Promocje bukmacherskie

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze bukmachera są promocje bukmacherskie. To one najbardziej kuszą nowych graczy. Ważne są te, które otrzymuje się po rejestracji konta, ale również te, które bukmacher proponuje stałym graczom. Jak zatem prezentują się promocje bukmacherskie w legalnych polskich zakładach? Sprawdziliśmy.

Promocje bukmacherskie 2020

Promocje bukmacherskie co jakiś czas się zmieniają. Bukmacherzy próbują przekonać zainteresowane osoby, że ich oferta jest najlepsza i rejestracja konta u nich jest właściwą decyzją. Obserwują też działania konkurencji, by nie zostać w tyle. Oferty promocyjne dla graczy u niektórych buków są naprawdę rozbudowane i jest w czym wybierać. Zobaczcie kto ma ich najwięcej.

TOP 3 bukmacherów z najlepszymi promocjami

BukmacherBonusy i promocjeKod promocyjny
FortunaBonus od depozytu 2000 PLN
Bonus bez depozytu 20 PLN
Zakład bez ryzyka 215 PLN
Program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus
Mistrzostwa Typerów – nagrody dla graczy
Happy Hours – +14% do wygranych
Przyprowadź Kumpla – bonus do 100 PLN
SPRAWDŹ KOD
STSBonus od depozytu 1200 PLN
Bonus bez depozytu 25 PLN
Zakład bez ryzyka 35 PLN
Cashback 20 PLN na Betgames
Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne
25 PLN bonusy na esporty co tydzień
Przyprowadź kumpla – bonus 50 PLN
Bezpieczne 25 PLN na BetGames
Pewne 20 PLN na sporty wirtualne
Akcja specjalna – 25 000 PLN do podziału
SPRAWDŹ KOD
TOTALbetBonus od depozytu 5000 PLN
Bonus bez depozytu 15 PLN
20 PLN + 20 PLN freebety za rejestrację
Total Boost – najwyższe kursy
Bezpieczny zakład – zwrot za kupon z jednym nietrafionym zdarzeniem
Freebet urodzinowy 10 PLN
Total Bonus – do 51 % wyższa wygrana
Wirtuale bez podatku – +14 % do wygranych
Lucky Look – bonusy za logowanie
SPRAWDŹ KOD
Bukmacherzy z najlepszymi promocjami

Oferty powitalne bukmacherów – Sierpień 2020

Wszyscy legalni bukmacherzy online mają przygotowane oferty na start. Są one przeznaczone dla osób, które założą konto u bukmachera. Oferty powitalne różnią się od siebie.

 • Fortuna – 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzyka + 2000 PLN od depozytu
 • STS – 25 PLN bez depozytu + 75 PLN zakład bez ryzyka + 1200 PLN od depozytu
 • forBET – 100 PLN zakład bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2200 PLN od depozytu
 • Betclic – 550 PLN zakład bez ryzyka
 • LV BET – 20 PLN bez depozytu + 1500 PLN od depozytu + 20 PLN na virtuale + 50 PLN darmowy zakład dla kibiców
 • eWinner – 160 PLN zakład bez ryzyka + 500 PLN od depozytu
 • Totolotek – 25 PLN bez depozytu + 49 PLN bonus mobile + 500 PLN od depozytu
 • PZBuk – 200 PLN ekstra bonus + 200 PLN zakład bez ryzyka
 • TOTALbet – 15 PLN freebet + 40 PLN bonus za rejestrację + 5000 PLN od depozytu
 • ETOTO – 200 PLN od depozytu
 • Noblebet – 50 PLN zakład bez ryzyka na virtuale + 1600 PLN od depozytu + 20 PLN w aplikacji
 • Superbet – 35 PLN freebet + 600 PLN od depozytu
 • BETFAN – 100 PLN zakład bez ryzyka + 3000 PLN od depozytu
 • BetX – 200 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN bez depozytu + 5000 PLN od depozytu

Rodzaje promocji bukmacherskich na start

Bonus od depozytuprzyznawany po dokonaniu wpłaty
Bonus bez depozytuprzyznawany za rejestrację konta
Zakład bez ryzykazwrot całości/części stawki przegranego zakładu
Freebetdarmowy zakład
Rodzaje bonusów powitalnych

Po pierwsze bonus od depozytu, czyli kwota jaka zostanie dodana do twojego konta, po tym jak wpłacisz na nie pieniądze. Mają go w ofercie niemal wszyscy bukmacherzy. To absolutne minimum jakie powinien oferować buk nowym graczom. Czasami bonusy te podzielone są na dwa lub trzy pierwsze depozyty.

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Stawiasz pieniądze na wybrany przez siebie zakład. Niestety okazuje się on przegrany. Dzięki zakładowi bez ryzyka (nazywanym też bezpiecznym zakładem lub cashbackiem) nie stracisz postawionej stawki, gdyż bukmacher zwróci ci ją na twoje konto. Cashback jest bardzo pożądany przez osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z zakładami. Dzięki niemu nie muszą się martwić o swoje pieniądze.

