Zakłady Specjalne u Legalnych Bukmacherów w 2019

Zakłady specjalne 2019 bukmacherzy online

Czym będzie żyła Polska, Europa i świat w 2019 roku? Niektóre ze zbliżających się wydarzeń odegrają ważną rolę dla naszej przyszłości. Bukmacherzy w swojej ofercie mają zakłady specjalne, w których zadają pytanie związane właśnie z takimi zagadnieniami. Są wśród nich wydarzenia związane z polityką, sportem, kulturą i rozrywką. Zdarzają się również kwestie społeczne.

Przyjrzyjmy się ofercie zakładów specjalnych na 2019 rok u polskich legalnych bukmacherów. Niektóre są naprawdę interesujące.

Polska scena polityczna

W ofercie zakładów specjalnych polskich bukmacherów znajdziesz takie, które dotyczą wydarzeń najbliższych miesięcy. Sporo z nich związanych jest z polityką.

U bukmachera Fortuna dostępne są zakłady na wyniki wyborów prezydenckich na Słowacji. Chcesz obstawić ten zakład, ale nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Zarejestruj się w Fortunie korzystając ze specjalnego kodu bonusowego i zgarnij najlepszą ofertę na start!

Zakłady Specjalne w Fortunie, oferta na 2019

Zaś PZBuk pyta, czy w 2019 roku zostanie przeprowadzone powtórne referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Jest również zakład na to, kiedy faktycznie dojdzie do Brexitu. Tu propozycji jest wiele, począwszy od pierwszego kwartału 2019 roku do terminu nie wcześniejszego niż rok 2022.

Jeśli chodzi o polską politykę, to najwięcej zakładów z tym związanych znajdziesz u buka forBET. Czy Mateusz Morawiecki będzie premierem do wyborów parlamentarnych? Czy po wyborach parlamentarnych nadal będzie rządził PiS? Sądząc po kursach zakładów szanse na odpowiedzi twierdzące na oba pytania są spore.

Obstawić możesz też to, czy ugrupowanie Roberta Biedronia wejdzie do Sejmu. Podobny zakład znajdziesz także w ofercie Etoto. Tutaj pytanie dotyczy tego czy ugrupowanie Biedronia uzyska co najmniej trzeci wynik w zbliżających się wyborach.

Etoto posiada również zakład, w którym pyta o to, czy Władysław Kosiniak-Kamysz zostanie premierem po wyborach parlamentarnych. Prawdopodobieństwo wydaje się małe, gdyż kurs na “NIE” wynosi 1.10.

Legalne sportowe zakłady specjalne

A jakie postaci i wydarzenia ze świata sportu odegrają znaczącą rolę w najbliższych miesiącach? Z pewnością dużo będzie się mówić o Robercie Kubicy. Po ogłoszeniu oficjalnie informacji, że od sezonu 2019 będzie kierowcą wyścigowym zespołu Williamsa w Formule 1, jego nazwisko nie schodzi z nagłówków portali internetowych i gazet. Nie dziwi więc, że w ofercie specjalnej forBET znalazło się kilkanaście zakładów dotyczących jego startów wyścigach zbliżającego się sezonu.

Zakłady Specjalne 2019 forBET Robert Kubica

Na językach jest również Jerzy Brzęczek, nowy selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. W ofercie Etoto i forBET są zakłady na to, czy pozostanie on na swoim stanowisku, czy zastąpi go Czesław Michniewicz.

Zostając przy temacie piłki nożnej, nie mogło zabraknąć zakładu dotyczącego Roberta Lewandowskiego. W Etoto dotyczy on strzelenia hat tricka w meczu reprezentacji w tym roku, zaś w forBECIE ewentualnej zmiany klubu. Dostępny jest także zakład czy Sławomir Peszko zostanie piłkarzem Lecha Poznań.

Jeśli chodzi o sportowców reprezentujących pozostałe dyscypliny to w forBET obstawiać możesz zakłady dotyczące: kolarza Michała Kwiatkowskiego i jego udziału w Tour de France i innych wyścigach, tenisistki Igi Świątek i jej pozycji w rankingu WTA, boksera Adama Kownackiego i jego szans walki o tytuł mistrza świata, piłkarza Krzysztofa Piątka i kwestii opuszczenia serii A czy Adama Nawałki i jego przyszłości na stanowisku trenera Lecha Poznań. Zarejestruj się u bukmachera forBET korzystając ze specjalnego kodu bonusowego. Dzięki niemu zyskasz 100 zł freebetu.

