkownicy zbierają punkty za postawione kupony, logowanie czy rejestrację. Później mogą je wymienić na darmowe zakłady czy nagrody rzeczowe. Takie programy mają bukmacherzy: LV BET, Fortuna, Milenium, STS i Totolotek.

Punkty Fortuna Klub Plus

Osoby zarejestrowane w Fortunie mogą przystąpić do programu Fortuna Klub Plus. Wystarczy wypełnić formularz przystąpienia. Członkowie FKP za każdy postawiony zakład gracz otrzymuje punkty (każde postawione 2 zł to 1 punkt). Czasami bukmacher przyznaje indywidualnie punkty najlepszym graczom. Jednego dnia użytkownik może zebrać maksymalnie 300 pkt.

Zebrane punkty można wymienić na:

 • Bonusy z katalogu
 • Darmowe zakłady
 • Bonusy kursowe

Dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty.

LV Punkty

Również bukmacher LV BET posiada swój program lojalnościowy. Za każde zagrane 25 zł gracz otrzymuje 1 LV Punkt. Minimalna liczba punktów, które można wymienić na gotówkę wynosi 100 (równowartość 5 zł). Co ważne środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają obrotowi. Do programu nie trzeba się osobno zapisywać, w momencie postawienia pierwszego zakładu bukmacher zaczyna przyznawać punkty.

Pamiętaj też o dobrej ofercie powitalnej LV BET. Otrzymasz bonus od depozytu 1500 zł i freebet bez depozytu 20 zł. Oferta bez wpłaty jest dostępna tylko z kodem promocyjnym.

Bet Club Totolotek

Program lojalnościowy BetClub istnieje w Totolotku od dawna, jednak po zmianie właściciela  zmieniły się także zasady jego działania.

Każdy gracz Totolotka jest automatycznie członkiem BetClub. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które wymieniasz na darmowe zakłady. W zależności od rodzaju zakładu dostajesz:

 • Toto-Mix- stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub
 • Toto-Mix Live – stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub

Oczywiście bukmacher będzie organizował również czasowe promocje, w których będzie można wymienić na dodatkowe punkty.

W programie, w zależności od liczby punktów, gracz ma określony status: srebrny, złoty i platynowy.

Strefa VIP STS

Największy bukmacher w Polsce prowadzi Strefę VIP. Ten program działa inaczej niż te w LV BET, Fortunie czy Totolotku. Jego członkiem można zostać jedynie na specjalne zaproszenie STS. Kogo bukmacher zaprasza do eksluzywnego klubu? Graczy, którzy są najaktywniejsi (pod uwagę brane są: depozyty, obrót, częstotliwość obstawiania i wygrane).

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w klubie VIP?

 • zaproszenia na wydarzenia
 • prezenty urodzinowe
 • błyskawiczna autoryzacja
 • dedykowana konsultantka i priorytetowa obsługa

VIP – Club forBET

Podobny program lojalnościowy dla najaktywniejszych graczy prowadzi bukmacher forBET. Dołączyć do niego mogą osoby, które otrzymają specjalne zaproszenie od buka. Szanse na to mają osoby, które są aktywne w serwisie bukmachera, dokonują dużego obrotu, często dokonują wysokich wpłat i wygrywają.

Członkowie VIP – Club otrzymują:

 • szybką autoryzację
 • zaproszenia na wydarzenia sportowe
 • osobistego opiekuna VIP
 • promocje i bonusy

Liga Mistrzów Milenium

W Lidze Mistrzów Milenium uczestnicy zbierają punkty, które otrzymują za każdy postawiony zakład online. Punkty otrzymujesz bez względu na to czy zakład był wygrany czy przegrany. Im wyższa stawka i więcej zdarzeń tym więcej punktów. Członkiem Ligi Mistrzów Milenium staje się każdy, kto założy konto internetowe u tego buka. Za zebrane punkty gracz otrzymuje kredyty. Za odpowiednią ilość kredytów można stawiać zakłady. Otrzymane kredyty na grę trzeba obrócić 1 raz.

