Ultra Sevens – Nowa gra na StarGames

Ultra Sevens – Nowa gra na StarGames

StarGames niezbyt często wprowadza nowe gry do swojego kasyna, jednak jeśli już tak się dzieje to możesz spodziewać się najwyższej jakości slotu. Tak jest i tym razem, kiedy StarGames wprowadziło automat Ultra Sevens – nową owocówkę z 40 liniami wygrywającymi i wielkim jackpotem!

Ultra Sevens Automat Online

Nowy Slot na StarGames przypomina wyglądem słynne Sizzling Hot. Pięć walców, owoce i siódemki przypominają tę legendarną maszynę. Tutaj jednak wygrane są znacznie większe w przypadku zapełnienia całego ekranu jednym symbolem otrzymasz wielkiego jackpota, który osiągnąć może nawet kilkaset tysięcy złotych.
Mechanika rozgrywki jest tutaj również zbliżona, pieniądze zgarniasz już za trafienie dwóch symboli wiśni obok siebie lub jakichkolwiek trzech innych. Oczywiście najwyższa wygrana należy się za szczęśliwe siódemki.

Ultra Sevens na StarGames Kasyno

W kasynie StarGames możesz zagrać w grę Ultra Sevens za darmo lub na pieniądze. Wystarczy otworzyć tam konto a otrzymasz starsy, wirtualną walutę którą będziesz mógł przeznaczyć na grę na wszystkich maszynach za darmo. W ten sposób możesz testować dowolną maszynę nie ryzykując utraty środków. Jeśli jednak zdecydujesz się na grę za prawdziwe pieniądze to koniecznie wpisz kod bonusowy na StarGames. Dzięki niemu zyskasz bonus powitalny do 100€ całkowicie za darmo.

Traf Jackpota na StarGames

Ultra Sevens to niejedyna gra z wielkim jackpotem w kasynie StarGames, jeśli polujesz na wielkie wygrane to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na StarGames znajdziesz świetne gry z progresywnym jackpotem: Golden Sevens, Jolly Fruits czy King’s Jester mogą zrobić z Ciebie milionera w ciągu kilku chwil. Wystarczy trochę szczęścia a nie będziesz musiał pracować do końca życia. Może to właśnie teraz szczęście będzie po Twojej stronie.

Odbierz Bonus Powitalny w StarGames z kodem bonusowym