Strona mobilna forBET w nowej odsłonie. Zwiększ wygraną o 12 %

Nowa strona mobilna forbET

forBET udostępnił dla swoich użytkowników nową stronę mobilną. By świat się o tym dowiedział bukmacher zorganizował akcję promocyjną dającą nie lada korzyści. Przy okazji Eliminacji Mistrzostw Świata możemy liczyć na większe wygrane, aż o 12 %.

Zakładając konto w forBET wpisz kod promocyjny i odbierz powiększony bonus powitalny. Jest to oferta specjalna, która uprawnia do otrzymania bonusu bez depozytu oraz dodatkowego 100 PLN przy wpłacie.

Większe wygrane w forBET mobile

Wystarczy, że postawisz zakład do końca dnia 22.03.2019 na urządzeniu mobilnym, przez aplikację bądź wersję mobilną strony. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany bukmacher powiększy Twoją wygraną o 12%. Należy spełnić określone warunki. Kupon powinien zawierać co najmniej 4 typy o pojedynczym kursie minimalnym 1,3. Kupon powinien być zawarty tylko ze środków z depozytu tylko w wersji przedmeczowej.

Wysokie kursy w forBET

forBET jest bukmacherem znanym przede wszystkim z wysokich kursów, a to element niezwykle istotny dla typerów. Biorąc udział w tej promocji z minimalną ilością 4 typów na kuponie mnożnik wysokich kursów wpłynie znacznie na wygraną. Skorzystaj z promocji już dziś i ciesz się większą wygraną.