Turniej esportowy w LV BET z okazji mistrzostw w Katowicach

Turniej esporty LV BET zgarnij nagrody i bonusy

Ogromne emocje dla fanów esportów trwają się w Katowicach. Od 13 lutego do 3 marca będą się tam odbywały Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters. W katowickim Spodku rozegrane zostaną finały tych międzynarodowych rozgrywek, na które przyjadą najlepsi zawodnicy z całego świata. Wydarzenie jest najdłużej funkcjonującym, globalnym turniejem dla profesjonalnych graczy.

Bukmacher LV BET zorganizował specjalny Turniej Esportowy. Typując zmagania graczy w kilku najpopularniejszych grach użytkownicy zbierają punkty do klasyfikacji. Do zdobycia cenne nagrody, jedną z nich jest Komputer G4M3R 500 o wartości ponad 3500 zł. Jeśli chcesz wziąć udział w Turnieju Esportowym zarejestruj się w LV BET korzystając z kodu bonusowego, dzięki któremu otrzymasz do 1500 zł od depozytu i 20 zł freebetu.

Typuj esporty w LV BET i zgarnij nagrody

Promocja LV BET trwa od 13 lutego do 3 marca do godziny 20:00. Uczestnicy typują wyniki zmagań graczy w takich grach jak: CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Na podstawie zakładów gracze biorący udział w turnieju bukmachera zbierają punkty.

Wygrany zakład jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: kurs x stawka x ilość selekcji, zaś przegrany: stawka x ilość selekcji. Dopuszczalne są zakłady pojedyncze, kombi, przedmeczowe oraz na żywo. By otrzymać punkty kurs zakładu musi wynosić minimum 1.50 a stawka 10 zł.

Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma Komputer G4M3R 500. Za drugie miejsce nagrodą jest Monitor Samsung C24FG73FQUX Curved zaś za trzecie Mysz optyczna SteelSeries Sensei 310 + Klawiatura SteelSeries Apex M750 TKL PUBG Edition.

Za kolejne miejsca organizator przewidział nagrody w postaci bonusów na zakłady.

  • Miejsce 4. – 500 PLN
  • Miejsce 5. – 400 PLN
  • Miejsce 6. – 300 PLN
  • Miejsce 7. – 250 PLN
  • Miejsce 8. – 200 PLN
  • Miejsce 9. – 150 PLN
  • Miejsce 10. – 100 PLN

Otrzymane bonusy muszą zostać obrócone minimum trzy razy w ciągu 30 dni od otrzymania, z kursem minimalnym 1.75.