Super Tydzień w forBET – bonusy każdego dnia

Super Tydzień forBET

Ten bukmacher co tydzień generuje nowe promocje. Tym razem przygotował mini kalendarz swoich akcji. Każdego dnia coś nowego, tak by gracze nie nudzili się i odczuwali coraz to więcej emocji. Nagrodami w konkursach są przede wszystkim środki na grę w formie bonusu. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania to dla Ciebie właśnie forBET przygotował Super Tydzień.

Wszystkie promocje przygotowane są dla zarejestrowanych klientów online. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, skorzystaj z kodu promocyjnego forBET by powiększyć swoją wpłatę aż do 200%, np. wpłata 100 PLN = 300 PLN.

Wtorek – Podwyższamy wygrane +12%

Zagraj kupon przedmeczowy między 15 – 21 we wtorek 2 kwietnia 2019. Powinien zawierać co najmniej 3 zdarzenia o pojedynczym kursie minimalnym 1.3. Byś wziął udział w promocji korzystaj tylko ze środków z depozytu. Jeśli spełnisz te warunki Twoja stawka będzie powiększona o 12% tyle ile wynosi podatek.

Środa – Sporty Wirtualne

W środę 3 kwietnia forBET przygotował dla ciebie przygodę z wirtualnymi sportami. Czy miałeś już okazję sprawdzić czy ten typ zakładów jest opłacalny? Dzięki środowej promocji masz okazję by postawić na sporty wirtualne, a jeśli przegrasz to bukmacher zwróci tobie stawkę w formie bonusu za 3 pierwsze gry. Zakład powinien zostać postawiony za dokładnie 20 PLN, a kurs minimalny wirtuala to 2.0. Maksymalna kwota zwrotu to 60 PLN. By środki bonusowe ze zwrotu wypłacić, należy nimi obrócić 4 razy z kursem minimalnym 2.0 w ciągu 7 dni.

Sporty wirtualne są bardzo popularne wśród graczy. Mają je w swojej ofercie niemal wszyscy legalni bukmacherzy. Najpopularniejsze dyscypliny w virtualach to piłka nożna, wyścigi konne i żużel.

Każdy Czwartek to Tłusty Czwartek

Obstawiaj w czwartek za minimum 100 PLN, a niezależnie od tego czy wygrasz czy nie bukmacher doda 25 PLN bonusu. By otrzymać nagrodę należy postawić kupon z minimum 3 pozycjami, każda z kursem min. 1.3 a łączny kurs to co najmniej 2.5. Dla jednego gracza przewidziany jest tylko jeden bonus. Nagrodą 25 PLN należy obrócić 4 krotnie z kursem min. 2.0 w ciągu 7 dni by była gotowa do wypłaty.

Piątek – Piątunio +12%

Na dobry początek weekendu forBET uruchamia swoją ulubioną akcję dla graczy, a mianowicie piątkowa gra bez podatku. By wziąć udział postaw kupon między 6 a 12 rano w piątek z minimum 3 pozycjami, każda z nich powinna mieć kurs co najmniej 1.3. W promocji biorą udział tylko kupony przedmeczowe. Jeśli spełnisz warunki promocji to Twoja wygrana będzie powiększona o 12% czyli tak jakbyś obstawiał zakłady bez podatku.

Sobota – Niedziela Męskie Granie

Forbet słynie z najwyższych kursów bukmacherskich, a w sobotę i niedzielę sięgają one zenitu ze względu na rozgrywki Ekstraklasy. Nigdzie nie obstawisz z tak wysokimi kursami jak u tego bukmachera. Porównaj kursy weekendowe i obstawiaj tam gdzie możesz wygrać najwięcej.