Weekendogranie w Etoto. 50 PLN bonusu dla graczy

Weekendogranie promocja Etoto bonus 50 PLN

Na początku 2019 roku bukmacher Etoto odświeżył swoją ofertę bonusową. Pewne promocje zniknęły, a w ich miejscu pojawiły się nowe.

Jedną z nich jest Weekendogranie, w którym do zdobycia jest bonus 50 zł dla miłośników obstawiania zakładów w weekendy. Środki przyznawane są niezależnie od wyniku zakładu. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, musisz mieć konto na etoto.pl. Zarejestruj się u tego bukmachera i skorzystaj z kodu bonusowego, by zdobyć dobrą ofertę na start.

Bonus od Etoto dla miłośników weekendowych zakładów

Aby wziąć udział w promocji należy przed postawieniem kuponów zapisać się do akcji Weekendogranie. Jeśli chcemy korzystać z tej opcji częściej należy zapisywać się co tydzień. Następnie postawić trzy zakłady, z których każdy został postawiony i rozliczony od piątku do niedzieli tego samego tygodnia. Minimalna wartość każdego zakładu to 50 zł, a najmniejszy kurs wynosi 1.50, minimum 2 zdarzenia muszą znaleźć się na zakładzie wielokrotnym. Nie ma znaczenia czy zakład był wygrany czy przegrany. Po rozliczeniu kuponu gracz musi kliknąć “Zatwierdź” a środki bonusowe- 50 zł zostaną w ciągu 72 godzin przypisane do jego konta.

Jeśli chcemy wypłacić bonus należy obrócić nim sześciokrotnie stawiając zakłady LIVE lub przedmeczowe a kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 2.20.

Naszym zdaniem oferta Weekendogranie w Etoto nie jest najlepsza. Przede wszystkim dlatego, że otrzymany bonus podlega aż sześciokrotnemu obrotowi! Zdecydowanie lepiej prezentuje się promocja Polubisz Poniedziałek u bukmachera STS. W każdy poniedziałek bukmacher nagradza 1500 osób, które w poprzednim tygodniu uzyskały najwyższy obrót na koncie depozytowym. Przyznanym bonusem należy obrócić trzy razy. Rejestrując się do STS ze specjalnym kodem bonusowym otrzymasz lepszą ofertę na start.