Wirtualne Mistrzostwa w forBET. Zgarnij nawet 10 000 PLN

Wirtualne Mistrzostwa w forBET 2019- bonusy i nagrody rzeczowe

Sporty wirtualne są dostępne u większości polskich bukmacherów. Zakłady na virtuale są coraz bardziej popularne, głównie ze względu na możliwość obstawiania całą dobę i rozgrywki, które trwają zaledwie kilka minut.

W ofercie forBET pojawiła się promocja Wirtualne Mistrzostwa, która w ciągu prawie miesiąca wyłoni najlepszego typera sportów wirtualnych. Nagroda główna to 10 000 zł. Do wygrania również nagrody rzeczowe. Chciałbyś wziąć udział w mistrzostwach, ale nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Zarejestruj się w forBET korzystając z kodu bonusowego, dzięki niemu otrzymasz 100 zł freebetu.

Ranking typerów sportów wirtualnych w forBET

14 stycznia rozpoczęły się Wirtualne Mistrzostwa w forBET. Na czym polega promocja? Gracze, którzy zagrają kupony na sporty wirtualne będą otrzymywać za nie punkty. Na podstawie zebranych punktów powstanie ranking. Bukmacher nagrodzi 100 najlepszych typerów. Nagrodą główną jest 10 000 zł. Za drugie miejsce do zgarnięcia jest 3000 zł, zaś za trzecie 2000 zł. Za kolejne miejsca do zdobycia są bonusy jak i nagrody rzeczowe, a wśród nich: smartwatche, aparaty, e-booki, głośniki i inne.

Nie ma minimalnej stawki kuponów. Liczą się tylko te zagrane na zakłady wirtualne.

W przypadku zdobycia przez gracza bonusu podlega on czterokrotnemu obrotowi z minimalnym kursem 2.00. Gracz ma na skorzystanie z niego 30 dni. Promocja trwa do 11 lutego 2019 do godziny 23:59.

Jak naliczane są punkty?

Za każdy zakład postawiony na sporty wirtualne w forBET gracz otrzyma punkty według licznika:

liczba punktów= przelicznik liczby zdarzeń na kuponie x stawka na kuponie

1 zdarzenie – 0,1
2 zdarzenia – 0,2
3 zdarzenia – 0,3
4 zdarzenia – 0,5
5 zdarzeń – 0,8
6 zdarzeń – 1,2
7 zdarzeń – 1,7
8 zdarzeń– 2,3
9 zdarzeń– 2,9
10 zdarzeń– 3,6
11 i więcej zdarzeń – 4,5

Oferta na sporty wirtualne w forBET

Oferta bukmachera na virtuale jest ciekawa. Poza standardowymi zakładami na piłkę nożna mamy do wyboru także: koszykówkę, tenis, wyścigi konne i wyścigi psów. W ramach piłki nożnej dostępne są również Mistrzostwa forBET.
Oferta nie jest jednak najbogatszą na rynku. Najwięcej sportów znajdziemy w LV BET. Również Fortuna dysponuje większą liczbą dyscyplin.