Zakłady na MŚ w Piłce Ręcznej – Kursy + Bonusy

MŚ w piłce ręcznej 2019 zakłady bukmacherskie- kursy, bonusy

W styczniu 2019 roku odbywają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2019. 26. mistrzostwa odbywają się w Danii i Niemczech. Rywalizacja weszła w decydującą fazę. W piątek 25 stycznia rozegrane zostaną półfinały, a już w niedzielę 27 stycznia dowiemy się która drużyna zostanie mistrzem świata. Mimo, że polska reprezentacja nie zakwalifikowała się do tych zawodów to bardzo popularne są zakłady bukmacherskie na MŚ w piłce ręcznej mężczyzn. Jakie oferty przygotowali bukmacherzy? Sprawdziliśmy.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2019- półfinały

Do turnieju zakwalifikowały się 24. najlepsze drużyny. Automatycznie do mistrzostw zakwalifikowała się Francja, jako mistrz świata z 2017 roku, a także Niemcy i Dania, jako organizatorzy imprezy. O pozostałe miejsca drużyny walczyły w kontynentalnych eliminacjach.

Po zaciętych bojach w półfinałach zobaczymy gospodarzy: Danię i Niemcy, a także Francję i Norwegię. Mecze odbędą się w piątek, 25 stycznia. Pierwsze półfinałowe spotkanie Niemcy-Norwegia rozpocznie się o godzinie 17:30, drugie Dania-Francja o godzinie 20:30.

W sobotę 26 stycznia odbędą się jeszcze dwa spotkania. O 7. miejsce powalczą Hiszpania z Egiptem (godz. 17:30) zaś o 5. lokatę Chorwacja ze Szwecją (godz. 20:30).

Największe emocje czekają jednak na kibiców w niedzielę. Wtedy rozegrane zostaną spotkania o 3. miejsce (godz. 14:30) i wielki finał (17:30).

MŚ w piłce ręcznej 2019- zakłady bukmacherskie

Polscy legalni bukmacherzy online mają w swoich ofertach zakłady na wydarzenia związane z Mistrzostwami Świata 2019. Cieszą się one sporą popularnością. Który bukmacher ma najlepszą ofertę na mistrzostwa w piłce ręcznej? Kto przygotował promocje i bonusy dla fanów obstawiania zakładów na szczypiornistów?

Zakłady na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej- kursy

Zacznijmy od meczu Hiszpania-Egipt. Bukmacherzy nie pozostawiają złudzeń. Kursy na zwycięstwo Hiszpanów oscylują w okolicy 1.00, zaś na Egipt 8.00-9.00. Najwyższy kurs na triumf Hiszpanów znajdziemy u bukmacherów: Fortuna i STS (1.12), na Egipcjan w LV BET (10.00).

Jeśli chodzi o mecz o 5. miejsce to kursy nie są aż tak skrajne, jak w przypadku spotkania o 7. miejsce. Wskazują nieznacznie, że większe szanse na zwycięstwo ma Chorwacja. Najwyższy kurs znajdziemy w STS, Fortunie i Etoto- 1.90. Na Szwecję najwyższy kurs wynosi 2.47 i dostępny jest w Fortunie. Stawiaj zakłady na piłkę ręczną w Fortunie. Zarejestruj się u tego bukmachera i skorzystaj z kodu bonusowego. Otrzymasz najwyższy zakład bez ryzyka na start.

Kursy na MŚ w piłce ręcznej 2019 w Fortunie

Sprawdziliśmy także kursy na mecze półfinałowe. Tutaj również zwycięzca nie jest oczywisty. W końcu są to cztery drużyny, które pokonały groźnych rywali w poprzednich fazach turnieju. W spotkaniu Dania-Francja nieznacznym faworytem wydają się być Duńczycy. Najwyższy kurs na nich znajdziemy u bukmachera totalBET- 2.70. U tego samego buka znajdziemy najwyższy kurs na Francuzów- 3.30.

W drugim półfinale faworyt jest bardziej wyraźny- Niemcy. Najwyższy kurs na zwycięstwo Niemiec– 3.15 dostępny jest również w TOTALbecie. Podobnie jak na triumf Norwegii– 7.10. Chciałbyś obstawić zakład w TOTALbet, ale nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się korzystając ze specjalnego kodu bonusowego, dzięki któremu otrzymasz wyjątkową ofertę na start.

Zakłady na MŚ w piłce ręcznej- promocje i bonusy

Przyjrzeliśmy się także ofercie legalnych bukmacherów online na bonusy związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2019. Co prawda nikt nie przygotował osobnej oferty promocyjnej na to wydarzenie, ale obstawiając można skorzystać z dostępnych na co dzień u bukmacherów promocji, dzięki którym zdobędziemy bonusy.

U bukmachera Totolotek przy obstawianiu mistrzostw w piłce ręcznej możemy skorzystać z promocji Gram Grubo dostępnej w piątki. Stawiając kupon z przynajmniej jednym zakładem LIVE z minimalną stawką 100 zł i minimalnym kursem kuponu 2.00, bukmacher zwiększy naszą wygraną o 14 %.

Dzięki promocji Total Bonus w TOTALbet, stawiając kupon AKO z co najmniej pięcioma zdarzeniami możesz zwiększyć swoją wygraną. Za 5 zdarzeń wygrasz więcej o 5 %, za 6 zdarzeń- 10 %, za 7 zdarzeń- 15 %, za 8 zdarzeń- 20 %, za 9 zdarzeń- 25 %, a za 10 zdarzeń i więcej- 30 %. Minimalny kurs zdarzenia to 1.20, a minimalna stawka kuponu 1 zł.

Podobną promocję znajdziemy u bukmachera LV BET, z tą różnicą, że tu dostaniemy bonus już za kupon z czterema selekcjami. Im więcej selekcji, tym większy bonus. Za kupon KOMBI z 4 zakładami wygrana zwiększy się o 7,5 %, z 5 zakładami- o 10 %, z 6 zakładami- o 15 %, z 7 zakładami- o 20 %, z 8 zakładami lub więcej- 25 %. Minimalna stawka kuponu- 10 zł, minimalny kurs 3.00. Skorzystaj z oferty LV BET. Zarejestruj się u tego bukmachera używając kodu bonusowego. Zyskasz wyjątkową ofertę powitalną.

Przy obstawianiu półfinałów i finałów Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2019 u bukmachera Etoto, warto skorzystać z promocji Weekendogranie. Na początek należy zapisać się do promocji. Później postawić trzy zakłady, z których każdy został postawiony i rozliczony od piątku do niedzieli tego samego tygodnia. Minimalna wartość każdego zakładu to 50 zł, a najmniejszy kurs wynosi 1.50, minimum 2 zdarzenia muszą znaleźć się na zakładzie wielokrotnym. Po rozliczeniu zakładu otrzymasz bonus 50 zł. Niestety podlega on aż sześciokrotnemu obrotowi z kursem nie mniejszym niż 2.20.

MŚ w piłce ręcznej u legalnych bukmacherów

Warto skorzystać z oferty bukmacherów online na Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Najlepsze kursy znajdziesz w: Fortunie, STS, LV BET i TOTALbet, zaś ciekawe promocje, z których możesz skorzystać są u buków: Totolotek, TOTALbet, LV BET i Etoto.


O autorze

Adrianna Sulska