Istnieje również bonus bez depozytu. Jest to chyba najbardziej lubiana przez graczy forma premii. Są to środki, jakie zostaną przypisane do twojego konta za samą rejestrację. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy by go dostać i możesz ten bonus przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie zakład.

Wszystkie opisane wyżej promocje bukmacherskie dla nowych graczy podlegają wymogom obrotu, to znaczy, że nie możesz wypłacić ich od razu, gdy je dostaniesz. Byłoby to zbyt proste. Musisz spełnić pewne określone warunki, które różnią się w zależności od bukmachera.

Promocje bukmacherskie od depozytu

Zacznijmy od porównania bonusu od depozytu u legalnych bukmacherów. Ich kwoty wahają się od 500 zł do 5000 zł. Warunki obrotu tymi premiami są zazwyczaj najwyższe. Naszym zdaniem najkorzystniejsze warunki ma największy w Polsce bukmacher – STS. Bonus wynosi tam 100 % od wpłaty do 1200 zł i wystarczy obrócić nim 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Z kolei najwyższy bonus od depozytu otrzymasz rejestrując się u bukmachera TOTALbet. Nowi gracze otrzymają bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 5000 zł. Bukmacher TOTALbet posiada również kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz dodatkowy freebet.

Rejestrując się u niektórych bukmacherów, używając kodu promocyjnego, można otrzymać dodatkowe bonusy od depozytu. Taka opcja jest możliwa w forBET.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020 bez depozytu

Jak już wspomnieliśmy, bukmacherzy często dokładają do pakietu powitalnego bonus bez depozytu. To chyba najbardziej pożądana forma premii. Gracz otrzymuje ją za samą rejestrację. Aktualnie ofertę bez depozytu mają bukmacherzy: STS, Fortuna, Totolotek, LV BET i TOTALbet. Bonus bez depozytu w STS i Totolotku wynosi 25 zł. Na początku 2020 roku TOTALbet dołączył do oferty powitalnej dodatkowe bonusy 20 zł + 20 zł, które nowy gracz otrzyma także bez depozytu, zatem w sumie w TOTALbet można otrzymać bonus bez wpłaty do 55 zł. Bonusom bez depozytu poświęciliśmy cały artykuł, z które dowiesz się co zrobić, aby je otrzymać i jakie warunki należy spełnić, by go wypłacić.

Te freebety również podlegają obrotowi, jednak w niektórych przypadkach wystarczy zrobić to tylko raz.

Zakłady bez ryzyka na start

Ostatnim, bardzo popularnym bonusem powitalnym jest zakład bez ryzyka. Taką premię znajdziemy w pakietach startowych bukmacherów: Fortuna, STS, forBET, Betclic, PZBuk, eWinner, BETFAN, Noblebet i BetX. Najwyższy cashback proponuje Betclic, a wynosi on 550 zł, jeśli podczas rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego Betclic. By otrzymać zakład bez ryzyka w STS i forBET musisz także użyć kodu promocyjnego. Kod promocyjny Fortuna zwiększa cashback z 200 zł do 215 zł, zaś kod promocyjny eWinner ze 150 zł na 160 zł.

Najlepsze programy lojalnościowe u bukmacherów internetowych

Gdy już założysz konto u bukmachera i zaczniesz swoją przygodę z zakładami, zwróć uwagę na promocje u bukmacherów internetowych. Zazwyczaj w menu głównym znajduje się zakładka “Bonusy” lub “Promocje”. Tam trafiają opisy aktualnie obowiązujących bonusów bukmacherskich. Część z nich jest bezterminowa, inne trwają kilka tygodnia a jeszcze inne 1-2 dni.

Niektóre zakłady posiadają również programy lojalnościowe dla graczy. Użytkownicy zbierają punkty za postawione kupony, logowanie czy rejestrację. Później mogą je wymienić na darmowe zakłady czy nagrody rzeczowe. Takie programy mają bukmacherzy: LV BET, Fortuna, STS, PZBuk, eWinner, Totolotek, Betclic, TOTALbet i Noblebet.

Punkty Fortuna Klub Plus

Osoby zarejestrowane w Fortunie mogą przystąpić do programu Fortuna Klub Plus. Wystarczy wypełnić formularz przystąpienia. Członkowie FKP za każdy postawiony zakład gracz otrzymuje punkty (każde postawione 2 zł to 1 punkt). Czasami bukmacher przyznaje indywidualnie punkty najlepszym graczom. Jednego dnia użytkownik może zebrać maksymalnie 300 pkt.

Zebrane punkty można wymienić na:

 • Bonusy z katalogu
 • Darmowe zakłady
 • Bonusy kursowe

Dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty.

LV Punkty

Również bukmacher LV BET posiada swój program lojalnościowy. Za każde zagrane 25 zł gracz otrzymuje 1 LV Punkt. Minimalna liczba punktów, które można wymienić na gotówkę wynosi 100 (równowartość 5 zł). Co ważne środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają obrotowi. Do programu nie trzeba się osobno zapisywać, w momencie postawienia pierwszego zakładu bukmacher zaczyna przyznawać punkty.

