Premia przy zasileniu konta €300 w Quasar Gaming

QuasarGaming Premia od zasileń 300€

Wpłać drugi depozyt na Quasargaming i odbierz bonus w wysokości 300€. Ta premia od zasileń dostępna jest tylko przy drugim depozycie i wynosi 50% Twojej wpłaty. Maksymalną kwotę bonusu uzyskasz wpłacając 600€.

Warunki promocji na QuasarGaming

Przed wypłatą pieniędzy bonusowych trzeba je najpierw obrócić. Wymóg obrotu premii od zasileń na Quasargaming jest dokładnie taki sam jak w przypadku pierwszego depozytu – 40-krotność otrzymanego bonusu. Warto też wiedzieć, że zakłady stawiane na grach stolikowych nie wliczają się do warunków obrotu. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy posiadają już konta w tym kasynie internetowym oraz wpłacili swój pierwszy depozyt.

Nie masz konta? Zarejestruj się z kodem promocyjnym

Jeżeli nie rejestrowałeś się jeszcze w Quasargaming to zrób to z kodem promocyjnym: VIPMAX. Ten kod  normalnie dostępny jest dla graczy VIP. Wpisując go podczas rejestracji uzyskasz znacznie lepsze warunki pierwszego depozytu. Maksymalna kwota bonusu od pierwszej wpłaty zamiast 200€ wyniesie 350€. Podobnie jak w przypadku premii od zasileń, bonus od pierwszej wpłaty należy obrócić 40-krotnie.

Jakie gry znajdziesz w QuasarGaming?

Jeśli nie znasz jeszcze tego kasyna to warto się mu bliżej przyznać. Quasar Gaming jest jednym z niewielu kasyn internetowych, które uzyskało licencję firmy Novomatic, czyli producenta stacjonarnych maszyn hotspot i gaminator. Dzięki temu znajdziesz tutaj takie gry jak Sizzling Hot czy Ultra Hot. Dodatkowo Quasar jest jedynym serwisem, który obok maszyn Novomatic może zaoferować gry Euro Games Technology! Całość kasyna dostępna jest w języku polskim, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego kasyna.