Sklep Gracza w PZBuk

Ostatnim bukmacherem, który posiada program lojalnościowy dla graczy jest PZBuk. Tu również gracze zbierają punkty, które otrzymują za proste aktywności na stronie buka. Mogą je później wymienić na bonusy, darmowe zakłady i inne nagrody.

Dla przykładu: za rejestrację konta gracz otrzymuje aż 600 punktów, za codzienne logowanie 25 punktów, za każdy poprawny i zatwierdzony dokument 1000 punktów. Ponadto za wpłatę depozytu minimum 50 zł również przyznawane są punkty.

Strefa VIP w Betclic

Program lojalnościowy Betclic jest przeznaczony dla graczy, którzy są najaktywniejsi na swoim koncie i najbardziej zaangażowani. By dostać się do Strefy VIP trzeba otrzymać zaproszenie od bukmachera.

Co zyskujesz będąc członkiem programu? Przede wszystkim dedykowany zespół, który zapewni profesjonalną pomoc. Poza tym gracze ze strefy otrzymują specjalne oferty i promocje odpowiadające ich oczekiwaniom i potrzebom. Ponadto upominki i zaproszenia na ciekawe wydarzenia sportowe, a także dostęp do nowych promocji i nowinek technologicznych przed pozostałymi graczami.

Bonusy bukmacherskie online

Każdy buk ma również w swojej ofercie długoterminowe promocje dla graczy. Można w nich zdobyć cashbacki, bonusy od depozytu, większe kursy, grę bez podatku i wiele więcej. Zróbmy ich szybki przegląd.

Fortuna

Fortuna bonusy i promocje

Mistrzostwa Typerów – całoroczna promocja dla członków Fortuna Klub Plus; co miesiąc do wygrania są atrakcyjne nagrody; Mistrzostwa trwają cały rok i są podzielone na 12 etapów;

Happy Hours – z okazji rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy innych ważnych turniejów piłkarskich Fortuna wprowadza bonus Happy Hours, który dodając do swojego kuponu Ako lub Maxikombi z co najmniej trzema zdarzeniami z oferty prematch po min. stawce 20 zł otrzymasz 14% więcej do wygranego kuponu;

Przyprowadź Kumpla – w tej promocji można zdobyć bonus za polecenie znajomego; jeśli wpisze on w formularzu rejestracyjnym numer gracza, który zachęcił go do założenia konta, polecający otrzyma bonus od 10 do 100 zł (wysokość bonusu zależy od wysokości wpłaconego depozytu)

STS

STS bonusy i promocje

Emocje Rządzą – w zależności od rozgrywek, których dotyczy promocja mamy: Mistrzowskie, Ligowe, Europejskie czy Pucharowe Emocje Rządzą; w ramach promocji jest ustalona pula nagród, która jest dzielona na najlepiej typujących graczy, zazwyczaj jest to 50 000 zł;

Zaproś Kumpla – podobna promocja jak opisana wyżej w Fortunie; za polecenie znajomemu zakładów STS do zdobycia jest bonus 50 zł; jeśli nowy gracz zarejestruje się w STS korzystając z linku, który otrzyma od znajomego, wpłaci min. 50 zł i zagra za mim. 150 zł, osoba która mu poleciła te zakłady otrzyma bonus 50 zł;

Bezpieczne 20 PLN na Betgames – w STS można obstawiać wyniki gier karcianych, takich jak: wojna, bakarat i poker. Dla tych, którzy postawią swój pierwszy zakład w Betgames bukmacher przygotował zakład bez ryzyka 20 zł

Ekstra 30 PLN – dokonując obrotu w skali tygodnia na kwotę min. 200 zł otrzymasz ekstra 30 zł na konto bonusowe; do promocji liczą się tylko kupony z kursem nie mniejszym niż 1.85; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Ekstra 25 PLN – dokonując obrotu w skali tygodnia na kwotę min. 300 zł na sporty wirtualne otrzymasz ekstra 25 zł na konto bonusowe; do obrotu liczą się tylko kupony na virtuale z kursem nie mniejszym niż 2.00; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Bezpieczne 25 PLN na Betgames – stawiając kupony na Betgames w każdym tygodniu z kursem min. 2.00 bierzesz udział w akcji; na konto bonusowe otrzymasz 10 % sumy stawek wygranych kuponów z danego tygodnia, maksymalnie do 25 zł; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Bezpieczne 25 PLN na Esport – typuj zakłady SOLO na esporty z kursem min. 1.85; jeśli przegrasz STS doda do twojego konta bonusowego 10 % wartości wkładu; kolejne kupony zawarte przez ciebie w danym tygodniu będą sumowane; maksymalny zwrot wynosi 25 zł; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Totolotek