Pamiętaj też o dobrej ofercie powitalnej LV BET. Otrzymasz bonus od depozytu 1500 zł i freebet bez depozytu 20 zł. Oferta bez wpłaty jest dostępna tylko z kodem promocyjnym.

Bet Club Totolotek

Program lojalnościowy BetClub istnieje w Totolotku od dawna, jednak po zmianie właściciela  zmieniły się także zasady jego działania.

Każdy gracz Totolotka jest automatycznie członkiem BetClub. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które wymieniasz na darmowe zakłady. W zależności od rodzaju zakładu dostajesz:

 • Toto-Mix- stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub
 • Toto-Mix Live – stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub

Oczywiście bukmacher będzie organizował również czasowe promocje, w których będzie można wymienić na dodatkowe punkty.

W programie, w zależności od liczby punktów, gracz ma określony status: srebrny, złoty i platynowy.

Strefa VIP STS

Największy bukmacher w Polsce prowadzi Strefę VIP. Ten program działa inaczej niż te w LV BET, Fortunie czy Totolotku. Jego członkiem można zostać jedynie na specjalne zaproszenie STS. Kogo bukmacher zaprasza do eksluzywnego klubu? Graczy, którzy są najaktywniejsi (pod uwagę brane są: depozyty, obrót, częstotliwość obstawiania i wygrane).

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w klubie VIP?

 • zaproszenia na wydarzenia
 • prezenty urodzinowe
 • błyskawiczna autoryzacja
 • dedykowana konsultantka i priorytetowa obsługa

VIP – Club forBET

Podobny program lojalnościowy dla najaktywniejszych graczy prowadzi bukmacher forBET. Dołączyć do niego mogą osoby, które otrzymają specjalne zaproszenie od buka. Szanse na to mają osoby, które są aktywne w serwisie bukmachera, dokonują dużego obrotu, często dokonują wysokich wpłat i wygrywają.

Członkowie VIP – Club otrzymują:

 • szybką autoryzację
 • zaproszenia na wydarzenia sportowe
 • osobistego opiekuna VIP
 • promocje i bonusy

Sklep Gracza w PZBuk

Ostatnim bukmacherem, który posiada program lojalnościowy dla graczy jest PZBuk. Tu również gracze zbierają punkty, które otrzymują za proste aktywności na stronie buka. Mogą je później wymienić na bonusy bukmacherskie, darmowe zakłady i inne nagrody.

Dla przykładu: za rejestrację konta gracz otrzymuje aż 600 punktów, za codzienne logowanie 25 punktów, za każdy poprawny i zatwierdzony dokument 1000 punktów. Ponadto za wpłatę depozytu minimum 50 zł również przyznawane są punkty.

Strefa VIP w Betclic

Program lojalnościowy Betclic jest przeznaczony dla graczy, którzy są najaktywniejsi na swoim koncie i najbardziej zaangażowani. By dostać się do Strefy VIP trzeba otrzymać zaproszenie od bukmachera.

Co zyskujesz będąc członkiem programu? Przede wszystkim dedykowany zespół, który zapewni profesjonalną pomoc. Poza tym gracze ze strefy otrzymują specjalne oferty i promocje odpowiadające ich oczekiwaniom i potrzebom. Ponadto upominki i zaproszenia na ciekawe wydarzenia sportowe, a także dostęp do nowych promocji i nowinek technologicznych przed pozostałymi graczami.

TOTAL VIP

To program dla graczy TOTALbet, w którym udział mogą brać wszyscy użytkownicy. Nagrodami w programie są darmowe zakłady, a dla stu osób, które osiągną status GOLD – cashback z części dokonanego obrotu na saldo główne. Aby znaleźć się w programie trzeba zbierać punkty, które otrzymuje się za zakłady. Jedna złotówka jest przeliczana na 0,5 – 1,2 punktu (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). Każdy gracz, który w ciągu tygodnia uzbiera 3500 punktów zostanie objęty programem i otrzyma freebet 10 zł. 100 graczy z największą liczbą punktów w danym tygodniu zostanie objętych statusem GOLD i poza darmowym zakładem otrzymają również cashback w wysokości części dokonanego obrotu. Jego wysokość zależy od liczby zebranych punktów i przelicznika miesięcznego.

Gentleman’s Club Noblebet

Klub Dżentelmenów Noblebet działa podobnie jak programy Betclic czy STS. Członkami ekskluzywnego klubu mogą zostać najaktywniejsi gracze, czyli tacy którzy dokonują najwyższych obrotów, wpłacają największe depozyty i często typują. Jeśli jesteś takim graczem otrzymasz od Noblebet zaproszenie.

Członkowie klubu mogą liczyć na:

 • indywidualnego opiekuna,
 • priorytet zgłoszeń i wypłat,
 • zaproszenia na wydarzenia sportowe,
 • dedykowane promocje.

Bonusy bukmacherskie 2020 online

Każdy buk ma również w swojej ofercie długoterminowe promocje dla graczy. Można w nich zdobyć cashbacki, bonusy od depozytu, większe kursy, grę bez podatku i wiele więcej. Zróbmy ich szybki przegląd.

