Zwrot za akumulatory na Finały Pucharów Piłkarskich w Expekt

Zwrot 50% za Akumulatory na Finały Krajowych Pucharów

W nadchodzący weekend obstawiaj finały pucharów krajowych rozgrywek piłkarskich w Expekt i zgarnij 50% zwrot stawki w przypadku przegranego zakładu! Postaw na wysokie zwycięstwa, albo na niespodzianki, aby uzyskać jak najwyższy kurs. Następnie wnieś zakład i spokojnie oglądaj finały pucharów piłkarskich 2016. W przypadku wygranej cała kasa z zakładu będzie Twoja, jeśli któryś z typów okaże się nietrafiony otrzymasz zwrot 50% postawionej stawki maksymalnie do 50 PLN. Promocja dotyczy tylko użytkowników posiadających już aktywne konto gracza u bukmachera Expekt.

Finały krajowych pucharów w piłce nożnej 21-22.05.2016

[table id=13 /]

Cashback Bonus na Finały Pucharów Piłkarskich dla Nowych Graczy Expekt

Nie posiadasz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich Expekt? To masz szczęście! Zakładając konto z kodem promocyjnym wpisanym przy rejestracji, otrzymasz na start rewelacyjny cashback do wykorzystania w zakładach online. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, bukmacher zwróci Ci postawione pieniądze co do złotówki. Co ważne otrzymane w ofercie cashback środki, nie są bonusowe i nie podlegają obrotowi. Czyli Twój pierwszy zakład jest w 100% zakładem bez ryzyka. Jeśli chcesz możesz postawić na wygraną Bayernu Monachium z Borussią Dortmund na przykład bramkami po kursie 16.00 ! Jeśli trafisz.. nie trzeba skomplikowanych zadań matematycznych, postawiona stawka zostanie pomnożona razy 16 więc wygrana będzie na pewno satysfakcjonująca. W przypadku przegranej, otrzymasz zwrot i swobodnie wypłacisz zainwestowane pieniądze bez zbędnego obracania.

Jak otrzymać zwrot za zakłady na finały pucharów?

Zwrot 50% postawionej stawki do 50 PLN w ofercie promocyjnej skierowany jest wyłącznie do osób posiadających już konto. Po zalogowaniu na konto gracza przejdź do strony z promocją i kliknij w przycisk “Zarejestruj się”. Następnie postaw kwalifikujący się zakład na finały pucharów lig europejskich pomiędzy od 19 do 22.05 i gotowe.

Zakłady kwalifikujące się do zwrotu

Aby otrzymać zwrot, należy postawić zakład akumulator na finały pucharów lig europejskich. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy typy z minimalnym kursem 1.50 każdy. Tylko pierwszy kwalifikujący się kupon – akumulator, bierze udział w promocji.

Jak wypłacić otrzymany bonus za zwrot?

Zwrot za nietrafiony akumulator na finały pucharów lig europejskich zostanie dodany 23 maja ( poniedziałek ). Zostanie on wypłacony w formie bonusowej gotówki – freebet. Maksymalna wartość freebetu może wynieść 50 PLN. Aby wypłacić bonus od Expekt należy w ciągu 30 dni obrócić otrzymaną wartość freebeta 6 razy po minimalnym kursie 2.00.

Promocja bonusu powitalnego cashback nie może zostać wykorzystana w połączeniu z ofertą 50% zwrot za akumulatory na finały krajowych pucharów.