Załóż konto w STS i zgarnij freebet 35 PLN

Freebet 35 PLN STS - rejestracja

Oferty powitalne u bukmacherów to bardzo ważne elementy, które sprawiają, że gracze zakładają u nich konta. Można otrzymać freebety, bonusu bez depozytu, zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty.

W ofercie powitalnej STS znajdziemy bonus od depozytu do 1000 zł. Rejestrując się do bukmachera w dniach 16-18 kwietnia można dodatkowo otrzymać bonus bez depozytu 35 zł.

Jednak korzystając z naszego kodu bonusowego otrzymasz bonus bez depozytu 25 zł i zakład bez ryzyka 25 zł, a także dostępny w standardowej ofercie bonus od wpłaty. W sumie możesz zatem zgarnąć aż 1050 zł.

Freebet 35 PLN w STS za rejestrację

Promocja STS na freebet 35 zł obowiązuje od 16 do 18 kwietnia 2019. Otrzyma go każdy nowy użytkownik STS, który podczas rejestracji w polu kodu bonusowego wpisze Freebet35. Oferta łączy się z bonusem 1000 zł od pierwszej wpłaty.

Bonus zostanie dodany maksymalnie do trzech dni od rejestracji. By go wypłacić należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Zliczają się tylko stawki z wygranych kuponów z kursem nie mniejszym niż 1.91.