Fortuna

Fortuna bonusy i promocje

Mistrzostwa Typerów – całoroczna promocja dla członków Fortuna Klub Plus; co miesiąc do wygrania są atrakcyjne nagrody; Mistrzostwa trwają cały rok i są podzielone na 12 etapów;

Happy Hours – Fortuna zmieniła zasady promocji Happy Hours i teraz można z niej skorzystać codziennie; bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% można dodać do każdego kuponu przedmeczowego lub na żywo z min. 3 zdarzeniami; min. kurs zdarzenia 1.30; Happy Hours prematch obowiązuje 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, zaś na live codziennie od 10:00 do 22:00

Przyprowadź Kumpla – w tej promocji można zdobyć bonus za polecenie znajomego; jeśli wpisze on w formularzu rejestracyjnym numer gracza, który zachęcił go do założenia konta, polecający otrzyma bonus od 10 do 100 zł (wysokość bonusu zależy od wysokości wpłaconego depozytu)

AKO BOOST – konstruując kupon z najpopularniejszymi wydarzeniami dnia można zgarnąć wyższą wygraną; wydarzenia biorące udział w promocji znajdziesz w kategorii AKO BOOST; kursy tych wydarzeń są znacznie wyższe niż w standardowej ofercie

Ekspert + – to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków; bukmacher proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których gracz musi wybrać i wytypować 8, by móc skorzystać z eksperckiego kuponu; do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł dzielone na wszystkie wygrane kupony Ekspert +

STS

STS bonusy i promocje

Emocje Rządzą – w zależności od rozgrywek, których dotyczy promocja mamy: Mistrzowskie, Ligowe, Europejskie czy Pucharowe Emocje Rządzą; w ramach promocji jest ustalona pula nagród, która jest dzielona na najlepiej typujących graczy, zazwyczaj jest to 50 000 zł;

Zaproś Kumpla – podobna promocja jak opisana wyżej w Fortunie; za polecenie znajomemu zakładów STS do zdobycia jest bonus 50 zł; jeśli nowy gracz zarejestruje się w STS korzystając z linku, który otrzyma od znajomego, wpłaci min. 50 zł i zagra za mim. 150 zł, osoba która mu poleciła te zakłady otrzyma bonus 50 zł;

Bezpieczne 20 PLN na Betgames – w STS można obstawiać wyniki gier karcianych, takich jak: wojna, bakarat i poker. Dla tych, którzy postawią swój pierwszy zakład w Betgames bukmacher przygotował zakład bez ryzyka 20 zł

35 000 PLN do podziału – postaw kupon za stawkę min. 15 zł i 4 zdarzeniami, a każde z nich z kursem min. 1.50, jeśli wygrasz weźmiesz udział w podziale puli 35 000 zł w akcji specjalnej; akcja odbywa się co tydzień i można z niej korzystać wiele razy

Ekstra 25 PLN na virtuale – dokonując obrotu w skali tygodnia na kwotę min. 300 zł na sporty wirtualne otrzymasz ekstra 25 zł na konto bonusowe; do obrotu liczą się tylko kupony na virtuale z kursem nie mniejszym niż 2.00; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Bezpieczne 25 PLN na Betgames – stawiając kupony na Betgames w każdym tygodniu z kursem min. 2.00 bierzesz udział w akcji; na konto bonusowe otrzymasz 10 % sumy stawek wygranych kuponów z danego tygodnia, maksymalnie do 25 zł; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Bezpieczne 25 PLN na Esport – typuj zakłady SOLO na esporty z kursem min. 1.85; jeśli przegrasz STS doda do twojego konta bonusowego 10 % wartości wkładu; kolejne kupony zawarte przez ciebie w danym tygodniu będą sumowane; maksymalny zwrot wynosi 25 zł; z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy

Pewne 20 PLN na sporty wirtualne – rozpocznij zabawę w sportach wirtualnych; w ciągu pierwszej doby zagraj zakłady z kursem min. 1.90; jeśli ci się nie powiedzie bukmacher zwróci ci stawkę do 20 zł

Totolotek

Promocje Totolotek

Bonus w Aplikacji Mobilnej – pobierz aplikację Totolotka w trzech prostych krokach, następnie wpłać minimum 20 zł. Bukmacher przyzna ci bonus 100 % do 49 zł

Bonus King Size – w tej promocji możesz zwiększyć swoje wygrane nawet o 66 %; wpłać co najmniej 20 zł na swoje konto i postaw zakład; im więcej zakładów połączysz, tym większy będzie twój bonus; liczą się zdarzenia z kursem min. 1.21; bonus przysługuje już za 5 zdarzeń (5 %) na kuponie, kolejne zdarzenia zwiększają bonus (np. 6 zdarzeń – 10 %, 10 zdarzeń – 30 %, 20 zdarzeń – 52 %); maksymalny bonus 66 % dostępny jest za kupon z 30 zdarzeniami

