W E-graniu Etoto bonus za przegrane kupony do 100 PLN

Promocja na e-sporty w Etoto. Zwrot za przegrane kupony

Starcraft, Dota 2 czy Rainbow Six to tylko niektóre z najpopularniejszych gier, które można obstawiać w e-sportach. Mimo, że ten rodzaj zakładów pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, to systematycznie zdobywa coraz większą popularność.

Na początku 2019 roku Etoto wprowadziło do swojej stałej oferty promocję E-granie. W przypadku, gdy kupon postawiony na e-sporty okaże się przegrany, bukmacher zwróci 50% postawionej stawki do 100 zł. Nie jesteś jeszcze graczem tego buka? Zarejestruj się w Etoto i skorzystaj z kodu bonusowego by otrzymać wyjątkową ofertę powitalną.

Promocja Etoto dla miłośników e-sportów

Jeśli chcesz skorzystać z promocji musisz przed postawieniem kuponu zapisać się do niej. By brać udział wiele razy należy zapisywać się co tydzień. Liczą się wszystkie zakłady pojedyncze i wielokrotne postawione na e-sport za minimum 50 zł, z kursem całkowitym co najmniej 1.02. Na zakładzie wielokrotnym muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia. Wszystkie zdarzenia muszą być postawione na e-sport. W sytuacji, gdy kupon okaże się przegrany Etoto zwróci 50 % stawki pierwszego z zakładów, do 100 zł. By odebrać swój bonus, musisz kliknąć “Zatwierdź”. Zostanie on przypisany do konta w ciągu 72 godzin.

W przypadku, gdy będziesz chciał wypłacić środki z bonusu, podlegają one sześciokrotnemu obrotowi na zakłady przedmeczowe i LIVE. Kurs zakładu pojedynczego wynosi minimum 2.20, zakładu wielokrotnego również  2.20 (kurs całkowity), a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie co najmniej 1.30.

Każdy gracz może odebrać w jednym tygodniu tylko jeden bonus.

Jak oceniamy bonus Etoto? Bardzo fajnie, że pojawiła się promocja na e-sporty, gdyż jest ich zdecydowanie za mało u legalnych polskich bukmacherów. Niestety warunki jakie musi spełnić gracz, by wypłacić swój bonus są bardzo kiepskie. Sześciokrotny obrót otrzymanymi środkami to niezbyt zachęcająca opcja. Ciekawą ofertę i konkurencyjne kursy na e-sporty ma bukmacher Totalbet. Zarejestruj się u tego bukmacher i ciesz się z gry. Korzystając przy rejestracji ze specjalnego kodu bonusowego otrzymasz bonus 40 zł bez depozytu na start.