Kultura i rozrywka w zakładach specjalnych

Już 25 lutego, w Hollywood odbędzie się 91. ceremonia wręczenia Oscarów za 2018 rok. Kinomaniacy na całym świecie co roku z niecierpliwością wyczekują tej wyjątkowej nocy. W ofercie bukmachera PZBuk znajdziesz zakłady na zwycięzców najważniejszych kategorii oscarowych, czyli: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy aktor i najlepsza aktorka. Nie zostały jeszcze ogłoszone nominacje do tych prestiżowych nagród, zatem wybór jest utrudniony.

Zakłady specjalne w ofercie PZBuk 2019

Na całym świecie tysiące fanów czeka na finałowy sezon “Gry o tron”. Każdy zadaje sobie pytanie: kto będzie władcą Siedmiu Królestw na koniec 8. sezonu serialu? Taki zakład można obstawić w Totolotku. Z kursów wynika, że największe szanse na to ma Bran Stark. Tuż za nim jest Jon Snow. Jeśli chcesz obstawić którąś postać, ale nie masz jeszcze konta w Totolotku zarejestruj się u tego bukmachera i zgarnij najwyższe bonusy!

W LV BET wśród zakładów specjalnych na ten rok znajdziesz pytanie: kto zostanie kolejnym Jamesem Bondem po Danielu Craigu? Zaproponowanych przez bukmachera kandydatur jest bardzo dużo. Wśród nich takie nazwiska jak: Ryan Gosling, Christian Bale czy Collin Farrell. Jednak z kursów wynika, że panowie mają na to małe szanse. Najniższy kurs jest na Toma Hiddlestona znanego z takich produkcji jak: “Thor”, “Tylko kochankowie przeżyją” czy “Avengers”.

Jest również zakład dotyczący polskiej produkcji. forBET pyta czy TVP zakończy w 2019 roku emisję serialu “Klan”? Kurs 10.00 wskazuje, że raczej to nie nastąpi.

Oczekiwanie na narodziny Royal Baby

Wiosną 2019 roku na świat przyjdzie pierwsze dziecko księcia Harrego i księżnej Meghan. Tym wydarzeniem żyje nie tylko Wielka Brytania, ale niemal cały świat.

Typować można dzień tygodnia w jaki urodzi się royal baby, a także porę dnia- czy dziecko przyjdzie na świat przed południem czy po południu. Oczywiście można też obstawiać czy książęcy potomek będzie chłopcem czy dziewczynką.

Jedną z najważniejszych informacji jest również imię maleństwa. U bukmachera Fortuna wybierać można spośród 30 zaproponowanych opcji.

Zakłady dotyczące książęcego potomka znajdziemy również u bukmachera PZBuk.  Tu również można typować imię dziecka oraz szczegóły dotyczące czasu narodzin. Jeśli chcesz obstawić taki zakład, ale nie masz jeszcze konta w PZBuk zarejestruj się u tego buka korzystając ze specjalnego bonusowego kodu.

Pozostałe zakłady w 2019 rok

W związku z odbywającym się 13 stycznia 27. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Etoto pyta o kwotę zebranych na nim środków: czy będzie ich więcej czy mniej od kwoty 135,5 mln zł. forBET pyta natomiast czy Jerzy Owsiak dostanie w tym roku Pokojową Nagrodę Nobla.

Ciekawe są również zakłady związane z kursem Bitcoina (czy przekroczy on 10 000 $) i Euro (czy przekroczy 5 PLN) w Etoto.

Bogata oferta legalnych polskich bukmacherów

Jak widać, oferta zakładów specjalnych na 2019 rok jest szeroka. Niektórzy bukmacherzy posiadają wiele zakładów do wyboru dotyczących różnych dziedzin. Oczywiście odpowiedzi na nie nie da się stuprocentowo przewidzieć, ale biorąc udział w zabawie, przy odrobinie szczęścia, można wygrać niezłą sumę.

Niestety nie znaleźliśmy zakładów specjalnych STS, Totalbet czy Milenium na 2019 rok. Byś może pojawią się one w ich ofertach w najbliższych dniach.


O autorze

Adrianna Sulska