Bonus Lucky Loser – promocja w której, gracz w przypadku przegranej może otrzymać bonus na dalszą grę; informację o tym, czy promocja jest aktywna znajdziesz na stronie bukmachera; postaw kupon spełniający warunki akcji i ciesz się wygraną lub odbierz bonus

LV BET

LV BET bonusy i promocje

Bezpieczny Kupon – stawiając kupon KOMBI z minimum 5 zdarzeniami można otrzymać zwrot jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione; zwrot do 50 zł jest wypłacany co poniedziałek na konto gracza w postaci bonusu; pod uwagę brany jest pierwszy kupon postawiony przez gracza w danym tygodniu i spełniający warunki promocji;

Multikozak – postaw kupon KOMBI z minimum 4 zakładami a bukmacher doda do twojej wygranej bonus; wysokość bonusu jest uzależniona od liczby zakładów na kuponie, od 7,5 % do 25 %;

Gruby Kupon – codziennie LV BET przygotowuje kupon z wyższym kursem całkowitym; gotowy Gruby Kupon może mieć kurs większy nawet o 20 %;

Dwie Dychy na Sporty Wirtualne – promocja na zakłady na sporty wirtualne, w której do zdobycia jest bonus 20 zł; stawiając zakłady na virtuale za minimum 100 zł w danym tygodniu, gracz otrzyma bonus 20 zł w następnym tygodniu

Poleć przyjaciela – za polecenie zakładów LV BET przyjacielowi oboje otrzymacie bonus 20 zł; wystarczy, że twój znajomy zarejestruje konto, wpłaci depozyt min. 50 zł i poda ci swój login; ty wysyłasz jego i swój login na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: Poleć przyjaciela; po weryfikacji konta przyjaciela oboje otrzymacie bonusy 20 zł

Bonusy dla kibiców – LV BET przygotował też specjalne bonusy dla kibiców drużyn, których jest sponsorem i tak, na darmowy zakład w wysokości 50 zł mogą liczyć osoby, które posiadają karnety na mecze: Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź

forBET

forBET bonusy i promocje

Bonus urodzinowy – z okazji urodzin forBET daje graczom bonus 20 zł; promocja dotyczy graczy, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy przed urodzinami wpłacili minimum 100 zł depozytu i dokonali min. jednokrotnego obrotu; obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin;

Stwórz najlepszą drużynę Premier League – coś dla fanów gry Fantasy Premier League, w której można stworzyć własny skład i rywalizować w lidze z innymi graczami; nagrody w promocji forBET będą przyznawane co miesiąc dla najlepszej 15-stki oraz przez cały sezon; do zgarnięcia bonusy bukmacherskie od 25 zł do 800 zł oraz koszulki ulubionej drużyny Premier League

Do 40% więcej na Wirtualne II – promocja, która powiększa wygrane w ofercie Wirtualne II; na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia; im więcej zdarzeń tym wyższa wygrana; za 10 zdarzeń na kuponie wygrana jest powiększona o 40 %

Piątek na bogato – wygrywaj co piątek o 14 % więcej; do promocji zaliczają się kupony za stawkę min. 20 zł, z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym co najmniej 1.30; do akcji kwalifikują się kupony prematch, live i sporty wirtualne

Combo ekspert – na stronie znajduje się kategoria Combo ekspert; gracz znajdzie w niej specjalne zakłady łączono o wysokich kursach; gracz typując je ma szanse na dużo wyższą wygraną niż w tradycyjnej ofercie na zakłady

Szybki kupon – to narzędzie dzięki, któremu graczowi zostanie przedstawiony gotowy kupon do typowania; wystarczy ustalić kilka informacji, jak stawka, zakres kursów czy oczekiwana wygrana

TOTALbet

TOTALbet bonusy i promocje

Total Bonus – bukmacher powiększa wygrane za kupony AKO już z min. 4 zdarzeniami; wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń, premia może wynieść nawet 100%

Total Boost – TOTALbet codziennie wybiera zdarzenia, na które znacznie podnosi kursy;

Bezpieczny Zakład – gdy jedno zdarzenie na kuponie będzie nietrafione, bukmacher zwróci stawkę; minimalna stawka kuponu wynosi 10 zł, musi się na nim znaleźć co najmniej 1o zdarzeń;

Gra bez podatku – postaw zakład AKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem zdarzenia 1.20; zakład może być postawiony za dowolną stawkę i na dowolny zakład; twoja wygrana zostanie powiększona o 14%

Freebet urodzinowy – bukmacher obdarowuje graczy prezentami; z okazji urodzin każdy otrzyma freebet 10 zł; o bonus można się ubiegać trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach

Najwyższy kurs na esport – TOTALbet gwarantuje najwyższy kurs na esport; jeśli gracz znajdzie wyższy kurs na konkretne zdarzenie esportowe u innego bukmachera to TOTALbet podniesie kurs u siebie; promocją objęte są kursy na faworytów spotkań

Wirtualne bez podatku – stawiaj zakłady AKO na sporty wirtualne w TOTALbet i zgarniaj wyższe wygrane; na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia; przy 10 zdarzeniach wygrana zostanie powiększona aż o 40 %

