Zakłady na IEM Katowice 2019 w TOTALbet. Wygraj pakiety z bonusami

Zakłady IEM Katowice 2019 TOTALbet. Promocja esporty

13 lutego w katowickim Spodku rozpoczęło się wielkie wydarzenie miłośników esportów. W ramach Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters 24 najlepsze drużyny na świecie powalczą o tytuł i nagrody, których pula wynosi milion dolarów.

Nie ulega wątpliwości, że wśród polskich, legalnych bukmacherów, najbogatszą ofertą na esporty może poszczycić się TOTALbet. Buk przygotował również specjalną promocję z okazji IEM w Katowicach. Stawiając zakłady na mecze odbywające się w ramach tego wydarzenia gracze mogą zdobyć trzy różne pakiety nagród i bonusy. By skorzystać z promocji należy posiadać aktywne konto w TOTALbet. Jeśli go nie masz, zarejestruj się korzystając ze specjalnego kodu bonusowego, dzięki któremu otrzymasz freebet bez depozytu 15 zł.

Postaw na esporty w TOTALbet i zgarnij nagrodę

Promocja bukmachera trwa od 13 lutego do 3 marca 2019, czyli w dniach, w których odbywa się turniej IEM Katowice. By z niej skorzystać, należy w wyznaczonym terminie obstawić 9 kuponów SOLO lub AKO z zakładami wyłącznie na Intel Extreme Masters. Każdy kupon musi zostać zagrany w inny dzień trwania promocji. Minimalna stawka wynosi 25 zł, a kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 2.0.

Do wygrania są trzy różne pakiety nagród:

Pakiet Złoty– bluza, t-shirt, podkładka, smycz, Freebet 25 zł; by go otrzymać należy postawić minimum 13 zakładów

Pakiet Srebrny– t-shirt, podkładka, smycz, Freebet 25 zł; by go otrzymać należy postawić 11-12 zakładów

Pakiet Brązowy– Freebet 25 zł; by go zdobyć należy postawić 9-10 zakładów
Bonusy można wykorzystać do 30 dni od momentu ich przyznania. Freebet można postawić na kupon SOLO lub AKO z kursem minimum 2.00.