Zwrot 100% stawki za przegrany zakład w meczu Polaków na EURO 2016

Odbierz zwrot postawionej stawki za przegrany mecz Polaków w zakładach bukmacherskich OddsRing

Czy warto kibicować reprezentacji Polski na EURO 2016? Jasne, że warto, ale pytanie czy się opłaca. Zazwyczaj na wielkich turniejach opłacało się grać „przeciwko” Polsce, ponieważ nie potrafiliśmy wywiązać się z roli faworyta np. w czasie EURO 2012 nasze szanse na wyjście z grupy oceniane były na kurs 1.60. Wiemy czym to się skończyło… W związku z ogromnym zainteresowaniem meczami Polaków, Oddsring proponuje nam wzięcie udziału w promocji na zakłady EURO 2016, w której możemy połączyć kibicowanie naszej jedenastce z wygrywaniem pieniędzy. Ok, to czas wyjaśnić co dostaniesz w promocji na Euro 2016 od internetowego bukmachera promowanego przez Macieja Szczęsnego.

Kod Bonusowy dla nowych graczy na OddsRing

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem powinieneś skorzystać z naszego kodu bonusowego VIPMAX na OddsRing. Po wpisaniu kodu VIPMAX przy rejestracji otrzymasz bonus na zakłady w wysokości 200% aż do €200 lub – w przypadku otwarcie konta w złotówkach – 600 PLN.

OddsRing Bonus na EURO 2016

OddsRing daje Ci 100% bonusu od postawionej przez Ciebie stawki. Warunkiem otrzymania bonusu jest … Twoja przegrana na zakładzie z kursem powyżej 2.0. Ale nie musisz się martwić, w końcu dzięki temu nic nie ryzykujesz. Promocją objęty jest każdy mecz Polaków, więc chyba najbardziej ucieszyłoby nas koleje historyczne zwycięstwo z Niemcami (przed rozpoczęciem EURO 2016 kurs takiego rozstrzygnięcia wynosił 5.34). A co z pierwszym meczem ? Żeby wziąć udział w promocji niestety nie będziesz mógł postawić na zwycięstwo Polaków (kurs 1.66), ale zawsze możesz wytypować remis (kurs 3.54) lub zwycięstwo Irlandii (5.99).

Jak odebrać bonus od OddsRing za zakłady na EURO 2016?

Teraz na przykładzie meczu z Irlandią Północną podpowiemy jak odebrać bonus. Załóżmy, że chcesz wypróbować działanie bonusu i stawiasz 100 zł (jest to zarazem maksymalna kwota bonusu) na zwycięstwo Irlandii. Zakładamy – i mamy nadzieję – że mecz wygrywa Polska, więc u każdego bukmachera byłbyś w plecy 100 zł. Na szczęście na OddsRing możesz jeszcze odzyskać pieniądze i przeznaczyć je na kolejne zakłady. Musisz tylko w ciągu 24 h wysłać numer zakładu na adres info-pl@oddsring.com. Następnie w ciągu 30 dni od jego otrzymania musisz obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając minimalnie 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie są wliczane do wymaganego obrotu.

Pozostaje nam tylko kibicować naszej reprezentacji, bo im dalej zajdziemy tym więcej będzie okazji do wykorzystania bonusu.