PZBuk

PZBuk bonusy i promocje

Kombodoładowanie – bonusy do wygranych w zakładach wielokrotnych; maksymalny bonus wynosi 15%; promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe następujących lig: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich, Lidze Narodów oraz na esporty;

Komborakieta – promocja na przedmeczowe zakłady kombinacyjne na tenisa zwiększające wygrane z kuponu; dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości zdarzeń na kuponie: zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %; każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.50

Puchar Typera – co jakiś czas, w ofercie promocyjnej PZBuk, z okazji ważnych wydarzeń sportowych, pojawia się Puchar Typera; w określonym przez bukmachera czasie gracze stawiają zakłady, najlepsi zostaną nagrodzeni bonusami nawet do 2000 zł

Zakłady Kardio – wystarczy wejść na swoje konto w aplikacji lub na stronie mobilnej; następnie wybrać opcję kardio i czas, w którym padnie bramka; twój zakład zostanie podzielony na 3 przedziały czasowe, z których każdy daje coraz większą wygraną

Happy Hours – na początek zapisz się do promocji; następnie wpłacaj depozyty i stawiaj zakłady a bukmacher podwoi punkty do Sklepu Gracza za każdą czynność; promocja pojawia się cyklicznie; jeśli masz aplikację to będziesz informowany o kolejnej edycji

eWinner

Promocje bukmacherskie eWinner

Freebet na żużel – postaw od piątku do niedzieli kupon z min. 2 zdarzeniami z oferty przedmeczowej na żużel; kurs łączny min. 2.50; jeszcze tego samego dnia otrzymasz freebet 25 zł

Futbol totalny – co weekend do zdobycia bonus 100 zł; postaw w sobotę lub niedzielę kupon z min. dwoma zdarzeniami z oferty piłki nożnej, kurs łączny min. 2.50; tego samego dnia otrzymasz freebet 50 % stawki do 50 zł; po wykorzystaniu bonusu można ponowić ponownie postawić kupon na piłkę nożną i odebrać kolejny bonus 50 % do 50 zł

Cashback na esporty – postaw kupon z min. 3 zdarzeniami z oferty esportowej, kurs poj. min. 1.50; w przypadku przegranej bukmacher zwróci stawkę kuponu 100 % do 50 zł; min. stawka kuponu wynosi 20 zł

Etoto

Etoto bonusy i promocje

Zaproś Przyjaciela – promocja, w której do zdobycia jest maksymalnie 500 zł; użytkownik Etoto podając adres mailowy swojego znajomego wysyła mu wiadomość z zaproszeniem do dołączenia do bukmachera; jeśli osoba zaproszona zarejestruje się przez link zamieszczony w mailu i dokona obrotu na min. 300 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20 otrzymujecie oboje bonus 50 zł na grę; jako osoba zapraszająca musisz mieć na koncie obrót na min. 50 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20;

EtotoMANIA – to specjalny program bonusowy, dzięki któremu gracze Etoto mogą codziennie zdobywać inne bonusy; użytkownicy zbierają punkty za każdą aktywność, następnie liczba zdobytych punktów warunkuje atrakcyjność i częstotliwość nagród, jakie otrzyma gracz

BETFAN

Promocje BETFAN

Bez Podatku – stawiając na kuponie co najmniej dwa zdarzenia z kursem łącznym min. 2.00, bukmacher zmieni współczynnik na 1 dzięki czemu wygrana wzrośnie o 14 %; z promocji można korzystać wiele razy;

Radar365 – w tej akcji wyszukiwane są najlepsze promocje dnia i można w niej wygrać cashbacki, doładowania konta czy inne premie; codziennie Radar365 to inna promocja, dlatego trzeba na bieżąco śledzić ofertę na stronie bukmachera

Happy Hours – codziennie w określonych godzinach gracze mogą typować zakłady w Betfan bez podatku; o tym czy promocja jest aktywna dowiesz się wchodząc na stronę betfan.pl; by skorzystać z promocji należy postawić kupon z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1.25; gdy spełnisz te warunki twoja wygrana będzie wyższa o 14 %

Betclic

Betclic bonusy i promocje

BOOST – bukmacher zwiększa kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe; jeśli obok zdarzenia pojawi się specjalna pomarańczowa ikona to znaczy, że kurs tego zdarzenia jest podwyższony

Liga Betclic – bukmacher cyklicznie organizuje Ligę Betclic; dołącz do promocji, stawiaj w okresie jej trwania zakłady spełniające warunki akcji; im więcej zakładów tym otrzymasz wyższy bonus

MULTI+ – stawiając kupony AKO w Betclic na co najmniej 5 zdarzeń otrzymasz wyższą wygraną; za 5 zdarzeń na kuponie wygrana zostanie zwiększona o 7 %, a za 13 zdarzeń lub więcej nawet o 50 %.