Promocje Totolotek

Bonus w Aplikacji Mobilnej – pobierz aplikację Totolotka w trzech prostych krokach, następnie wpłać minimum 20 zł. Bukmacher przyzna ci bonus 100 % do 49 zł

Bonus King Size – w tej promocji możesz zwiększyć swoje wygrane nawet o 66 %; wpłać co najmniej 20 zł na swoje konto i postaw zakład; im więcej zakładów połączysz, tym większy będzie twój bonus; liczą się zdarzenia z kursem min. 1.21; bonus przysługuje już za 5 zdarzeń (5 %) na kuponie, kolejne zdarzenia zwiększają bonus (np. 6 zdarzeń – 10 %, 10 zdarzeń – 30 %, 20 zdarzeń – 52 %); maksymalny bonus 66 % dostępny jest za kupon z 30 zdarzeniami

LV BET

LV BET bonusy i promocje

Bezpieczny Kupon – stawiając kupon KOMBI z minimum 5 zdarzeniami można otrzymać zwrot jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione; zwrot do 50 zł jest wypłacany co poniedziałek na konto gracza w postaci bonusu; pod uwagę brany jest pierwszy kupon postawiony przez gracza w danym tygodniu i spełniający warunki promocji;

Multikozak – postaw kupon KOMBI z minimum 4 zakładami a bukmacher doda do twojej wygranej bonus; wysokość bonusu jest uzależniona od liczby zakładów na kuponie, od 7,5 % do 25 %;

Wiosenny konkurs 30 000 PLN – stawiając codziennie w dniach 25.03-26.04.2020 zakład za min. 20 zł (zakłady muszą dotyczyć zdarzeń, które odbywają się w ten sam dzień), z kursem min. 1.50 weźmiesz udział w rankingu; w puli promocji jest 30 000 zł

Gruby Kupon – codziennie LV BET przygotowuje kupon z wyższym kursem całkowitym; gotowy Gruby Kupon może mieć kurs większy nawet o 20 %;

Dwie Dychy na Sporty Wirtualne – promocja na zakłady na sporty wirtualne, w której do zdobycia jest bonus 20 zł; stawiając zakłady na virtuale za minimum 100 zł w danym tygodniu, gracz otrzyma bonus 20 zł w następnym tygodniu

Turniej Esportowy – typując zakłady na esporty w dniach 19..03-19.04.2020 zbierasz punkty zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony; do promocji liczą się zakłady na: CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory; 10 osób z najwyższą liczbą punktów otrzyma bonusy, za pierwsze miejsce do zgarnięcia jest 800 zł

Poleć przyjaciela – za polecenie zakładów LV BET przyjacielowi oboje otrzymacie bonus 20 zł; wystarczy, że twój znajomy zarejestruje konto, wpłaci depozyt min. 50 zł i poda ci swój login; ty wysyłasz jego i swój login na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: Poleć przyjaciela; po weryfikacji konta przyjaciela oboje otrzymacie bonusy 20 zł

Bonusy dla kibiców – LV BET przygotował też specjalne bonusy dla kibiców drużyn, których jest sponsorem i tak, na darmowy zakład w wysokości 50 zł mogą liczyć osoby, które posiadają karnety na mecze: Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź

forBET

forBET bonusy i promocje

Bonus urodzinowy – z okazji urodzin forBET daje graczom bonus 20 zł; promocja dotyczy graczy, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy przed urodzinami wpłacili minimum 100 zł depozytu i dokonali min. jednokrotnego obrotu; obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin;

