Zakłady na żywo bez ryzyka w meczu Real - Atletico

Zakłady na Finał LM 2016 Real – Atletico na żywo bez ryzyka!

Już dzisiaj (28.05.2016) na stadionie w Mediolanie o godzinie 20:45 odbędzie się Finał Ligi Mistrzów w którym zmierzą się ze sobą dwie madryckie drużyny Real i Atletico. Z tej okazji bukmacherzy internetowi przygotowali specjalne promocje w których do zgarnięcia są zakłady live nie obciążone żadnym ryzykiem! W przypadku przegranego zakładu na żywo otrzymasz zwrot postawionej stawki. Taką promocję na pewno warto wykorzystać na typ z wysokim kursem live. Po pierwsze nic nie ryzykujesz, jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki. Po drugie można śmiało wytypować zdarzenie z wysokim kursem, a jeśli trafisz Twoja wygrana na pewno nie będzie mała! Sprawdź jak wykorzystać zakłady bez ryzyka oferowane w Expekt i Betclic.
Promocje dostępne w/w serwisach bukmacherskich dostępne tylko dla graczy posiadających już aktywne konto gracza.

Promocje w zakładach bukmacherskich dla nowych graczy na Finał LM 2016

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoja przygodę z bukmacherką online, koniecznie sprawdź jak działają nasze kody promocyjne dla nowych graczy w renomowanych zakładach online. Na przykład rejestracując się Expekt z kodem promocyjnym VIPMAXEX otrzymasz zwrot postawionej stawki do 151 PLN. W przypadku drugiego bukmachera, czyli firmy Betclic, nasz unikalny kod promocyjny VIPMAXBC umożliwi Ci postawienie pierwszego zakładu bez ryzyka do kwoty nawet 150 PLN! Wykorzystaj nasze kody przy rejestracji darmowego konta gracza i odbierz bonusy na start!

Jak obstawić zakład na żywo bez ryzyka w meczu Real Madryt – Atletico Madryt?

Jak już w wspomnieliśmy promocja na postawienie zakładu bez ryzyka i to na żywo, w meczu finałowym Ligi Mistrzów dostępna jest tylko i wyłącznie dla graczy posiadających już konto u bukmacherów Expekt i Betclic. Jeśli posiadasz aktywne konto gracza, przejdź do promocji na Finał Li Mistrzów, znajdziesz ją na stronach głównych u obydwu bukmacherów, a następnie kliknij w “Zarejestruj się”.
Następnie wnieś zakład przedmeczowy na mecz Real Madryt – Atletico Madryt. Twój typ przedmeczowy  musi mieć co najmniej kurs 1.50 a minimalna stawka musi wynieść 40 PLN. I to wszystko. Gdy tylko zacznie się mecz będziesz mógł postawić swój zakład live bez ryzyka i odebrać zwrot stawki do 40 PLN. Zarówno w Betclic jak i w Expekt promocją objęte są tylko pierwsze zakłady live. Warto więc wykorzystać ofertę na maxa i postawić na żywo 40 PLN. W końcu nic nie ryzykujesz, a wiadomo. Im więcej postawisz, tym więcej możesz wygrać.

Zwroty za przegrany zakład live w meczu Real – Atletico zostaną dodane w ciągu 24h od momentu rozliczenia zakładów.