Piłkarski Jackpot – akcja organizowana z okazji rozgrywek najważniejszych lig piłkarskich; należy wytypować określoną liczbę meczów ligi, której dotyczy promocja za określoną stawkę minimalną; osoby, które poprawnie wytypują wyniki podzielą miedzy siebie pulę nagród w promocji, która wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych

Noblebet

Noblebet bonusy i promocje

Zakłady dotowane – promocja na zakłady kombinacyjne; postaw kupon z minimum trzema zdarzeniami i zwiększ wygraną; im więcej zdarzeń tym większa dodatkowa wygrana, nawet 500 zł

W Ekstraklasie zwrot za 0-0 – promocja dla fanów Ekstraklasy; jeśli mecz, który obstawiłeś zakończy się bezbramkowym remisem i twój zakład okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki 50 zł

50 PLN dla kibiców Śląska – Noblebet został oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław i w związku z tym zarejestrowani gracze, którzy wyślą na adres: kibice@noblebet.pl potwierdzenie zakupu karnetu na bieżący sezon na Śląsk Wrocław, otrzymają darmowy zakład 50 zł

Zwrot 20 % na sporty wirtualne – stawiaj zakłady na sporty wirtualne, a w razie niepowodzenia Noblebet zwróci ci 20 % stawki (netto); promocja rozliczana jest w systemie tygodniowym, a maksymalny cashback w danym tygodniu może wynieść 100 zł; na promocję mogą liczyć gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł

Kalendarz ulgi podatkowej – w wybrane dni miesiąca gracz może zdecydować, czy zapłaci połowę podatku za swoje zakłady, czy nie zapłaci go w ogóle; w sekcji “Promocje” na stronie noblebet.pl znajdziesz aktualny kalendarz akcji

Superbet

Promocje Superbet

Super Mecz – codziennie bukmacher wybiera zestaw spotkań z różnych dyscyplin, które można typować po najwyższych kursach na polskim rynku; zdarzenia z listy można typować na kuponach SOLO, AKO i systemowych

Super Extra – codziennie znajdziesz listę spotkań z udziałem najlepszych drużyn i zawodników w zróżnicowanych dyscyplinach, w których kursy na faworytów są lepsze niż u innych buków; aby skorzystać z oferty Super Extra na kuponie musi znaleźć się min. 5 innych zdarzeń z kursem min. 1.10

Super Live – promocja dotyczy tylko zakładów na żywo; codziennie bukmacher wybiera zdarzenia do oferty Super Live, gdzie znajdziesz najwyższe kursy na rynku

Super Szansa – pozostań w grze z jednym błędem na kuponie; należy wytypować na kuponie 11 zdarzeń, każde z kursem min. 1.30, jeśli jeden z typów okaże się błędny Superbet wypłaci 10% wygranej z 10 poprawnie wytypowanie zdarzeń

Super Bonus – bonusy do wygranych za kupony AKO; za min. 6 zdarzeń bonus 5 % do wygranej, za każde kolejne zdarzeń +5%; za 35 zdarzeń na kuponie można otrzymać bonus 150 % do wygranej

BetX

Boomerang Bonus – promocja dla kuponów AKO z kursem całkowitym min. 200.00; jeśli jedna selekcja będzie przegrana bukmacher daje graczowi 10-krotność stawki; maksymalny kurs na selekcję to 8.00, kupon musi zawierać min. 8 zdarzeń; wszystkie unieważnione zakłady są ingnorowane

Bonus Akumulowany – klasyczna promocja na kupony AKO; im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy bonus doliczany do wygranej; między 6-8 zdarzeń do wygranej doliczane jest 5 % bonusu, 9-11 zdarzeń to 10 %, 12-14 zdarzeń to 20 % i tak dalej, aż do 29-30 zdarzeń na kuponie gdzie bonus wynosi 100 %; min. kurs zdarzenia na kuponie to 1.25

Promocje bukmacherów

Większość bukmacherów oferuje również swoim graczom okazjonalne promocje, które udostępniane są z okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak gale bokserskie czy KSW, mistrzostwa piłkarskie czy rozgrywki ligowe. Zwykle obowiązują one tylko w czasie kiedy odbywa się konkretne wydarzenie sportowe.

Jak widać jest w czym wybierać jeśli chodzi o promocje bukmacherskie. Przeglądając oferty bukmacherów warto na nie zwrócić uwagę. Zapoznać się z bonusami powitalnymi, programami lojalnościowymi, stałymi i okazjonalnymi promocjami. Dzięki nim można naprawdę wiele zyskać. Nie zapomnij jednak poznać warunków obrotu poszczególnych bonusów, gdyż niekiedy początkowo promocja może wydawać się bardzo atrakcyjna, jednak by wypłacić freebet trzeba spełnić wiele wymagających warunków.

FAQ

Co to są promocje bukmacherskie na start?

Promocje bukmacherskie na start to oferty jakie przygotowali bukmacherzy dla osób, które zdecydują się założyć u nich konto. Część z nich stanowi standardowa oferta bukmachera dostępna dla wszyskich graczy, a część otrzymają osoby, które skorzystają z kodów promocyjnych. Wśród promocji przyznawanych nowym graczom są bonusy bez depozytu, czyli zupełnie darmowe środki przyznawane na grę, zakłady bez ryzyka, które umożliwiają zwrot części lub całości przegranego zakładu, bonusy od depozytu, które zwykle wynoszą 100% wpłaconego pierwszego depozytu.