Stwórz najlepszą drużynę Premier League – coś dla fanów gry Fantasy Premier League, w której można stworzyć własny skład i rywalizować w lidze z innymi graczami; nagrody w promocji forBET będą przyznawane co miesiąc dla najlepszej 15-stki oraz przez cały sezon; do zgarnięcia bonusy od 25 zł do 800 zł oraz koszulki ulubionej drużyny Premier League

#TyperJanusz – forBET został jakiś czas temu dumnym sponsorem szympansa Janusza, który mieszka w warszawskim Zoo, dlatego przygotował promocję, w której za zdjęcie z tym właśnie szympansem bądź przy tablicy informacyjnej w Zoo bukmacher nagrodzi graczy bonusem 50 zł (należy opublikować je w social mediach i oznaczyć hasztagiem: #TyperJanusz)

TOTALbet

TOTALbet bonusy i promocje

Nowy Total Bonus – bukmacher powiększa wygrane za kupony AKO już z 2 zdarzeniami; wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń, premia waha się od 2 do 51 %;

Total Boost – TOTALbet codziennie wybiera zdarzenia, na które znacznie podnosi kursy;

Bezpieczny Zakład – gdy jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, bukmacher zwróci stawkę; minimalna stawka kuponu wynosi 10 zł, musi się na nim znaleźć co najmniej 1o zdarzeń;

Najlepsze Kupony – TOTALbet nagradza bonusami najlepsze kupony tygodnia; wyróżnione zostają: Wygrana Tygodnia i AKO Tygodnia; do zgarnięcia bonusy 200 zł;

Super Total Bonus – bonus podnosi wygraną w sportach wirtualnych nawet o 40 %; im więcej zdarzeń z virtuali na kuponie tym większy bonus do wygranej; przy 3 zdarzeniach bonus wynosi 5%, a przy 10 aż 40 %;

Freebet urodzinowy – bukmacher obdarowuje graczy prezentami; z okazji urodzin każdy otrzyma freebet 10 zł; o bonus można się ubiegać trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach

Najwyższy kurs na esport – TOTALbet gwarantuje najwyższy kurs na esport; jeśli gracz znajdzie wyższy kurs na konkretne zdarzenie esportowe u innego bukmachera to TOTALbet podniesie kurs u siebie; promocją objęte są kursy na faworytów spotkań

Lucky Look – kasa za logowanie; każdego dnia TOTALbet losuje 10 osób, które mogą zgarnąć bonus 100 zł logując się na swoje konto między godziną 19:00 a 20:00; w przypadku nieodebrania nagrody następuje kumulacja

PZBuk

PZBuk bonusy i promocje

Kombodoładowanie – bonusy do wygranych w zakładach wielokrotnych; maksymalny bonus wynosi 15%; promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe następujących lig: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich, Lidze Narodów oraz na esporty;

Komborakieta – promocja na przedmeczowe zakłady kombinacyjne na tenisa zwiększające wygrane z kuponu; dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości zdarzeń na kuponie: zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %; każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.50

Puchar Typera – co jakiś czas, w ofercie promocyjnej PZBuk, z okazji ważnych wydarzeń sportowych, pojawia się Puchar Typera; w określonym przez bukmachera czasie gracze stawiają zakłady, najlepsi zostaną nagrodzeni bonusami nawet do 2000 zł

Zakłady Kardio – wystarczy wejść na swoje konto w aplikacji lub na stronie mobilnej; następnie wybrać opcję kardio i czas, w którym padnie bramka; twój zakład zostanie podzielony na 3 przedziały czasowe, z których każdy daje coraz większą wygraną

Cyber Poniedziałki – gracze mogą zgarnąć 10 zł darmowego zakładu co tydzień; należy postawić zakład wielokrotny w aplikacji i po spełnieniu wszystkich wymogów otrzymać darmowy zakład do wykorzystania na sporty wirtualne

Milenium

Milenium bonusy i promocje

Bonus 5 -10 – 15 – bonus do wygranych zakładów wielokrotnych; 5-9 zdarzeń wygrana wyższa o 5%, 10-14 zdarzeń to 10% więcej, 15 i więcej zdarzeń to 15% do wygranej

