Postaw bez ryzyka do 100 zł i odbierz zwrot w przypadku przegranej na Expekt

Zakład bez ryzyka do 100zł na Ekstraklasę w Expekt

Postaw zakład bez ryzyka na mecze pierwszej kolejki Ekstraklasy w rundzie wiosennej 2016 na Expekt i odbierz cashback do 100 zł. Bukmacher Expekt przygotował dla fanów naszej rodzimej Ekstraklasy w piłkę nożną specjalną promocję.

Promocja dostępna jest dla graczy posiadających już konto w Expekt.
Jeśli jesteś nowym graczem na Expekt, załóż darmowe konto gracza i odbierz wyższy cashback wykorzystując nasz kod promocyjny. Rejestrując się w Expekt z naszym bonus kodem otrzymasz aż do 151 PLN na zakłady bez ryzyka jako bonus powitalny.
Co najważniejsze środki zwrócone w promocji cashback na start nie podlegają obrotowi.

Jak odebrać 100 zł cashback za zakłady na Ekstraklasę

Aby skorzystać z promocji i odebrać zwrot do 100zł na Extraklasę musisz posiadać aktywne konto na Expekt. Po zalogowaniu u bukmachera przejdź do specjalnej strony z promocją, kliknij w “Zarejestruj się” i gotowe! Następnie postaw kwalifikujący się zakład wielokrotny – minimalnie dwa zdarzenia, a w przypadku przegranej Expekt zwróci Ci postawioną stawkę aż do 100 zł. Po prostu wybierasz kilka meczów na kupon i spokojnie oglądasz spotkania. Nic nie ryzykujesz, w przypadku przegranej całość wraca do Ciebie. Możesz spokojnie ryzykować i upatrywać sensacji po wyższych kursach, w ten sposób przy trafieniu kuponu, Twoje 100 złotych pomnoży się conajmniej kilkukrotnie.

Zakłady kwalifikujące się do otrzymania cashback 100 zł

Wystarczy postawić zakład wielokrotny na spotkania pierwszej kolejki Ekstraklasy po minimalnym kursie 2.00. Twoja stawka na kuponie nie może być mniejsza niż 50 zł. Zdecydowanie najlepiej opłaca się obstawić za 100 PLN. Anulowane zakłady i systemowe nie wliczają się do oferty.

Jeśli Twój zakład kwalifikujący będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 100 złotych!

Wypłata bonusu

Jeśli Twój zakład kwalifikujący został nietrafiony otrzymasz wspomniany cashback do 100zł w postaci bonusowych pieniędzy. Zostaną one doliczone do Twojego konta gracza w ciągu 72 godzin od momentu rozstrzygnięcia postawionych zakładów. Przed wypłatą obróć bonusowe pieniądze 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z min 3 wynikami oraz o minimalnym kursie 2.00.

Poniżej spotkania (12.02-15.02) i kursy na Expekt pierwszej kolejki Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016:

Kursy online na Expekt - Ekstraklasa 1 kolejka wiosenna 2016