Jak wspomnieliśmy, użycie kodu promocyjnego podczas rejestracji może umożliwić otrzymanie dodatkowego bonusu, który nie jest dostępny w standardowej ofercie. Istnieje też opcja, że taki kod powiększy bonus o określoną kwotę.

Czy mając już konto u bukmachera mogę korzystać z promocji?

Każdy bukmacher ma przygotowane dla swoich graczy promocje. Część z nich jest długoterminowa, zaś część obowiązuje tylko w określonym czasie. Dzięki takim promocjom możesz zwiększać wygrane, minimalizować ryzyko przegranej lub otrzymywać dodatkowe bonusy.

Osoby, które już zarejestrują konto mogą korzystać z promocji znajdujących się w ofercie buka. Długoterminowe akcje umożliwiają grę bez podatku, otrzymywanie cashbacków za określone zakłady, bonusy za polecenie znajomym oferty bukmachera, podwyższone kursy na konkretne zakłady, wyższe wygrane za kupony AKO czy turnieje z pulami wygranych dzielonymi na graczy.

Z kolei krótkoterminowe promocje organizowane są zazwyczaj z okazji ważnych meczów reprezentacji Polski, rozgrywek najważniejszych piłkarskich lig europejskich, mistrzostw świata czy Europy, gal bokserskich i KSW czy nawet turniejów esportowych. Zazwyczaj są to bardzo atrakcyjne akcje, dlatego warto śledzić zakładki z promocjami na stronach bukmacherów.

Czy można korzystać z tej samej promocji kilka razy?

To zależy od danej promocji. Z niektórych gracze mogą korzystać nielimitowaną ilość razy, niektóre są dostępne tylko raz na tydzień, a z jeszcze innych gracz może skorzystać tylko raz. Przy każdej akcji jest dostępny regulamin, w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie, czy możesz z niej korzystać wiele razy. Jednak większość promocji jest skonstruowane tak, że gracze mogą z nich korzystać nielimitowaną liczbę razy.

Kilka promocji, z których gracze mogą korzystać wielokrotnie znajdziesz w ofercie STS. Jest to na przykład ekstra bonus 25 zł, za regularną grę w sporty wirtualne, zwroty stawek wygranych kuponów na Betgames stawianych w danym tygodniu do 25 zł czy zwroty stawek przegranych kuponów postawionych na esporty w tygodniu.

Który bukmacher ma najlepsze promocje dla graczy?

Sprawdziliśmy oferty bukmacherów i aktualnie najwięcej promocji dostępnych jest w: STS, Fortuna i TOTALbet. Dotyczy to zarówno bonusów powitalnych jak i promocji dla już zarejestrowanych graczy.

W STS gracz otrzyma na start zakład bez ryzyka 35 zł, bonus bez depozytu 25 zł, bonus od wpłaty do 1200 zł, a także cashbacki 20 zł na Betgames i sporty wirtualne. Jeszcze więcej możliwości zdobycia bonusów mają zarejestrowany gracze STS. Sa tam do wyboru zakłady bez ryzyka na esporty, zwroty stawek za wygrane kupony na Betgames, turnieje z wysokimi pulami, bonusy za polecenie i inne.

W przypadku Fortuny nowi gracze zgarniają trzy promocje: bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 130 zł i bonus od wpłaty do 1000 zł. Każdy kto założy konto może też zostać członkiem Fortuna Klub Plus, czyli programu lojalnościowego, w którym za zebrane punkty odbierać można bonusy. Poza tym promocja happy hours podwyższająca wygrane, Mistrzostwa Typerów z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi i bonusami czy bonus AKO, dzięki któremu wygrana może być większa nawet o 50 %.

Z kolei w TOTALbet osoby rejestrujące konto mogą skorzystać w promocji, która umożliwia otrzymanie bonusu od wpłaty do 5000 zł. Do tego 40 zł freebetów i 15 zł bonusu bez depozytu. Zarejestrowani gracze mają do wyboru kilka promocji, w których mogą powiększać wygrane nawet o 113 % za kupony AKO, korzystać z podwyższonych kursów, typować bezpieczne zakłady czy otrzymywać bonusy z okazji urodzin.

Jak są promocje bukmacherskie bez depozytu?

Tego typu promocje są raczej rzadkością u bukmacherów. Aktualnie mają je w ofercie: STS, Fortuna, TOTALbet, Totolotek i LV BET. Są to darmowe środki, które gracz otrzymuje za zarejestrowanie konta. Nie musi nawet wpłacać depozytu, by je otrzymać. W przypadku STS bonus ten wynosi 25 zł., w TOTALbet aż 55 zł, w Totolotku 25 zł, w Fortunie i LV BET 20 zł. Większość z nich gracz otrzyma tylko wtedy, jeśli podczas rejestracji skorzysta z kodu promocyjnego.

O autorze

Adrianna Sulska