Puchar Świata w Zakopanem z Fortuną. Obstaw LIVE i zgarnij bonus

Bonus 20 PLN od Fortuny na Puchar Świata w Zakopanem

Wielkie sportowe emocje przed nami. 19 i 20 stycznia 2019 w Zakopanem odbędzie się turniej w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Cała Polska będzie trzymała kciuki za naszych wspaniałych skoczków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i innych.

Jak przystało na oficjalnego sponsora Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich, mocno za naszych zawodników trzyma kciuki bukmacher Fortuna. Nie zapomina również o swoich graczach. Buk przygotował specjalną promocję z okazji konkursu w Zakopanem. Każdy gracz, który w dniach 19-20.01.2019 postawi kupon LIVE na zdarzenie związane z konkursami Pucharu Świata otrzyma bonus 20 zł! Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Fortuny zarejestruj się u tego bukmachera. Koniecznie skorzystaj przy rejestracji ze specjalnego kodu bonusowego, dzięki niemu otrzymasz aż 130 zł zakładu bez ryzyka.

Bonus 20 PLN od Fortuny na konkurs skoków w Zakopanem

W piątek 18 stycznia odbywają się kwalifikacje do konkursu. W sobotę 19 stycznia odbędzie się konkurs drużynowy, w którym nasi skoczkowie mają duże szanse na wysokie miejsce. Zaś w niedzielę zawodnicy zmierzą się w zawodach indywidualnych.

Zasady promocji Fortuny są bardzo proste. Wystarczy 18 lub 19 stycznia postawić kupon live za minimum 20 zł brutto, zawierający co najmniej jedno zdarzenie związane z konkursami Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Każdy gracz otrzyma 2800 punktów FKP, co stanowi równowartość 20 zł. Oferta dotyczy wyłącznie zakładów LIVE. Dopuszczalne są kupony: SOLO, KOMBI i MAXIKOMBI.

Bonus pojawi się na kontach graczy 21 stycznia 2019.