Eliminacje MŚ Rosja 2016 - Bonus na mecze Polaków w OddsRing - odbierz 100PLN bonusu!

Rumunia Polska – zwrot postawionej stawki do 100 PLN

Kolejny mecz Polaków w eliminacjach mistrzostw świata Rosja 2016 to wyjątkowa okazja do zgarnięcia bonusu. Patrząc na to jak kształtują się kursy na mecz Rumunia – Polska to grzech nie skorzystać z promocji, którą przygotował Oddsring. A to nie wszystko, bo promocja będzie obowiązywała również na towarzyskie spotkanie ze Słowenią!.

Zasady promocji Oddsring

Aby wziąć udział w promocji musisz postawić zakład z kursem 2.0 lub wyższym na mecz Reprezentacji Polski. Jeśli nie uda Ci się poprawnie wytypować i Twój zakład okaże się przegrany to dostaniesz 100 % zwrotu postawionej stawki do 100 PLN. To dobra oferta, ponieważ kursy na Polskę oscylują koło 2.00, więc masz szanse na dużą wygraną a możesz nic nie stracić. Jeśli jednak Twój kupon nie będzie szczęśliwy to aby uruchomić bonus musisz napisać na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu – to spowoduje zasilenie Twojego konta odpowiednią kwotą.

Kod Promocyjny Oddsring

Jeśli nie masz jeszcze konta na Oddsring to masz możliwość uruchomienia dodatkowych bonusów startowych. W tym celu umieść w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy EUROVIP i utwórz konto gracza. W ramach pakietu dostaniesz bonus 200% do 600 PLN do wykorzystania w zakładach bukmacherskich, Ekskluzywny bonus do kasyna w wysokości 10 darmowych spinów i 100 % od pierwszego depozytu do 400 PLN. A to nie wszystko, bo czekają Cię również dodatkowe środki za inne promocje. Więcej informacji znajdziesz przechodząc do naszego artykułu poświęconego Oddsring.