Wygraj wyjazd na Bali z Totolotkiem

Wszyscy na Bali i Ranking Bali w Totolotku 2019

Po kilkutygodniowej przerwie wracają rozgrywki LOTTO Ekstraklasy. Od lutego do maja czekają na kibiców wielkie emocje. Zakłady na najwyższą piłkarską ligę w Polsce są bardzo popularne wśród graczy bukmacherów, dlatego Totolotek przygotował specjalną promocję.

Marzą ci się egzotyczne wakacje? Chciałbyś odpocząć i poznać ciekawą kulturę? U bukmachera Totolotek, obstawiając mecze LOTTO Ekstraklasy lub będąc członkiem Bet Club można wygrać wycieczkę na wyspę Bali w Indonezji. Chciałbyś skorzystać z promocji, ale nie masz jeszcze konta w Totolotku? Zarejestruj się i skorzystaj ze specjalnego kodu bonusowego, dzięki któremu otrzymasz wyjątkową ofertę na start.

Co zrobić, żeby wygrać wycieczkę? Drogi są dwie.

Promocja Wszyscy na Bali w Totolotku

Pierwsza to konkurs “Wszyscy na Bali”. By wziąć w nim udział należy wytypować dokładnie 6 z 8 spotkań LOTTO Ekstraklasy spośród kolejek od 21 do 37 sezonu 2018/2019. Wszystkie zdarzenia na kuponie sześciozdarzeniowym muszą dotyczyć tej samej kolejki Ekstraklasy. Typować można tylko zakłady 1×2 (na zwycięstwo lub remis). Każdy gracz może stawiać dowolną liczbę kuponów w każdej z kolejek. Podstawą do wygranej jest najwyższy kurs łączny sześciu spotkań z tej samej kolejki spośród wszystkich wygranych kuponów. Stawka musi wynosić dokładnie 6 zł. Podstawą do zgłoszenia się do konkursu jest zdjęcie lub skan wygranego kuponu, który należy wysłać na adres mailowy: bali@totolotek.pl w ciągu dwóch dni od rozliczenia kuponu. Każdy wysłany kupon otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem dostarczenia i informacją czy jest aktualnie wygrywający.

Osoba, która poprawnie wytypuje sześć zdarzeń w jednej z siedemnastu kolejek LOTTO Ekstraklasy z najwyższym kursem łącznym otrzyma nagrodę główną- wyjazd na egzotyczną wyspę Bali dla jednej osoby. Wycieczka obejmuje przelot samolotem, zakwaterowanie, ubezpieczenie, częściowe wyżywienie i dwie wycieczki fakultatywne. Planowany termin wyjazdu to 16-24 czerwca 2019.

Ranking Bali w Totolotku

Druga opcja na zdobycie nagrody głównej to “Ranking Bali”. Akcja trwa od 1 lutego do 20 maja 2019. W zabawie mogą brać udział tylko uczestnicy programu Bet Club. Gracze, którzy zdobędą największą liczbę punktów w czasie trwania akcji “Bali” otrzymają nagrody. Jeśli w czasie prowadzenia rankingu gracz zdecyduje się na wymianę punktów na inne nagrody i bonusy, które można otrzymać w Bet Club, punkty zostaną odjęte z Rankingu Bali.

Zdobywcy największej liczby punktów w klasyfikacji na koniec akcji promocyjnej otrzymają nagrodę główną- pakiety wyjazdowe dla jednej osoby na Bali! Nagrodzone zostaną miejsca od 1 do 5. Termin i szczegóły wyjazdu są takie same jak w przypadku pierwszej promocji.

Promocja “Wszyscy na Bali” oraz “Ranking Bali” obowiązują również w punktach stacjonarnych Totolotka.