Wygrywaj co tydzien 400 złotych na sportingbet

Sportingbet Bonus na akumulatory do 400 zł co tydzień

Skorzystaj z promocji na Sportingbet i odbierz bonus do 400 PLN za postawione akumulatory. Postaw  minimalnie 3 typy na jednym kuponie i odbierz co tydzień nawet do 400 złotych bonusu na zakłady. A jeśli jesteś nowym graczem Sportingbet wykorzystaj przy rejestracji nasz kod bonusowy VIPMAX. Ten specjalny kod rejestracyjny aktywuje dostęp do wszystkich bonusów na Sportingbet. Dodatkowo rejestrując się z naszym kodem otrzymasz extra, ekskluzywne 10 darmowych spinów po założeniu darmowego konta i to bez składania depozytu. Darmowe spiny zostaną dodane w ciągu 7 dni od zarejestrowania konta gracza.

Jak zgarnąć w Sportingbet Bonus do 400PLN za akumulatory?

To prostsze niż myślisz. Wystarczy posiadać aktywne konto gracza na Sportingbet. Do promocji wliczają się zakłady tak zwane “akumulatory”, jednak tylko typy które zostały postawione na piłkę nożną lub tenis. W tym wypadku na akumulator składa się kupon który zawiera co najmniej trzy zakłady przedmeczowe z piłki nożnej lub z tenisa.

Niestety do akumulatorów nie wliczają się zakłady postawione na żywo, a szkoda, bo akurat u bukmachera Sportingbet oferta obstawiania przez internet na żywo wydarzeń sportowych jest bardzo dobra. Wróćmy jednak do promocji Sportingbet Bonus 400 zł co tydzień. Kurs na pojedynczy zakład na kuponie nie może być niższy niż 1.20.  Twój łączny ugrany bonus w obecnym tygodniu, zostanie dopisany do Twojego konta w najbliższy poniedziałek.

Sporitngbet Bonus 400 zł warunki obrotu

Aby skorzystać z promocji Twój zakład kombinacyjny – akumulator, musi zawierać conajmniej trzy zakłady przedmeczowe na piłkę nożną lub tenis. Otrzymany bonus w postaci środków pieniężnych przed wypłatą należy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.50. czas na wyrobienie bonusu wynosi 30 dni.

Maksymalnie w ciągu tygodnia otrzymasz, aż 400 złotych dodatkowej kasy na zakłady w Sportingbet. Dołącz już dzisiaj i obstawiaj u jednego z najlepszych internetowych bukmacherów. Aktywuj maksymalne bonusy powitalne i promocje z naszym specjalnym kodem promocyjnym przy rejestracji w Sportingbet.