Turbo Zakłady w Milenium – powiększ kurs o 30 %

Turbo Zakłady Milenium

Długie kupony cieszą się wielką popularnością wśród wytrawnych typerów. Duża wygrana przyciąga rzesze graczy, podobnie dzieje się z loterią lotto, gdzie na ulicach widzimy kumulację o wartości np. 10 milionów złotych, jednak nikt się nie zastanawia nad tym jakie jest prawdopodobieństwo trafienia szóstki. Milenium przygotowało promocję, która pozwala na zwiększenie kursu nawet o 30 %  bez powiększenia ryzyka.

Podczas zakładania konta, możesz skorzystać z kodu promocyjnego Milenium. Znajdź odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym, tylko z kodem otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN.

Jak powiększyć wygraną na kuponie Milenium?

Okresowo Milenium w spisie dyscyplin obok superoferty wstawia specjalną zakładkę o nazwie Zakłady Turbo. Wystarczy, że obstawisz proponowany danego dnia kombinację typów bukmachera, a na kuponie pojawi się większy kurs nawet o 30 %, niż gdybyś konstruował kupon ręcznie. Typy, które biorą udział w promocji dotyczą takich dyscyplin jak koszykówka, hokej, piłka nożna czy tenis. Przy decyzji dobrze jest się zastanowić czy zgadzamy się z proponowanymi typami, a nie kierować się tylko większą potencjalną wygraną.

Co to są tasiemki w zakładach?

Jest to nic innego jak kupon zawierający więcej niż jedno zdarzenie. Istnieją taśmy długie powyżej 10 pozycji oraz krótkie, które mają kilka typów. Tzw. taśmy dają graczowi możliwość zwiększenia kursu kuponu poprzez mnożenie pojedynczych wartości kursów. Pokusą niewątpliwie jest rosnąca suma wygranej, jednak należy pamiętać, że wiąże się to z coraz to większym ryzykiem.