Happy Hour  – Milenium posiada promocję Happy Hour na zakłady przedmeczowe, zakłady live i sporty wirtualne; by skorzystać z promocji prematch na kuponie muszą znaleźć się minimum 4 zdarzenia, bukmacher zwiększy wygraną o 14 %; Happy Hour Live dotyczą zakładów wielokrotnych na żywo, promocja obowiązuje od wt. do czw. od 15:00 do 17:00, wtedy wygrane rosną o 14 %; obstawiając sporty wirtualne we wskazanych przez bukmachera godzinach również można zwiększyć wygrana o 14 %;

Bonus Grand – obstaw zakład wielokrotny z minimum 5 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia 2.00 a otrzymasz bonus – większą wygraną o 20 %

Na Luzie i bez Ryzyka -w wybrane dni działa promocja Na Luzie i bez Ryzyka; umożliwia obstawianie zakładów piłkarskich na lepszych warunkach; w dniu promocji należy postawić zakłady za min. 40 zł, a zdarzenie z promocyjnego meczu wytypujesz w zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym za 20 zł, jeśli okaże się przegrany bukmacher zwróci jego stawkę;

Typ Dnia – bukmacher codziennie wybiera jedno lub dwa najciekawsze wydarzenia, które można obstawić po wyższym kursie niż standardowo;

Milenium Bezpieczny – promocja na zakłady wielokrotne; w przypadku jednego błędu na kuponie wygrywasz 10-krotność stawki zakładu

Zakłady Turbo – w wybrane dni Milenium proponuje graczom kilka kombinacji spośród najpopularniejszych wydarzeń z oferty przedmeczowej; Zakład Turbo to kombinacja od 2 do 4 wybranych zdarzeń, która pozwala zwiększyć kurs nawet o 30 %

Wygraj Ligę – gracze Milenium należą do jednej z czterech lig, obstawiają i rywalizują z innymi graczami; co miesiąc walczą o bonusy, cashbacki, ale też awanse i spadki to innych lig

Superoferta – codziennie Milenium proponuje podwyższone kursy na wybrane zdarzenia; stawiaj kupony AKO z wydarzeniami superoferty; na kupon możesz wrzucić aż cztery specjalne zdarzenia

Etoto

Etoto bonusy i promocje

Zaproś Przyjaciela – promocja, w której do zdobycia jest maksymalnie 500 zł; użytkownik Etoto podając adres mailowy swojego znajomego wysyła mu wiadomość z zaproszeniem do dołączenia do bukmachera; jeśli osoba zaproszona zarejestruje się przez link zamieszczony w mailu i dokona obrotu na min. 300 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20 otrzymujecie oboje bonus 50 zł na grę; jako osoba zapraszająca musisz mieć na koncie obrót na min. 50 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20;

Bonus Return – stawiaj zakłady pojedyncze i wielokrotne na tenisa za minimum 50 zł i garnij cashback 25 % stawki do 100 zł;

Weekendogranie – bonus za zakłady stawiane w weekendy; postaw w weekend co najmniej trzy zakłady, każdy za minimum 50 zł; niezależnie od wyniku zakładów Etoto doda bonus 25 zł;

TOP 3 – w każdym tygodniu Etoto wybiera trzy zdarzenia, które biorą udział w promocji TOP 3; postaw zakład za minimum 100 zł na wygraną lub remis w wybranym przez buka meczu, jeśli nie trafisz dostaniesz freebet 50 zł;

E-granie – postaw dowolny zakład za min. 50 zł na wydarzenie e-sportowe, jeśli nie trafisz dostaniesz zwrot 50 % stawki do 100 zł;

Kornery -stawiając pojedynczy zakład za min. 50 zł na rzuty rożne w wybranym przez siebie spotkaniu, w przypadku przegranej otrzymasz freebet 25 zł;

Mniej/Więcej – kolejny cashback na zakłady na piłkę nożną; stawiając zakład na sumę goli za min. 50 zł na wybrane przez siebie spotkanie piłkarskie w razie niepowodzenia dostaniesz freebet 25 zł;

Nocne Granie – promocja na zakłady live na amerykańskie ligi: NFL, NHL, MLS, MLB i NBA; postaw kupon live za minimum 100 zł na wybrane zdarzenie wymienionych lig i w razie niepowodzenia odbierz bonus 50 zł

