10% zwrotu za grę w Niedzielę na QuasarGaming

15% premii od znajomego – Poleć Quasar i zarabiaj

Teraz możesz otrzymać pieniądze polecając znajomemu Quasar Gaming. 15% dochodów netto w takim przypadku będzie Twoje. Jak to dokładnie działa?

Zarejestruj konto w Quasar Gaming

Jeżeli nie masz jeszcze konta na QuasarGaming to zarejestuj się w tym kasynie internetowym. Na wstępie otrzymasz bonus powitalny, może on być wyższy niż standardowy. Jeżeli podczas wypełniania formularza wpiszesz kod promocyjny VIPMAX zamiast standardowych 200€ otrzymasz aż do 350€.

Poleć przyjaciela i wygrywaj

Jeżeli polecisz swojego znajomego wygrasz zgarniesz 15% prowizji. Ta promocja nie ogranicza się do jednej osoby, więc im większej liczbie znajomych powiesz o promocji na Quasar tym więcej pieniędzy możesz zgarnąć. Dlatego nie wahaj się, polecaj Quasar znajomym i wygrywaj nawet kiedy nie grasz.

Jak zarekomendować Quasar

Co powinieneś wiedzieć o serwisie Quasar zanim polecisz to kasyno znajomym? W tym serwisie internetowym możesz znaleźć najbardziej popularne sloty na świecie. Sizzling Hot, Columbus czy Book of Ra to automaty dostarczające największych wygranych spośród wszystkich maszyn hazardowych na świecie. Do tego premia w wysokości nawet do 350€ na początek!