Typuj Naszą – postaw zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig piłkarskich (od ekstraklasy do 4. ligi), jeśli nie trafisz dostaniesz freebet 50 zł

BETFAN

BETFAN bonusy i promocje

Bez Podatku – stawiając na kuponie co najmniej dwa zdarzenia z kursem łącznym min. 2.00, bukmacher zmieni współczynnik na 1 dzięki czemu wygrana wzrośnie o 14 %; z promocji można korzystać wiele razy;

Radar365 – w tej akcji wyszukiwane są najlepsze promocje dnia i można w niej wygrać cashbacki, doładowania konta czy inne premie; codziennie Radar365 to inna promocja, dlatego trzeba na bieżąco śledzić ofertę na stronie bukmachera

Happy Hours – codziennie w określonych godzinach gracze mogą typować zakłady w Betfan bez podatku; o tym czy promocja jest aktywna dowiesz się wchodząc na stronę betfan.pl; by skorzystać z promocji należy postawić kupon z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1.25; gdy spełnisz te warunki twoja wygrana będzie wyższa o 14 %

Betclic

Betclic bonusy i promocje

BOOST – bukmacher zwiększa kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe; jeśli obok zdarzenia pojawi się specjalna pomarańczowa ikona to znaczy, że kurs tego zdarzenia jest podwyższony

Totalizator Betclica – dołącz do promocji stawiając kupon wielokrotny za stawkę min. 10 zł zawierający dokładnie 14 zakładów specjalnych Totalizatora Betclic; do wygrania minimum 10 000 zł

MULTI+ – stawiając kupony AKO w Betclic na co najmniej 5 zdarzeń otrzymasz wyższą wygraną; za 5 zdarzeń na kuponie wygrana zostanie zwiększona o 7 %, a za 13 zdarzeń lub więcej nawet o 50 %.

Noblebet

Noblebet bonusy i promocje

Zakłady dotowane – promocja na zakłady kombinacyjne; postaw kupon z minimum trzema zdarzeniami i zwiększ wygraną; im więcej zdarzeń tym większa dodatkowa wygrana, nawet 500 zł

+14 % w aplikacji – do każdego wygranego zakładu postawionego na stronie mobilnej lub w aplikacji Noblebet dodaje 14 %

W Ekstraklasie zwrot za 0-0 – promocja dla fanów Ekstraklasy; jeśli mecz, który obstawiłeś zakończy się bezbramkowym remisem i twój zakład okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki 50 zł

50 PLN dla kibiców Śląska – Noblebet został oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław i w związku z tym zarejestrowani gracze, którzy wyślą na adres: kibice@noblebet.pl potwierdzenie zakupu karnetu na bieżący sezon na Śląsk Wrocław, otrzymają darmowy zakład 50 zł

Zwrot 20 % na sporty wirtualne – stawiaj zakłady na sporty wirtualne, a w razie niepowodzenia Noblebet zwróci ci 20 % stawki (netto); promocja rozliczana jest w systemie tygodniowym, a maksymalny cashback w danym tygodniu może wynieść 100 zł; na promocję mogą liczyć gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł

Promocje bukmacherów

Większość bukmacherów oferuje również swoim graczom okazjonalne promocje, które udostępniane są z okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak gale bokserskie czy KSW, mistrzostwa piłkarskie czy rozgrywki ligowe. Zwykle obowiązują one tylko w czasie kiedy odbywa się konkretne wydarzenie sportowe.

Jak widać jest w czym wybierać jeśli chodzi o promocje bukmacherskie. Przeglądając oferty bukmacherów warto na nie zwrócić uwagę. Zapoznać się z bonusami powitalnymi, programami lojalnościowymi, stałymi i okazjonalnymi promocjami. Dzięki nim można naprawdę wiele zyskać. Nie zapomnij jednak poznać warunków obrotu poszczególnych bonusów, gdyż niekiedy początkowo promocja może wydawać się bardzo atrakcyjna, jednak by wypłacić freebet trzeba spełnić wiele wymagających warunków.